Отговори
  • Мнения: 0








Белисима, dara 2003, Sisiqna


mihova_rossa


milush15, Mari_burgas


z.o.z.z.y.


disni 007;nelina_london


eva_dox, Lidia D88


desi-g, sladka_mama1


lexiiito


Radinka


Bubito 82


Stoqnka Angelova


Kremena


maxximira


Пандичка


Киф

Заповядайте на ЛЛЛ безплатни лекции за кърмене и захранване и на кърмачески срещи за бъдещи и настоящи майки в много градове! Програмата може да видите ТУК. Още актуална информация за събитията, организирани от Ла Лече Лига България, вкл. за евентуални промени на графика, може да следите също на сайта на Ла Лече Лига, както и на страниците на ЛЛЛ и Бебешко кафе във Фейсбук:
   и    

Национална асоциация „Подкрепа за кърмене" - лекции и срещи, контакти на консултанти, подробна информация.













Раждане



Кърмене и живот с бебето



Именник



Въпроси за майчинството и новите промени



Центрове за фетална морфология



Списъци с всичко необходимото за мама и бебе

Последна редакция: ср, 08 май 2013, 08:27 от Tatti

# 1
  • Мнения: 1 111
Здравейте момичета  Hug

Не мога да повярвам, че стана време да пусна и тази тема Simple Smile Сякаш вчера беше, когато с нетърпение гледах часовника и чаках да минат 5 минутки, за да погледна теста. А там ме чакаше най-прекрасната новина  Heart Eyes
За вас започва един уникален период - 9 месеца изпълнени с емоции, нетърпение, страх, радост, усмивки, сълзи, смях и болки, нови усещания и стари притеснения... Опитайте се да изживеете пълноценно всеки миг и да се радвате на всички трепети Simple Smile Очаква ви първия преглед, първото чуване на сърчице, първото ритниче, първото хълцане на бебче и най-вече първата среща с бебчето, което ще осмисли живота и съществуването ви.
Бъдете живи и здрави, вие и малкото съкровище, вярвайте, че след 9 месеца ще гушкате най-прекрасното бебче и така и ще стане! Не забравяйте, че положителното мислене и усмивката лекуват повече от всичко друго Simple Smile
Ние сме тук, за да ви помогнем с каквото е необходимо - съвет, кураж, добра дума. Не го забравяйте  Hug
Очаквам първата мама да се похвали, а после и да прехвърля щафетата с темите на някоя щастлива бремелинка  Hug

# 2
  • Мнения: 2
Manhamanha направо ми се насълзиха очите, четейки пожеланието.  Hug Спомням си момента, в който видях двете чертички - разплаках от страх и щастие  Party Наистина емоциите, през тези 9 месеца са толкова много и са незабравими Simple Smile))

Пожелавам на всички бъдещи мами да имат спокойна и безпроблемна бременност, да се наслаждават на всеки миг и да мислят за щастливия край през Декември, когато ще гушнат малките съкровища:))) Нека бъдещите майки подходят с много отговорност към здравето си и това на бъдещия живот в тях:)))

# 3
  • София
  • Мнения: 7 645
Здравейте бъдещи мами на сладки декемврийчета!
Направо не мога да повярвам каква прекрасна година в моя живот подчти подмина! От тук нататъка обаче ще е още по-хубаво!
Искам да ви кажа, че няма по-голямо щастие да видиш 2 дългоочаквани чертички, да изпиташ всяка тръпка и всяка радост с коремче, да очакваш с нетърпение деня на раждането и да почувстваш своето бебе за първи път!
Съветвам ви да не се притеснявате много, да сте спокойни и да не мислите за лоши неща (макар да е трудно)!

Пожелавам ви една прекрасна бременност, най-сладките, лъчезарни и прекрасни деца се раждат през ноември/декември! Споделяйте, мечтайте и си губете времето в тази сладка темичка...
Аз тук открих много приятели, опора, съвети и спокойствие, които може би нямаше да намеря другаде!
Отнасяйте се с уважение една друга и дочакайте заветния момент заедно!

Ако имате въпроси относно всякакви притеснения, не се замисляйте да ми пишете!

 stork-boy 1stroller stork-girl

# 4
  • София
  • Мнения: 1 409
Здравейте бъдещи декемврийски мамчета   bouquet
Manhamanha темата е прекрасна  Peace

На всички бъдещи декемврийски мамчета пожелавам лека и прекрасна бременност, спокойствие и търпение, много щастливи моменти и красив финал  preggo  ylinfant

# 5
  • Мнения: 8
Ееех, кога мина една година?  Crazy С такова умиление си спомням тези трепети - наситената втора чертичка на теста, безброй много сълзи на щастие, първия ехограф, сърчицето, първото ритниче, растящото коремче, първо хълцане, първите и всички следващи покупки.. Прекрасно!  Hug

Добре дошли, момичета! Желая ви щастлива, спокойна и лека бременност, наслаждавайте се на всеки миг, носете си гордо коремчетата и най-важното - бъдете позитивни!  Hug Няма нищо по-хубаво от това да носиш човече, а после, живот и здраве, да се запознаеш с това уникално същество, обитавало 9 месеца коремчето на Мама.  Heart Eyes

Уважавайте се много, не можете да си представите колко е хубаво да има хора, с които да споделяш всичките си подобни емоции, да получаваш подкрепата и съветите им. Сигурна съм, че ние също ще можем да ви бъдем полезни, само питайте  Hug Hug Hug

Mаnhamanha, темата е страхотна!  Peace

# 6
  • Мнения: 395
Е при мен все още не е минала 1 година  Simple Smile 

Спомням си края на април.. Даже не ми беше закъсняло, но реших да си взема 1 от тези ранните тестове...  Simple Smile  Появи се 2ра супер бледа чертичка, даже не бях сигурна, дали я има или си въобразявам  Mr. Green Последва трескаво чакане на деня, в който може да се види на УЗИ така желаната точица . Такова претиснение.., после чакахме да видим сърчице, еххх спомням си първата ФМ, така се молех всичко да му е наред на бебчо. Никога няма да забравя чувството, когато научихме пола! Не спирах да се усмихвам часове наред!
 Всъщност през цялата блеменност имах чувството, че времето минава супер бавно. Даже в един момент се усещах все едно цял живот си седя бременна. А сега като се върна назад , все едно е бил един миг. И искам да се върне...


ЧЕСТИТИ ДВЕ ЧЕРТИЧКИ, МАМИ 2013 !

Момичета, на вас ви пожелавам по една лека и безпроблемна бременност! Пазете се много и помнете, че сега вие сте на първо място! Няма да се ядосвате, гледайте позитивно на живота през цялото време, защото това се предава на бебчето. Наслаждавайте се на всеки един ден, почивайте си повечко, ако ви е първо детенце - насладете се на половинчо максимално, защото след 9 месеца ще сте вече трима, а защо не и четерима или петима! Mr. Green

ПП: а исках да напиша просто 2 думи  Blush

# 7
  • Мнения: 1 498
Миналата година през Април месец видях 2 чертички на теста за първи път, още преди да имам закъснение на МЦ. Това беше голямо щастие за мен и моят мъж, много чакано и желано бебе.Сега моята дъщеричка гука щастливо до мен  Grinning
Пожелавам на бъдещите мами през Декември 2013г. да имат спокойна и щастлива бременност, да бъдат много положително настроени и да вярват, че всичко ще е наред  Hug Много бързо минават 9-те месеца и сега си спомням с умиление за големия корем  Laughing
Момичета няма по-хубаво от това да видиш 2-те чертички, да чуеш сърдечен ритъм, да ти кажат какъв пол е бебето, а след това да видиш личицето му на ехографа. Най-великият момент обаче, е да гушнеш новороденото си бебе и това ще Ви се случи след 9 месеца  Hug
Най-хубавите бебета са Декемврийчетата ! Успех на всички, ако мога да помогна с нещо - аз съм насреща  Hug

# 8
  • Мнения: 781
Здравейте мили бъдещи декемврийски мами!
Предстои ви един незабравим период на трепети, притеснения, страхове, но и на мнооого усмивки. И аз с умиление си спомням мига, в който видях двете чертички, толкова дълго чакани / 9 години/, спомням си плахите стъпки, с които се записах в темата на бъдещите декемврийски мами. Но тук намерих толкова разбиране, толкова много неща научих от всички тук. Затова пишете, споделяйте - така и времето минава по-бързо. А ако имате нужда от помощ насреща сме.  Peace

# 9
  • Мнения: 175
Бъдещи мами: пожелавам ви лека бременност и много усмивки през следващите 9 месеца.
Наслацдавайте се максимално на бременността, защото колкото и да ви е притеснено в началото, колкото и да ви се повръща, колкото и да ви болят кръста краката и други, колкото и да ви е тежко си заслужава. А след като родите съкровището си ще разберете че всичко това е било само началото на един по-хубав живот.

Успех и много положителни емоции бременлийки Simple Smile

# 10
  • Разград
  • Мнения: 377
Бъдещи майчета на декемврийски сладкишчета, пожелавам Ви една прекрасна бременност, каквато беше и моята. Радвайте се на всяка минута, защото от момента, в който видите двете чертички Света се преобръща и става розов. По-голямо щастие и богатство от дечицата няма. Казвам го като горда майка на две принцеси. Любувайте се на всеки ден, очаквайте рожбичките си с трепет и бъдете задружни бъдещи майчета, както нашата групичка. Лека бременност и само положителни емоции, които да споделяте тук и да си обменяте опит.

# 11
  • Мнения: 5
Добре дошли на първите декемврийски майки. Пожелавам ви много лека бременност без повръщане, болежки и излишни тревоги. Аз си спомням, че много се притеснявах за различни неща свързани с бебчо, но естесвено вече не помня за какво точно.

Пожелавам ви да изкарате едно незабравимо лято с много море, почивка и други неща, които обичате. Спомням си, че накрая си мислех, че съм бременна цяла вечност, но сега вече не помня коремчето. Сякаш спомените ми с бременността започват от болницата.

Успех, бъдещи мамчета.

# 12
  • Мнения: 0
Желаем успех и кураж на бъдещите мами!!! Hug
Говоря в множествено число,защото след като родиш получаваш "раздвоение на личността"! Crazy Crazy Crazy Laughing Laughing Laughing

# 13
  • Мнения: 221
Добре дошли,  бъдещи декемврийски мамчета!Желая  ви една безпроблемна бременност с прекрасен финал!Наслаждавайте се на тези така бързо преминаващи в радости и тревоги месеци-преживяването е невероятно и неповторимо,особенно в добра компания,каквато аз намерих тук!
Пожелавам ви да гушкате здрави и пухкави бебчета декември месец  Hug

# 14
  • Мнения: X
Здравейте и от мен бъдещи мамчета - коледни курабийки 2013! Спомена за изминалата една година пълни очите ми със радостни сълзи, вълненията притесненията, трепетите покрай всеки един миг от развитието на малкото човече от утробата до сега и нататък! Пожелавам Ви прекрасна лека бременност, изпълнена с положителни емоции, и дано бъдете сплотени и да откриете нови прекрасни приятелства, както се случи с мен. Не мога да ви опиша каква подкрепа получих и продължавам да получавам от любимите ми Декемврийки 2012, дано и при вас се случи така! Желая ви много успех и не се притеснявайте ако имате въпроси от всякакво естество - насреща сме  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт