Нашите Априлчета засмени са вече деца големи! - Тема 6

  • 49 908
  • 337
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 29 605
Честито за новината за сините гащи!  stork-boy 1stroller

# 76
  • Мнения: 2 343
Роис, то си е геройство да издържиш толкова време в болницата (особено като знам каква е) Повече да не ви се налага да я наближавате  Peace
Мадлен, катастрофа ли преживяхте, в такива моменти шокът е голям, добре че няма нещо непоправимо!  Praynig Благодаря за идеите! А тортата е като за изложба!
Марева, ти как си? За яденето като спомена, чудя се някои деца от какво живеят и моето включително (тя поне цока) Баща и иска да я отбивам, а на мен хем си се иска, хем не.
БВЛ,  Crazy представям си ситуацията, едно време и моите приятелки хич не обичаха да водя сестра ми да си играем. Честита новина, скоро, всъщност когато му дойде времето да се похвалиш и за раждането!

Аз напредвам по малко за РД, опитвам различни рецепти за кексчета и си отбелязвам кои ми харесват. Поръчах червен и оранжев тюл за роклички, че миналата година исках да направя още, но нещо не ми се получи с  шифона.

У баба си Ния се забавлява много с една маска на котенце. Мисля да потърся шаблони и да разпечатам.

Последна редакция: чт, 07 мар 2013, 08:25 от Мира:)

# 77
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Момичета, днес нашият батко е юбиляр, става на цели 10 години.
Почерпка от мен с cake pops, който правих до среднощ, но успях да изненадам порасналото ми момче:

# 78
  • Мнения: 2 343
Мирта, Честит рожден ден на Юбиляра   bouquet Да расте здрав и силен, умен и късметлия!

Може ли рецептата?

# 79
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте и от нас..  Hug
Вили уж е на градина, а пак започна да кашля. Учителката казва, че след Варицелата имунитета им е отслабнал на дечицата. Дано скоро да приключим с тези болести.
Ние вече се отредихме с тържествата за празника на мама - и в яслата и в градината на кака.  Mr. Green
Ще ви покажа снимки от на Вили тържеството - с кака - Вили с носия - с госпожите - от на кака тържеството
Мадлен едно огромно гуш от нас.  Hug  Това, което казваш е страшничко. Уплашихте ли се?
БВЛ  Mr. Green Mr. Green и при нас е горе долу така. Едни писъци и ревове. Как е почивката за теб иначе?
Честито и за сините гащички..  Peace
Мирта, да ви е жив и здрав! Много усмивки и късмет му пожелавам! Страхотни cake pops си направила.
Давай рецептата..   Grinning

И да честитя РД на Николай на мама Maminka66  Hug   Да са живи и здрави!

# 80
  • Мнения: 6
  Здравейте!
  Мирта, да ти е жив и здрав юбиляра!  nbirthday Трябва да се отпразнува подобаващо   bigdance2 Предполагам уикенда те чака голям зор (ама хубав  WinkLaughing  Кейк попсчетата са страхотни! И аз отдавна се каня, може юни месец и да се пробвам, за РД на баткото ми  Simple Smile
  Честит рожден ден и на Ники на maminka66!   ura Много здрав, усмихнат и щастлив да бъде!
  Мадлен, много неприятна ситуация, наистина хубаво, че само материални са загубите  Hug
  Rois, добре, че е минал този кошмар! Само който не е влизал в болница, не знае какъв филм на ужасите е там  Sad
  Кате, прекрасни са ти момичетата  Hug
  Мира:), то всяко дете е различно, но моят калпазан започна да яде чак след като го отбих на 1год и 6 мес. Все пак отбиването идва, когато и двамата са готови за това, така че ще усетиш момента  Peace
  Аз съм в лееека депресия.  Тази седмица стягаме багажи в кашони и чували и утре, събота и неделя ще е голямото пренасяне. Домошар съм и ми е много мъчно за хубавото ни апартаментче тук  Sad, а и сега се настаняваме в общежитие, където условията са много по-лоши от новия ни апартамент, в който се настанихме преди едва 4 години и всичко ни е ново... Успокоявам се с факта, че е временно решение и че пак ще си направим уютен дом някой ден, но сега надделяват отрицателните емоции  Tired
  Я кажете какви са ви плановете за 8 март? Планирате ли излизане и въобще как мислите да отбележите празника? Аз ще излизам с приятелки вечерта да се почерпим по случая  Wink
  И последно, качвам с малко закъснение моите нестандартни мартенички:

 

# 81
  • Мнения: 18
Мирта честит празник , да ти е живо и здраво момченцето , много успех му желая и много да ви слуша.Много интересни сладкишчета , ще споделиш ли как се правят?
Кати , големи сладурчета са.Като гледам Вили в яслата с госпожите - толкова голяма ми изглежа.
Mama Ivy голяма майсорка си , браво . Спомням си и тортите ,които показваше -бяха страхотни. Аз няма да празнувам 8 март , но мисля че ще ти се отрази добре , ако излезеш някъде , да се повеселиш и да забравиш цялото това преместване , щом ти тежи толкова. Весело изкарване на празника.

Последна редакция: чт, 07 мар 2013, 20:18 от Adriya

# 82
  • Мнения: 6
Adriya, благодаря  Hug  И аз на това се надявам- да се разсея малко с това излизане  Wink

# 83
  • София
  • Мнения: 742
Мирта, браво!!! Здраве и много щастие на баткото!!! Идеята ти за Cake Pops е страхотна! Чакаме обратна връзка, как реагира баткото, колко време ти отнеха топките, по каква рецепта, колко на брой станаха, откъде си купи пръчките:)))

Ivy, страхотни са наистина!!!

Кати, сладурки са големи!!!

# 84
  • Мнения: 7
Благодаря ви за загрижеността  Hug Не беше катастрофа, но не знаехме какво става, колата започна яко да пуши...аз като тапа изхвърчах с Ния...ММ не можеше да я преведе в покой...махаше ключа, изключваше я, но тя си имаше собствен живот...на пълни обороти работеше...абе то на думи е едно като си спомня какво чудо беше...важното е че мина. Страшничко си беше, ама вече ни помина уплаха.
Ще ни дръпне назад, а и дългомечтаната ни отпуска се отлага...ама такъв е живота. Нищо фатално не е станало, така, че няма какво да се тръшкам. Все пак се радвам, че ще си имаме нова количка Simple Smile
Мирта пусни рецептата за Cake Pops,  че днес цял ден търся и не намирам нищо свястно!

# 85
  • Мнения: 77
Мадлене, това звучи като повреда в турбото, ако имате такова. Хубаво е, е всичко  е минало добре.
Мирта, честит ти рожденик - да ви е жив и здрав!
Момичета как успявате да правите такива вкусотии?
Иви- ще свикнете и на новото място-просто поредното предизвикателство!

Иначе ние си изкарваме страхотно-Йо се забавлява.Нощно време обаче е някакъв кошмар-плаче,бълнува.

# 86
  • Мнения: 6
  Честит осми март, момичета! Бъдете много щастливи, обичани и обгрижвани от любимите мъже!
  Подарявам ви нестандартно, медено и много вкусно и ароматно букетче за празника!



А аз продължавам с кашоните  Tired , но за довечера съм пушка за излизането  Wink
bvl, благодаря  Hug  Права си!

Хубав и усмихнат ден ви желая!!!

# 87
  • Мнения: 77
Напълно забравих да ви честитя 8 март!
Бъдете живи и здрави!

# 88
  • Мнения: 18
Честит 8 март , мили дами. Бъдете нежни и красиви!
Съхранете женствеността и очарованието си!
Обичайте и бъдете обичани!
  bouquet

# 89
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Честит Празник!!!  Hug Бъдете живи и здрави, винаги така красиви и обичани!


Общи условия

Активация на акаунт