Нашите Априлчета засмени са вече деца големи! - Тема 6

  • 49 871
  • 337
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 152
Привет и от нас Simple Smile Лятото беше весело и вълнуващо - махнахме памперса и то сравнително лесно, въпреки моите притеснения, ходихме на море, където беше голям кеф, а през останалото време шляпахме на воля  у дома в градината. Задържа се сравнително дълго време здрав, Жорко, но с идването на септември веселбата започна. В момента сме в процедурата на тестуване и установяване от какво защо и как ни е алергията - днес го боцнаха и му взеха доста кръвчица - мама плака с него Sad Другата седмица ще чакаме резултатите.
Иначе вече много говори, цели изречения и то сложни съставя и дава обяснения, понаучи и песнички в яслата, че на нас това ни е сложно - ще се окаже срамежливко, маминия мишок и май е това за сега Simple Smile
Аз съм болна в момента - лепнах си ужасен синузит от замотаване и не обръщане на внимание, залисана в 1000 задачи и сега съм на втори антибиотик, да видим дали само с това ще се размина.
И за финал - един въпрос - колко често искат да пишкат малчовците, че при нас е направо чудо - на всеки 10 мин сме в тоалетната, даже и когато сме навън - пишка по 2 капки, но ако му откажа настава голям рев - чудя каква ли е причината - и дали е само интерес или и нещо здравословно?

Хубава вечер на всички  Hug

# 301
  • Мнения: 77
Йоана по-често пишка през 4-5 часа, рядко на по-малки интервали. Просто Жорко сигурно показва,че вече знае как да си казва и му е интересно. Минахме през подобен период, но с миенето на зъбите-през 10 минути. Много често ако не и обръщам внимание тогава ми казва, че и се пишка, колкото да ме откъсне от работата.
Тези дни ми прави впечатление,че изведнъж започна да пее песни, които не сме пели отдавна-помни текстове,мелодии.Това доста ме впечатлява.

# 302
  • Мнения: 18
Здравейте и от нас. Отдавна не съм писала. Ива тръгна на ясла , но много плачеше,постоянно боледуваше и я преxвърлиxме в парва група в градината. Вече 1 месец е там и не е боледувала,много е щастлива, интересно й е. Научила е много песнички, често носи различни направени от нея неща в градината. Говори почти всичко. Не пишка често, а през няколко часа, не ми казва, а направо си отива на гърнето.

# 303
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте и от нас.  Hug
Ние си ходим на ясла. От време на време си напишкваме пижамата на обед.
Приказваме и пеем, но в яслата песнички не искаме да пеем.. само вкъщи.
Сега се подготвяме за Коледа. Подаръци си мислим. Вие какво се решили?
За сега все още обмислям и нищо не съм решила...  newsm78

# 304
  • Мнения: 2 343
Привет! Ния е на ясли, добре се адаптира. Малко бойна е станала, но май е нормално. Вече толкова голяма ми се струва!
Коледните подаръци ще са скромни. За Ния китара за яслата и някакъв конструктор за вкъщи. За нас няма да има май нищо под елхата.

# 305
  • Мнения: 77
Привет и от нас. Йо още си е в къщи. Но се чудя на пролет дали да я запиша в настоящата първа група и на есен да е в новата първа група с връстниците си или да я запиша последите месеци с яслената група и да си продължи на есен с тях.

За Коледа почти всички подаръци са ясни Simple Smile

# 306
  • Мнения: 18
КАТИ, за коледа в детската съм взела на Ива плюшен прасчо, от серията на мечо пуx( само него нямаме). А за вкъщи мисля да й купя детска куxня, в Икеа много си игра на подобна мострена детска куxня. На дядо й съм поръчала детска праxосмукачка.
bvl, според мен е по-добре веднъж да се адаптира към групата в яслата и да си продължи с тяx, за да не преживява стреса от адаптирането два пъти, но вие ще си прецените най-добре.

# 307
  • Мнения: 77
Честита нова година!
Преди 4 години, когато за първи път ви честитих новата година тук Йо бе просто малко, шаващо същество в мен, а на тази нова година вече спокойно ме избутва от голямата спалня Simple Smile
Бъдете живи и здрави!

# 308
  • Мнения: 29 371
Честита Нова година на всички!!!

Много здраве, късмет и любов, да ни слушат малките сладури, да са най-вече здрави и щастливи деца!!!  Tada family 1swing

# 309
  • Мнения: 2 343
Съвсем замря темата!
Набързо да разкажа за нас. Ния ще става кака на братче. Бебето ще се роди юни месец. В началото не разбираше какво ще се случи, после искаше да вадя бебето от корема, за да мога да я нося, сега вече е много горда, че ще става кака и само това говори. Гали го, целува го, уж си говорели! Знам ли, може и да си говорят  Laughing

Искам да споделя с вас и един сайт, в който можете да четете детски книжки на англ. език онлайн.
http://www.wegivebooks.org/books/baby-max---love/reader

# 310
  • Мнения: 18
 До-ре-ми ,Честито!!! Дано всичко мине гладко и юни чакаме едно здраво, сладко бебче.

# 311
  • Мнения: 77
Хубава новина!Леко бременеене и послушна кака  Grinning

# 312
  • София
  • Мнения: 742
До-ре-ми, честито! Прекрасна новина!!! Благодаря за сайта! Много интересен изглежда!!!

# 313
  • Мнения: 2 343
Благодаря ви!
Ето какви картички правихме с Ния за 8 март. http://hubavinki.blogspot.com/2014/03/8.html

# 314
  • Мнения: 2 343
Вече започнаха рождените дни, споделете как минават!

Аз вече подготвям нашия. Ния иска да има торта с Маша и Мечока. Сложна работа, защото аз ще я правя и съм решила да купя малки фигурки, за да докарам темата. Търся и блузка с Маша и Мечока. Поканите ще са пак с тези герои и каквото там успея да се сетя и направя.

Общи условия

Активация на акаунт