Октомврийките на линия са вече,нетърпеливи за малкото човече :)

  • 19 878
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Аничка Дребосъчето, ще е късмет и тогава да ни се случи  Laughing
ох и аз съм станала от няколко дни много чувствителна към миризмите и си мисля за бебешки прах за пране и омекотител... без аромати са, какво като са бебешки ? Simple Smile

# 31
  • Мнения: 10
Аз мисля да си използвам праховете и омекотителя докато свършват (за сега не ми става лошо от тях, явно не са много силно ароматизирани) и после вече ще мина на такива за бебета (първо написах за бременни  Joy ). Сестра ми от край време само бебешки прахове ползва, защото е с по-чувствителна кожа, иначе няма деца и още не знае, че ще става леля  Flutter

# 32
  • Мнения: 11
тео бебе е идеален пробвайте го Peace

# 33
  • Мнения: 6
Тъкмо се връщам от лекаря и нямам търпение да се похваля,че си имаме сърчице и всичко върви много добре,даже док каза,че има много сериозно развитие за последните две седмици. newsm68 newsm44 ,а аз като му изтърсих,че си го храня обилно с греипфрути и той се скъса от смях  tooth .Толкова се радвам,че започвам да готвя  Laughing

# 34
  • Мнения: 13
Тъкмо се връщам от лекаря и нямам търпение да се похваля,че си имаме сърчице и всичко върви много добре,даже док каза,че има много сериозно развитие за последните две седмици. newsm68 newsm44 ,а аз като му изтърсих,че си го храня обилно с греипфрути и той се скъса от смях  tooth .Толкова се радвам,че започвам да готвя  Laughing
Честито мила!Дано и занапред да сте все така силни! Hug

# 35
  • Мнения: 6

[/quote]
Честито мила!Дано и занапред да сте все така силни! Hug
[/quote]

Благодаря ти!

# 36
  • Мнения: 13
Честито сърчице  qsenne  bouquet

# 37
  • Мнения: 10
Това са прекрасни новини, qsenne & eli70o0!!!  Hug  bouquet

Последна редакция: вт, 19 фев 2013, 12:28 от ira13

# 38
  • Мнения: 1
Честити сърчица на qsenne и eli70o0 bouquet

Нямам търпение да се изтъркалят дните и да го чуем и ние Praynig Няма проблем да влезе и таткото, нали? Нашият беше много разочарован, че не го пуснаха на първия преглед и настоява да е част от всяка стъпка Crazy

# 39
  • Мнения: 11
честито за сърчицата и аз нямам търпение да видя и да чуя нашето

# 40
  • Мнения: 669
Момичета тази нощ изгорях от Т - едва я свалих. Имам налеп на сливиците, но лекаря каза, че не е гноен налеп. Освен парацетамол, какво друго мога да взимам? Той ми каза да изчакаме 2-3 дни и ако се наложи - на Оспамокс ще минем - хич не ми се иска, но .......... Но каза че мога и трахизан да смуча, но нали и той има малко АБ?
Давайте всякакви бабешки рецепти, за да избегна прием на АБ.

# 41
  • Мнения: 6
Момичета тази нощ изгорях от Т - едва я свалих. Имам налеп на сливиците, но лекаря каза, че не е гноен налеп. Освен парацетамол, какво друго мога да взимам? Той ми каза да изчакаме 2-3 дни и ако се наложи - на Оспамокс ще минем - хич не ми се иска, но .......... Но каза че мога и трахизан да смуча, но нали и той има малко АБ?
Давайте всякакви бабешки рецепти, за да избегна прием на АБ.



Пий чай с лайка и мед,поне 4-5 пъти минимум.Може да си правиш и някаква гаргара със сироп за гърло,за да не го пиеш.

# 42
  • Мнения: 6
Момичета,доктора ми каза да отида чак 19-20ти март  newsm78 .Аз като го попитах за изследвания и той ми каза,че тогава се правели,но няма ли да е късно,аз тогава ще съм почти 12 седмица вече?Обърках се малко,тези БХС и ФМ,не трябва ли по-рано да се записва час за тях ?

# 43
  • Мнения: 2
Добър ден на всички

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 939
krasy_alex, препоръчвам ти гаргара вода със сол-много помага за гърло, изчиства и стяга сливиците. Хапвай и лимони ако обичаш, тъкмо няма да имаш проблеми с гаденето Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт