ЮЛСКИ бебета дрън - дрън, студено е навън! - тема 12

  • 19 007
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
Хайде да се цопна и аз в новата тема, браво на Катето  Peace
Искам да ЧЕСТИТЯ на всички мами, узнали пола и на всички с хубави резултати от скринингите и амниотата, дано занапред само с хубави новини запълваме темичките  Praynig Praynig Praynig
Евала на Ev@ newsm10 много добре си го написала това за брака и на 100% споделям мнението ти.
При мен няма нищо интересно за сега, чакам да ходя на 6.02 на ехокардиография и понеже видях, че бяхте коментирали преди, да кажа че по принцип не е задължителна (освен ако не се види проблем), но аз държа да мина през всички изследвания за да съм спокойна.Да не говориме, че и на две фетални ще ходя през няколко дена, но човек като изпати веднъж гледа после да се презастрахова.С две думи луда работа  smile3521

# 16
  • Мнения: 5
 newsm10 Честита ни нова темичка,от все сърце желая на всички,тук да разкажем само за хубави резултати  и добри новини... Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 377
Катенце прекрасна си!   bouquet

Стига с тоя ЗАПИС.

 Кажете нещо, ако няма какво питайте ме как съм  Wink. Ето вече 2-3 часа не съм писала, никой ли не го е грижа какво правя?  Joy
Преди някой да е скочил и да ми обясни, че не го интересувам и ще си пише само ЗАПИС да кажа, че се майтапя.

Сандалка много си хубава!

# 18
  • Мнения: 5
Адашче, как си... Grinning,ако ти е  скучно  да те помоля да ми пратиш ник и парола за снимка бг Grinning. Гледам се пише за интересни снимки, а любопитството е голяма работа newsm62

# 19
  • Мнения: 4 255
Здравейте и от мен! HugВ миналата темичка не успях да се запиша с ритник,дано поне тук успея Rolling Eyes
Ма това "дрън-дрън"така да ни приляга Laughing.Браво за идеята!Подозирам,че от толкова дрън-дрън,до юли месец ще сме изписали цялото кибер пристранство Joy Joy

# 20
# 21
  • Мнения: 4 708
jalina"щом чакате второ бебче, значи не е толкова страшничко...хихи " каквото и да ти говорим, при всяка е различно, почнах да завиждам на мамите дето ги боляло 2ч М
Скрит текст:
ен ми бяха сбъркали термина и ме вкараха по принуда на 3.5 в болница, там установи завеждащия отделението, че всъщност не преносвам с 2 седмици, ми те са се объркали. Обаче докато ги гледах как охкат и обясняват колко ги боли другите, вечерта ме сви нещо корема, оказаха се контракции, преместиха ме в предродилна зала, там се търпеше докъм 14ч на 4.5 после си признавам, че болките бяха ужасно силни, начесто или поне според мен през 5 или 10 мин си е много начесто. Доведоха една друга жена, която се оказа с позната докторка, сложиха и системата и за 2ч има няма, тя роди. Аз цък, най-ужасното нещо е персонала, който се отнасяше с мен, като с поредната циганка дошла за 8 път при тях. В 22 часа се размрънкаха, че не ги оставям да спят, и няма ли вече да раждам и тем подобни глупости. Като че ли от мен зависи. По това време ми изтекоха и водите по пода на залата, та изядох кавгата, че съм им нацапала  #2gunfire Sick Не знам каква инжекция ми биха но в 23ч момата се роди за 10мин не повече, като самото раждане, шиене и тем подобни нямам спомен да болят, но контракциите имах чувството че ще умра. В момента, в който се роди, се разплаках от щастие, че вече не ме боли, че детето е ОК и така си казах, че никога повече няма да се върна там. ДА ама не, новия ми мъж, си поиска дете, и не можах да му откажа, но сега съм казала, само с епидурална упойка  Thinking сестра ми ражда така, и не е казала нещо да я е боляло. Въпреки че тя е в Португалия, и като чух там за какво става въпрос, да ви кажа си проклех гадния късмет, и тъпите ми разсъждения на младини, и останах да живея тук. Чак тогава разбрах защо някои казват, че това им било най-хубавия момент, и как искали да раждат естествено. Хайде млъквам, че вече няма как да се отказвам от раждането, така че няма смисъл.
Весееееее как си мила, добре ли си, ей човек да не вземе да иде до работата за малко, то темата свършила, че и нова почнала.
rumyVV тази тема дрън-дрън, а другата мрън-мрън Joy
Сандалка много готина булка си.

# 22
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Ех бе Весе тъкмо се прибрах от работа и чета какво съм изпуснала и гледам ти не си писала стана ми странно къде си изгуби newsm78  Simple Smile ноооооооо ето че си на линия  Hug.Аз утре имам час за генетик да ми обясни резолтатаите от ранния скрининг и съотвено да си ги взема..........и вече почвам да се спичам  Weary тази нощ маи пак ще се гледат филми  Cry

# 23
  • Мнения: 681
Благодаря на Катето за новата тема! Закъде сме без нея с тази графомания...
Моля ви, изпратете ми и на мен паролата за снимка.бг!

# 24
  • Мнения: 4 255
дайте и на мен паролка за снимка.бг ,да ви видя какви сте сладурани(освен бърборани) newsm68

# 25
  • Мнения: 115
Айде и азе Цоп в новата тема. катенце, пак си се постарала. Бравос! HugХодих на маникюрче и сега свежа като краставичка ще си направя справките за персонала. Горките ни работници бременното им ТРЗ /демек Аз/ съвсем ги изостови.
Да ви разправям какъв ми е проблема от вчера. Обажда ми се вчера една дружка Юнска майка и вика - Записах ни на Ден на Отворените врати в АГ-то! и мене като ме хвана шубето. Аз влизането в АГ-то свързвам с раждане, а като се сетих какво е това.  Crazy Shocked Малииииии голем страх! И тя моля ти се ми се смее /и тя ражда за втори път/.
Другия ми проблем пък дойде от една друга дружка. Вика - Трябва задължително да замръзиш стволови клетки. Викам добре, ма какво е това и има ли почва У нас? Да съм в чуденка по този въпрос. Някой от вас ще замразява ли и всъщност мене по-големия ми въпрос е като имаш такива клетки как аджеба ги използваш ако имаш нужда или с една дума - има ли в БГ лекари, които могат да ги използват за да те спасят?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 318
Цоп и аз тук /майтап/, но за да не остана само с голата цопка, ще ви споделя какво направих.
Два часа писах едно писмо, оформих го, напудрих го и накрая забравих да го сейвна....Отидох за кафе и като се върнах направо щях да се изям от яд.  Ама здраве да е Grinning

# 27
# 28
  • Мнения: 273
Това за стволовите клетки и на мен ми е много интересно дали знаят нашите лекари как и кога да ги използват.Чувала сьм ,че е много скьпо да ги сьхраняват и незнам и аз какво да правя.Май ще трябва да започна вече да тьрся инфо по този вьпрос за да сьм наясно.

# 29
  • София
  • Мнения: 216
Здравейтее Simple Smile)

И аз искам user и парола за snimka.bg - искам да видя и аз готината булка - везна Simple SmileРРР

Общи условия

Активация на акаунт