Отговори
# 15
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Гери мен 2 дни ме боля венеца, заради растящ мъдрец и отшумя... Дано и при теб така да стане  Hug


Кате Успех  Hug

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 973
Привет и от мен в новата тема  Hug
Надявам се в нея да има само положителни новини   bouquet
Ние снощи с милото след филма отидохме за дюнери  Mr. Green така ми се приядоха, че нямаше как да ми откаже  Embarassed
От няколко дни се каня да ви споделя, че започнах да усещам бебето  Party много ми беше странно в началото си мислех, че са червата ми, но споделих с няколко мои приятелки - вече мами, които ми казаха, че в началото усещането е точно такова  Hug Много съм щастлива  Grinning

# 18
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672

illusion__  Радвам се, че си усетила бебчо  Hug  Hug
И аз от няколко дни усещам нещо, ама си мислех, че стомаха ми се вълнува  newsm78 още не мога точно да разбера какво се случва.

# 19
  • Мнения: 4 841
Аз все още не мога да преценя бебето ли е или нещо става там долу  Tired Обаче усещането как бебето мърда в теб е просто неописуемо  Hug и нямам търпение и аз да усетя със сигурност, че бебето шава.


Случайно да знае някой форма на Магнезий на прахчета? Изписаха ми Магнерот, обаче както и предната бременност, така и сега, при приемането на тези хапчета повръщам  Tired Момичето от моята стая спомена, че имало и прахчета вече. Довечера съм на преглед и ще питам и док, че с тия хапове  Sick Снощи изборих 5бр само за един прием  Crossing Arms

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Добре дошла Хепи, защо си се крила толкова дълго време?

# 21
  • Мнения: 371
Добро утро,
illusion__ честито ти ритане  Wink много е готино когато започнеш да усещаш малкото човече

frozenInside ние на морето (или поне аз и тези които познавам) не го оценяваме имала съм случаи в които за едно лято съм отишла само 2-3 пъти на плаж  Embarassed

# 22
  • Мнения: 19
ей ,много се радвам , че групата се увеличава

има много смели мами , който нищо не ги плаши и са се решили да дадат нов живот

Гледах календара, и само от 10 дни не съм виждала бебето , струва ми се цяла вечност  newsm78
Чаааак на 10 съм на преглед , искам вече да знам , какво ще е бебето .  baby_neutral

Баткото ми каза , че ще е момиче , и ще се казва Лили , от къде го измисли - незнам .


Днес мисля да се разходя до Графа , да видя какви дрехи за бременни има , имам спешна нужда от един панталон. Вчера в мола видях една много готина мама, с коремче ГОЛЯМО , но много готино се беше облякла . Туника и клинче , семпло , но добре й седеше. ИИИИ днес ме налегнаха комплексите и ще обикалям магазините , Приятен ден на всички  Hug

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 002


frozenInside ние на морето (или поне аз и тези които познавам) не го оценяваме имала съм случаи в които за едно лято съм отишла само 2-3 пъти на плаж  Embarassed


Вени това е така защото ние си взимаме отпуска за да ходим на планина лятото, а не на море и съответно като бачкаме не стигаме до морето.

# 24
  • Мнения: 4 255
Добро утро и от мен,момичета!Успешна седмица на всички!Катенце,може и на мен да добавиш щъркелче-85% ми каза докито момиче:) Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 371
Да определено, кой каквото няма за това мечтае Simple Smile

# 26
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672


frozenInside ние на морето (или поне аз и тези които познавам) не го оценяваме имала съм случаи в които за едно лято съм отишла само 2-3 пъти на плаж  Embarassed



Чувала съм го това много пъти  Wink и направо не ми се вярва ppp

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
аз ако отида на плаж някой събота или неделя като не съм на работа става, ама най-често гледам уикендите да свърша малко друга работа за която няма време през седмицата и хоп време за плаж пак няма Simple Smile Виж друго си е като си взеха отпуска да си почивам и отидем малко на планина на СПА Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 1 832
здравейте и от мен - хубав и безпроблемен ден и седмица!

# 29
  • София
  • Мнения: 377
Честита ни нова тема! Катенце благодаря   bouquetи стискам палци.

Добре дошла на новата мама.

Илю много се радвам за бебока. Аз още нищо не усещам, хем втора бременност.


Общи условия

Активация на акаунт