Отговори
  • Мнения: 48
Мили мами някои има ли наблюдение за тези училища? Вече трябва да запиша малката,а не знам кое от двете да изберем. За 123 съм чувала добри отзиви,единственото,което ме притеснява е големия брой ромчета там ,но и в 135 са доста.  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 107
Здравейте, нямам наблюдения за  123 ,но тази година децата ми бяха приети в 135 в предуичилщна група.Когато отидох на родителска среща 80% от децата бяха циганчета.Ние се отказахме.Поздрави

# 2
  • Мнения: 48
 Shocked И там ли? Мерси mimetol,аз не знам къде вече да го запиша това дете чесно казано. И в 123 знам,че има ама не знам дали са по-голям процент.Явно 135 отпада.

# 3
  • Мнения: 48
А за 17 СОУ "Дамян Груев" някой има ли наблюдения?

# 4
  • Мнения: 6
Аз мисля , да кандидатствам в 123 СОУ след 8-ми клас , но не се знае още  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1
Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане
5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб
7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
10.Напиши желание.


Отговорите:

1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен - Ти си скромен и агресивен.
Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син - Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 964
Аз съм учила в 123,кандидатствах след 7 клас.Не бих записала детето си там в никакъв случай.Но от 1 до 4 клас може,пък след 4 или 7 класможе да го преместиш.

# 7
  • Мнения: 1 615
Не живея в квартала и нямам лични наблюдения, но от познати съм се оринетирала, че там най-добрият избор е 17-то.

# 8
  • Мнения: 2
 Знам че темата е стара,но искам да споделя мнението  си :синът  ми учи там и сега по средата на годината се налага да го преместя защото всичко вече е много сложно .Единственото което ги интересува УЧИТЕЛИТЕ в това у-ще е кой с колко пари ходи,кой родител кога се прибира и дали обръща внимание на детето си.Другото което е -пишат се оценки без покритие,а и критериите им са много ниски до 4 клас,след това започват проблемите - те не са подготвени за горните класове.ВИЖТЕ И КЛАСАЦИЯТА  ЗА НАЙ ДОБРИ У-ЩА ,ТЕ СА В ДЪНОТО НА КЛАСАЦИЯТА.Другият проблем и държанието на ДИРЕКТОРКАТА :днес бях  извикана при нея ,заради това че синът ми се е преместил в час по музика на друг чин /като тук трябва да кажа и че всички деца се оплакват от тази г-жа за обидните думи които им казва всеки път когато някой незнае или не и отговори на въпрос/  ТА ДА СЕ ВЪРНЕМ НА ДИРЕКТОРКАТА за тази глупост г-жата започна да крещи на синът ми в мое присъствие ,след като и направихзабележка за тонът  тя ми каза излизайте - напуснете кабинетът ми - от там си направате извод за учителите.Е разбира се че и там има добри учители който могът да овладеят децата  и да ги поощряват.Да не забряме и фактът че там се водят на у-ще много деца ,който никога не съм виждала и по голям процент са от ромски произход - не че има нещо лошо ДОРИ МЕ РАДВА ФАКТЪТ ЧЕ ИМА ДЕЦА КОЙТО УЧАТ !!!!Сега ако може някой да ми каже в кое у-ще да го преместя ще е добре.

# 9
  • Мнения: 2 140
Кой клас е детето ? Има ли възможност сутрин да го водите на у-ще ?

Общи условия

Активация на акаунт