ОСМИ клас е лесен, а чуждите езици песен- 2 тема

  • 41 433
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
... При нас голямата радост е, че на контролното за олимпиадата е изкарала над 5.50 и ще ходим Mr. Green


БравоС на сладураната   bouquet Леле, много съм щастлива като чета колко страхотно дете е станало онова малко сладко бебе  Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 4 349
... При нас голямата радост е, че на контролното за олимпиадата е изкарала над 5.50 и ще ходим Mr. Green


БравоС на сладураната   bouquet Леле, много съм щастлива като чета колко страхотно дете е станало онова малко сладко бебе  Hug

какви са тези контролни за олимпиада  #Crazy #Crazy #Crazy всяко дете може да се запише

# 62
  • София
  • Мнения: 1 654
БравоС на сладураната   bouquet Леле, много съм щастлива като чета колко страхотно дете е станало онова малко сладко бебе  Hug

 Hug

Наде, разбира се че може да се запише всяко дете, но при нас имаше и контролно за участие Wink Не, че някой щеше да я върне и с под 5.50, но така -за престиж bowuu

# 63
  • Мнения: 144
liebesbaer  bouquet
benighted как е при вас положението?

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Изпаднала темата на втора страница ,та рекох да пиша и аз нещо макар че, нищо ново няма при нас. Синковеца чака следващата ваканция , оценките за първия срок не са ясни още , но май само по английски ще има 6. На олимпиада не ще да ходи, щерката отчита пристъствието ни по олимпиади.Тя се е класирала за втори кръг по математика.

# 65
  • София
  • Мнения: 62 595
Сега се сетих - шестица на класното по български. По езика  не било проверено всичко, та още сме в изчакване.

# 66
  • Мнения: 417
При нас още не са оформени оценките, но съм доволна от отношението към ученето по всички предмети. Учи се всеки ден по всичко, което го нямаше в предното училище и много ме притесняваше.

Снощи имаше изпит по карате и вече можем да се похвалим с 2-ро кю  bowuu, което си е постижение за неговата възраст. Беше най-мъничкия от явилите се и получили втори кафяв колан.

# 67
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
И при нас не са готови с оценките за срока. Много се надявам да се стегне още малко моята Убавица, че такъв мързел я гони, направо не е за разправяне. ooooh!

# 68
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
И при нас не са готови с оценките за срока. Много се надявам да се стегне още малко моята Убавица, че такъв мързел я гони, направо не е за разправяне. ooooh!
Май еповсеместен. УЧителита на РС ... много са добри децата, но ги мързи...а още не едошла пролетта, тогава ще стане май по-зле.
АЗ си мълча, защото при нас нещата гравитират около 5 май по всички срочни предмети, без ФВС. Дано вторият срок малко по-добре се представи.

# 69
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
И при нас не са готови с оценките за срока. Много се надявам да се стегне още малко моята Убавица, че такъв мързел я гони, направо не е за разправяне. ooooh!
Май еповсеместен. УЧителита на РС ... много са добри децата, но ги мързи...а още не едошла пролетта, тогава ще стане май по-зле.
АЗ си мълча, защото при нас нещата гравитират около 5 май по всички срочни предмети, без ФВС. Дано вторият срок малко по-добре се представи.
И при нас е около 5, а по ФВС може и да е 4.  Mr. Green

# 70
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
И при нас не са готови с оценките за срока. Много се надявам да се стегне още малко моята Убавица, че такъв мързел я гони, направо не е за разправяне. ooooh!
Май еповсеместен. УЧителита на РС ... много са добри децата, но ги мързи...а още не едошла пролетта, тогава ще стане май по-зле.
АЗ си мълча, защото при нас нещата гравитират около 5 май по всички срочни предмети, без ФВС. Дано вторият срок малко по-добре се представи.
И при нас е около 5, а по ФВС може и да е 4.  Mr. Green
Луда работа...винаги съм смятала, че по ФВС, музика  и рисуване децата не трабвя да имат оценка... Simple Smile Тя тренира волейбол и участва на турнира м/у езиковите гимназии,кодето 1АЕГ станаха първи.
Мен повече ми се иска по БЕЛ и математика...а за мат. ме е яд, защото учителката им нещо куца в преподаването, обаче се изниза от РС и не успяхме да говорим изобщо с нея.

# 71
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Кой ви е по мат? Моята госпожица ми обяснява колко е готина.

# 72
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Кой ви е по мат? Моята госпожица ми обяснява колко е готина.
М.Ненова
Тя и моята първоначално каза, че  емного готина, но явно първото впечатление беше грешно.
При втория сигнал за бомба не им отмени контролното и съответно останаха десетина деца...оказа се ,че освен това объркала една от задачите и точно на моята девойка не и го е поправила. Тя и обърнала внимание, а г-жата отговорила "ами съжалявам възрастен човек съм и аз бъркам"...но не пропусна да и напише оценка и то слаба. Яд ме е защото дъщеря ми много обичаа математиката и като знам как решаваше с кеф до мин. година задачите...даже се колебаехме между СМГ и АЕГ...

# 73
  • гр. София
  • Мнения: 4 787
Браво на дъщеря ти, Лейла! Hug

Поздравления и от мен. За съжаление аз няма с какво да се похваля. Щерката такива ги е надробила на класните, че направо ми иде... #Cussing out

Благодаря за поздравленията........ Hug Честно да ви кажа тайничко се гордея с нея с тези оценки по математика, защото знам наистина колко усилия полага, за да не изпусне материала и да не изостане /особено по геометрия/. Много добре явно е запомнила как беше миналата година втория срок и колко трудно се наваксва изпуснат материал........Вчера беше класното по английски, каза че добре се е справила, но не отлично и че ще има грешки. По математика са я изпитали за оформяне на оценка за срока, изкарала е 6, но г-жата й е оставила 5. За какво е било тогава изпитването - не разбрах newsm78 Тя си имаше петици и една шестица, можеше спокойно да й остави 5 и без да я изпитва пак, но както и да е.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 654
5.60 на класното по НЕ, много съм щастлива Blush
Браво на всички младежи, да са ни живи и здрави, бойчаги излязоха!

Фокси неприятно наистина, но нека девойката не се настройва срещу госпожата, да преглътне сега и дано не се случва вече. Иначе ще и е по-трудно и може да разлюби и математиката. Уверила съм се, че любовта към даден предмет е поне наполовина заслуга на учителя Hug

Общи условия

Активация на акаунт