Отговори
# 705
  • Мнения: 664
При вас как протича сутрешното заспиване?

Дали не я мъчат зъбките, Галка? Аз не приспивам ...  Embarassed Маймунът заспива на гърда като се наяде ...  Rolling Eyes Или като излезем навън. Залъгалката категорично я отказва от около месец.
Екзо, голяма прегръдка!  Hug не се ли виждате с Вал да се разсееш малко?!
Диди,  Peace Ох, сладък Ивчо! Много нежен батко е!  Hug
Месечинке, ти пък да не видиш нещо ...  hahaha Т'ва Стинг, Бон Джоуви за нищо ги нямате!  hahaha
Болните да оздравяват скорострелно!

Айде сега аз да ви нахокам! Да се спирате с това захранване и да излизате на разходка, че като дойдаааа ...  #2gunfire Много по-важно е да извеждаш детето всеки ден на въздух, отколкото да се чудиш каква лъжица да му тикнеш в устата! Аз не знам някой да кара цял живот на мляко, айде моля ви се! Като му дойде времето всичко ще си влезе в релси, не се побърквайте за глупости!

# 706
  • Мнения: 27 524
Един съвет моля, под каква форма се вкарва тиквичката- варена и намачкана ли ?!?

Не, както и другите - сварена, гладко пасирана и полутечна. Намачкана ще остане на конци, ще задавиш Викчо  Simple Smile


Екзо, мерси, мисля, че ще й размине и на нея леко  Hug

Васето, права си, истерията е повсеместна и... излишна  Simple Smile

С Кики ще пробваме да направим домашна вълшебната торта Алмонди от Икеа, откога се каня, днес ще е  Twisted Evil много я харесваме  Blush

# 707
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Васе,
в таз мъгла не мърдам никъде  Whistling Иначе мнооого ми се излиза, но не се вдига пущината Crossing Arms
А това за Стинг съм го пропуснала, кой го е сънувал Laughing

# 708
  • Мнения: 27 524
КиК  hahaha

Бютка, тая тема я опаткахме, добре, че си се уредила със заглавие  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 20
Блонди,пуснах линк със две снимки  Peace Откъде се вадят тия паспорти и какво представляват?Като задграничните ли са?
https://picasaweb.google.com/113053587030952437949/DropBox?authk … gCJjem8yGo4jj-wE#
Наистина не е толкова синина колкото червено,но знам ли защо така го кръстих.
Педито нищо не казва- както казах според нея е от това че е дебеличък,но аз изобщо не съм съгласна.На кардиолог сме в понеделник.
На това краче дето съм го показала няма капилярчета и на него правим леко масажче само,другото на което се виждат капилярчетата не съм го пипала,не смея.Него не съм ви го пуснала че не се вижда добре на снимка.
Педито всеки път откакто съм й ги показала ги проверява,но нищо съществено не ми казва.Пита ме аз дали посинявам лесно и дали така ми става кожата на петна...но категорично не,аз нямам такива "аномалии",нито баща му. Ама то не е и синьо.....
Сравнително на едно и също място са,но с различна форма  newsm78
Биби...инхалатора ми е микролайф.Небулизатор се води.Тринити и Кашпичка мисля имаха и те,но мистър панда.
Екзо.... Hug
Връщам се да ви дочета по обстойно.

# 710
  • Мнения: 216
Блонди, мерси. Просто като ви четох писанията за ориза и реших, че като стигнем до онова бурканче, тиквичка с картоф и ориз, предпочитам да вкарам тиквичката естествено и после с два вкарани зеленчука да дам пюрето и така да вкарам ориза. За сега няма да вкарвам нищо, че е болен. Каквото- вкарано, вкарано. Благодаря ти. Simple Smile

# 711
  • Мнения: 27 524
За нищо  Hug

Муки, обикновени, задгранични паспорти, да, същите, като на възрастните. Подавате ги двамата с бащата. Цените са някъде наполовина на нашите. Сроковете са същите - месец, 3 дни, 24ч, но не знам за 24ч дали не вадят само в централата в София  Thinking

Много е странно това на крачетата, не е синина  newsm78

# 712
  • Мнения: 664
МесечинкаHug
Блонди, благодарско за подкрепата!  Peace

# 713
  • Мнения: 13
Момичета, пиинете едно за мен довечера, казвам се Татяна и имам имен ден днес  Hug Hug
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.napitki.bg/userfil … EwAA&dur=1196

# 714
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Честит Имен Ден на всички празнуващи! Миланова   bouquet
Нашият инхалатор е ето този и съм доволна, взехме го за 80 и няколко лв.
http://apteka.framar.bg/30020765/%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0% … D0%B2%D0%B8%D0%BD
Аз пък сънувах, че ходя на гости на Бюти, ама смътно си спомням.  Mr. Green
Наистина е странна червенинката на Явор, той така ли се роди, Муки?
Забелязвам, че Матеа от 1-2 дни се протяга към играчка целенасочено. Преди също посягаше, но като и я предложа, или от висящите около нея, а сега сама и то към някоя отдалечена примерно. Или пък някой я носи, тя иска да вземе нещо и протяга натам ръчички.  Heart Eyes
Вижте какво столче й харесах-жълтото.
http://rayatoys.com/baby/details.php?offer=6572

Последна редакция: сб, 12 яну 2013, 13:47 от didi24

# 715
  • Мнения: 27 524
Диди, нашето е съвсем същото, показвах го и аз, ама ние взехме зеленкото. Жълтото и на мен повече ми харесва, но в Хиполенд имаше само синьото и зеленкото; много е хубаво столчето, ние сме доволни  Simple Smile

Миланова, честит имен ден   bouquet

Камелия хапна 50 кърма (много се дави и не може да диша, ама пак хапна нещо) и откърти, не й е много сгодно, ама не мрънка, хайванчето  Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 577
Didi24,  е пък нашето е баш жълтото. Но цветовете му са малко по-убити, не баш лъскави като на снимката. Но е на далавера - аз го купих за 127лв. аз мрънках тук във форума за цветовете. Но вече ми харесва.

Според мен има връзка вода-кърма. Вчера ми беше инцидентно, не типично. Аз също се замислих за бъбреците вчера.

# 717
  • Мнения: 24
миланова Честит имен ден!! И на всички празнуващи също !!   bouquet

Ние сме със същото столче.Нащо е светлозелено с лилави хипопотами. Много съм доволна.

Аз в момента дояждам пюрето на малката ама си сложих малко сирене,че нещо ми  е безвкусно  Laughing

Болните да се оправяте бързо.

Екзо - важното е, че мъжа ти е жив и здрав  Hug

# 718
  • Варна
  • Мнения: 25 311
И нашето е зеленото Laughing МАй доста бебоци ще ядат в такова столче, може да основем клуб Joy
Уф, дребният от вчера ми отказва лявата гърда, ще се гръмна. С триста зора и голям рев го убеждавам да яде от нея Tired

# 719
  • Мнения: 577
Забравих:

Миланова, честит имен ден!

Бюти, дано мине леко операцията!

тази музикална реклама на Бочко много ме дразни. При всяко рестартиране форума и ми пее.

Общи условия

Активация на акаунт