Бремелинки от ВАРНА

  • 45 237
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 137
Момичета, бяхте споменали преди няколко страници за магазинчета за бебешки дрешки и разни други необходими неща, които се намират в района на Колхозен пазар.
Има ли синтезиран списък някъде на тези магазинчета.
Благодаря  bouquet

# 721
  • Мнения: 26
Здравейте, мами  bouquet

Отдавна не съм се разписвала тук, ноооо вече съм в отпуск и разполагам с цялото време на света Wink

herairness, ако поканата за плаж важи, с удоволствие бих се присъединила някой път. Ходихте ли вече? Аз само топнах крачета онзи ден Wink

billjaga, каква е цената на посещение?

Хубав ден на всички  bouquet Аз днес явно ще мързелувам..

# 722
  • Мнения: 2
Ако питаш за цената за посещението при Танев -0лв.ама ние си говорихме 10ина минути....а и не попитах дали дължа нещо,усещаше се като безплатен преглед Simple Smile

# 723
  • varna
  • Мнения: 871
Sonderzeichen, магазинът се казва Бебе Депо и е в гаражите преди самия пазар.
Звездичке, още не сме ходили, чакам поне една мама за компания.

# 724
  • Мнения: 165
Момичета някой ще ми прати ли снимка от срещичката-снимахме се накрая с телефн и фтоапарат ама не разбрах на кого са.

# 725
  • Мнения: 181
Здравейте, мами!
Аз попътувах и се прибрах днес. Чакам да ми докарат нещицата за мъничо - количка, кошара, матраче, протектор, дъждобран, комарник, козметика, няколко дрешки, хавлийка, едно чудо, дето не му запомних името, да не се търкаля бебчо докато спи, пеленка, матраче за количката, чаршафчета, може и друго да съм взела, но не помня. Мисля корито сега да му купя и плат за чаршафчета, които свекърва ми да ушие. Сега се ровя за помпа и шишета, намерих в АЙКО, но не разбирам каква е разликата м/у два вида комплекти на Авент... Едните са намалени. И като пише комплект шишета за новородено, до колко време може да се ползват?  newsm78
billjaga, и на мен ми отказаха упойка, що така правят тея хора значииии...
ro.koleva, ходи ли на лекар, какво ти казаха?
За среща съм за, но на плаж не мисля да се показвам, аз завирам на сянка, не знам за вас... sweating
Надявам се всички да сте добре и бебетата да са по местата си.

# 726
  • Мнения: 273
Разликата е,че едните са по-новия модел и имат едни специфични дупчици на бибата.Затова са и по-скьпи.Има и нов стерилизатор за тях.Гледах ги в продавалника-нови,на много добра цена.По-горе сьм дала линк.   Честито за новите придобивки.
   Снимки правих аз ,но не сьм ги качила никьде,защото разбрах,че направо тук неможело.

# 727
  • Мнения: 273
Малe как сьм публикувала отговора си кьм girlinblue....???? Crazy

# 728
  • Мнения: 181
Разбрах те, няма проблем Simple Smile Ами аз май от стария модел поръчах, как да е, поне да имам и такива работи, да не се чудя какво ще справя, ако ми се наложи да ползвам Simple Smile

# 729
  • Мнения: 8
Здравейте, мами!
Аз попътувах и се прибрах днес. Чакам да ми докарат нещицата за мъничо - количка, кошара, матраче, протектор, дъждобран, комарник, козметика, няколко дрешки, хавлийка, едно чудо, дето не му запомних името, да не се търкаля бебчо докато спи, пеленка, матраче за количката, чаршафчета, може и друго да съм взела, но не помня. Мисля корито сега да му купя и плат за чаршафчета, които свекърва ми да ушие. Сега се ровя за помпа и шишета, намерих в АЙКО, но не разбирам каква е разликата м/у два вида комплекти на Авент... Едните са намалени. И като пише комплект шишета за новородено, до колко време може да се ползват?  newsm78
billjaga, и на мен ми отказаха упойка, що така правят тея хора значииии...
ro.koleva, ходи ли на лекар, какво ти казаха?
За среща съм за, но на плаж не мисля да се показвам, аз завирам на сянка, не знам за вас... sweating
Надявам се всички да сте добре и бебетата да са по местата си.
Какво е това чудо с неизвестно име ?? Thinking

# 730
  • Мнения: 78
Мисля , че това е ограничител за бебе,не позволява на бебето да се обръща.

# 731
  • Мнения: 11 747
Да, аз имам такова чудо - дадоха ми го. То си е с опаковката, май не го е ползвало момичето, което ми го даде и ми се струва, че и аз май няма да го ползвам, но пълни гардероба.

# 732
  • Мнения: 9
dani4ka991,чувала съм добри отзиви за д-р Балтиева. Тя е във ДКЦ3- Владиславово и понеже ми е наблизо съм се насочила към нея. Тя лекува главно с хомеопатия. Много добре обяснявала всичко на мамите. В понеделник най-вероятно ще се срещна с нея и след това мога да споделя впечатления Simple Smile

# 733
  • Мнения: 8
Мамчета, вижте на какво попаднах, ровейки се из нета...

Re: Има ли сред Вас Мами раждали наскоро в АГ Варна
от prosto_az на 10 Апр 2008 20:39

Здравейте пак, мамчета!
Жалко е , че ние допускаме да си тръгнете огорчени, въпреки че уж сме си свършили "добре" работата....
Грозно е като забравим, че работим с човешки същества и се съсредоточим само върху запазване на живота и подобряване на здравния статус !!! Лошо е,че тези от които зависи разпределението на работата и заплащането не са изработили начин който да възнаграждава качественото, а не просто "доброто" обслужване на пациентите ни. Тъжно е, че както се случва с всички финанси, така и тези, които вие внасяте (легално или не) - не достигат до там, накъдето са насочени. Така - дали сте на ВИП-а, дали сте секцио или не, дали сте платили под или над масата - Е ВСЕ ЕДНО. Санитарката, акушерката от различната смяна получава една и съща заплата и ако са обслужили 20 пациента, и ако са обслужили 2 пациента; и ако те са доволни, и ако не са....важно е да са "подобрили" здравословното си състояние. Така хората, които са най-близо до вас.....им е все едно.
Не само в болницата е така   - понякога човек е един, а като работник е друг... Мога да кажа, че няма лош човек (като личност) сред нас; мога да кажа, че никой не върши тази си работа от корист (заплатите са смешни)....Лошото е, че като повечето хора и ние мъкнем личните си грижи и огорчения и позволяваме да ни "разклатят нервите". Когато това клатене е ежедневие, след години се оказва че си емоционално амортизиран......ТЪЖНО !!!
Лично аз не виждам логика да се плаща, няма значение на кого и под какъв предлог - болницата е една и съща, персонала е един и същ, инструментите, материалите, манипулациите.....
На ВИП етажа има дограма и климатик.... Не съм се интересувала колко всъщност се плаща.... за дограмата !?
Плащането показва платежоспособност и желание за "даване" и изобщо не гарантира качество на престоя, защото качетвото зависи от извършителите на грижите, а те се извършват от много хора, на много места (родилна зала, операционен екип, реанимация, детско (не дай Боже-детско интензивно),родилно....).
Ако сте платили на единия от екипите - "засилено" внимание към вас ще демонстрира само този екип и само тази смяна.
Ние сме длъжни да се отнасяме еднакво добре към всички, така че дали сте платили някъде на някого първо не е наша работа и второ - не влияе на действията ни. Лошото настроение на някой колега ще си е лошо; усмихнатата колежка - пак ще е ведра.... За кое точно плащате?!

prosto_az
Редовен
 ---
Мнения: 42
Регистрация: 16 Мар 2008 22:43

# 734
  • Мнения: 26
Здравейте мамчета! Извинете че така нахлувам във вашата темичка. Да се присъединя и аз към вас Simple Smile


Видях че една мама се интересува от детски лекър във Владиславов. Аз мога да препоръчам д-р Коцева, много добър специалист ако мога така да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт