Бремелинки от ВАРНА

  • 45 216
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 747
Трябвало е да му кажеш, че тогава си в командировка. И сега не е късно, можеш и след 3 седмици да отидеш.

# 31
  • Мнения: 25
Здравеите ,мамчета!И аз да се впиша сред вас !От Владиславово съм и днес за пръв път бях на ЖК при Славчев ,но ми стана странно че следващият ми преглед е чак след месец хм newsm78 ,но както и да е бебка е ок това е по-важно.Аз съ от мамите раждали в ОБ и съм много доволна .Е да първият ден нямаше места и бях с мамите в интензивен сектор нооо липсата на Тв и самостоятелна баня ми убегнаха нямах време да им обърна внимание  Grinning Сега обаче  се  замислих за Вип стая ,имали мами с мнение за тази Вип в ОБ ?  bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • Варна
  • Мнения: 669
Здравейте и от мен, варненски майчета!
Цък и аз при вас  Hug!
Гледам, че много от вас са при д-р Славчев, и аз там се записах на ЖК. До сега съм ходила веднъж - за записването, пуснаха ми изследвания - през нета си видях резултатите. Следващия ми преглед е чак средата на февруари, та щях да питам - за тези изследвания трябва ли да отида допълнително?...
Леко бременеене на всички!   bouquet

# 33
  • Мнения: 137
Момичета,изчетох доста за зацапване по време на първите три месеца от бременността.
След  като докторът ми каза да не се тревожа,че е нормално на кой Лекар да отида за второ мнение,
Ако се повтори кафеникавото течение? Обърках се от четене,а и се прокрадна съмнение в доктора,
което не е добре.Аз ако на гинеколога си нямам вяра сега -то на кого?!!

# 34
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Момичета,изчетох доста за зацапване по време на първите три месеца от бременността.
След  като докторът ми каза да не се тревожа,че е нормално на кой Лекар да отида за второ мнение,
Ако се повтори кафеникавото течение? Обърках се от четене,а и се прокрадна съмнение в доктора,
което не е добре.Аз ако на гинеколога си нямам вяра сега -то на кого?!!

и аз съм с такова и казаха ,че е нормално пия някакви хапове дано всичко мине

# 35
  • Мнения: 137
Адреналинка,проблемът е че на мен нищо не ми изписа докторът....

# 36
  • Мнения: 11 747
До сега съм ходила веднъж - за записването, пуснаха ми изследвания - през нета си видях резултатите.

Къде могат да се видят резултатите в нета?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 368
Здравейте Дами,
вече съм в 15г.с и мисля че ми  е време да си купя някакъв крем против стрии, че корема ми почна вече да се разширява.
дайте някакви предложения.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 669
До сега съм ходила веднъж - за записването, пуснаха ми изследвания - през нета си видях резултатите.

Къде могат да се видят резултатите в нета?
Зависи в коя лаборатория ти правят изследването. Аз ги направих в Статус, от там ми дадоха картонче със сайта, име и парола за резултатите.
Само че кръвната група и още едно изследване ми излязоха с $, може би да не се виждат, не знам, още не съм ходила...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 472
Момичета,изчетох доста за зацапване по време на първите три месеца от бременността.
След  като докторът ми каза да не се тревожа,че е нормално на кой Лекар да отида за второ мнение,
Ако се повтори кафеникавото течение? Обърках се от четене,а и се прокрадна съмнение в доктора,
което не е добре.Аз ако на гинеколога си нямам вяра сега -то на кого?!!

Не те ли гледаха на ехограф да видят дали всичко е наред?
Аз ходя в майчин дом при Капка Атанасова. Има инфо за нея по форумите, ако искаш да пробваш там. Но според мен на никого не можеш да вярваш на 100%.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 472
Здравейте Дами,
вече съм в 15г.с и мисля че ми  е време да си купя някакъв крем против стрии, че корема ми почна вече да се разширява.
дайте някакви предложения.

Аз се мажа с олио на юсерин против стрии за бременни. Иначе козметиката на мустела много ми хвалеха, но на мен ми се стори малко скъпа.

# 41
  • Мнения: 137
Гледаха ме. На доктора докато ме гледаше му казах. Последните два дни нямам нищо...Това  зацапване се появи петък сутринта и веднага отидох на лекар.....
Няма ли тема за продукти за стрии.....и аз сега чета,но съм се спряла на такива с основа алое вера

# 42
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
мацки не съм се мазала с нищо и нямам стрии ,то си е до кожа мисля и да се мажеш и да не се мажеш предразположена ли си няма отърване и 1000 лева да пръснеш.

# 43
  • Мнения: 17
Гледаха ме. На доктора докато ме гледаше му казах. Последните два дни нямам нищо...Това  зацапване се появи петък сутринта и веднага отидох на лекар.....
Няма ли тема за продукти за стрии.....и аз сега чета,но съм се спряла на такива с основа алое вера
Тук има  информация за стриите
http://www.moetodete.bg/za-bremenni/griji-za-bremennoto-koremche.html

# 44
  • Мнения: 137
Снежанка,благодаря ти за линка. Сядам да разгледам продуктите.

Общи условия

Активация на акаунт