ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ .::21::.

  • 46 163
  • 762
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 412
If Real Madrid Qualify for copa Del Rey Semis. They will play these matches in a row :
-Barca
-United
-Barca
-United
-Barca


Това, ако се случи ... ще е дяволски добро.   Blush Laughing

# 61
  • София
  • Мнения: 5 334
Моля, Киа. Hug

Louren, и аз го мернах това. hahaha hahaha
Впрочем, мисля, че Реал-Малага... Оф, не знам как ще завърши - всичко може да се очаква тия дни от Реал. Crossing Arms Ама Йозил ще вкара, чини ми се. Rolling Eyes

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 5 334
Моля, Киа. Hug

Louren, и аз го мернах това. hahaha hahaha
Впрочем, мисля, че Реал-Малага... Оф, не знам как ще завърши - всичко може да се очаква тия дни от Реал. Crossing Arms Ама Йозил ще вкара, чини ми се. Rolling Eyes
Ще умра. Толкова са безнадеждни Реал, че ми се плаче чак... Cry Cry Cry

# 64
  • Мнения: 5 086

Това не го ли поствах?  Thinking Явно съм си мислила, а не съм го направила. Не ми се иска да вярвам, че ще опорочат шл.

А в Мадрид минусовите температури да не станат повече  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 28
Спирам да ги гледам в Примера.. Няма да си троша нервите повече..Banghead

Има по-важни неща..  Mr. Green
Гледаме към 10-тата  Simple Smile Юнайтед са поносим съперник, стига прословутият късмет който ги съпътства - да им изневери. Фейс ту фейс - газим ги, според статистиката...  hahaha  

# 66
  • Мнения: 5 086
С тази форма и тези треньорски решения не знам как намираш оптимизъм, за да определиш Юнайтед като поносим съперник.

Впрочем защо Икер беше резерва?

# 67
  • Мнения: 412
С тази форма и тези треньорски решения не знам как намираш оптимизъм, за да определиш Юнайтед като поносим съперник.

Впрочем защо Икер беше резерва?

Нека са фаворити, нека напрежението е в тяхната съблекалня.  smile3506 Ние през това време ще мислим пъкления план как Крис да си ходи разплакан, но не от умиление, че е бил отново на Театъра на мечтите, а че мнооого се е размечтал.  Laughing Иначе много приказвам, ама си ми е притеснено. Важното е вярва да има, моите хора да дадат всичко от себе си, за да няма за какво да съжаляваме и да се самообвиняваме после. Искам напрежение, игра на нерви, голове, 90+ минути 100%-ов сблъсък.  Simple Smile
А за Икер - подозирам, че и Моу няма достатъчно аргументирано обяснение. Направи голяма грешка, но се съмнявам, че ще си признае. Но пък много ме кефи как си държи на неговото, без да се влияе от чуждо мнение или името на който и да било. Не, че винаги е прав.  Laughing

# 68
  • София
  • Мнения: 25
Искам напрежение, игра на нерви, голове, 90+ минути 100%-ов сблъсък.  Simple Smile

А да бе, да! Да получа инфарк или като Сокачев да се чудя как ще издържа до края на мача  hahaha
Такива мачове много обичам ама да са на други отбори  newsm65  Twisted Evil

# 69
  • София
  • Мнения: 5 334
Иде ми да се гръмна. Снощи Реал със загуба и малоумна игра, днес Юнайтед с равен и тъпа игра. Не мога вече. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 412
Иде ми да се гръмна. Снощи Реал със загуба и малоумна игра, днес Юнайтед с равен и тъпа игра. Не мога вече. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Hug Погледни го от положителната му страна - можеше да си фен на Вила.  Laughing

Шегата настрана, днес много ме ядосаха момчетата. Особено Валенсия и Рууни - мноооого слаби, все едно не са те. Но пък Клевърли, Карик и Де Хеа бяха на ниво и без тях щяхме да сме загубили не две, ами три точки. А Робин се размина със сериозна контузия, ако не и нещо по-лошо. Ония изобщо не мисли какви ги върши.  ooooh!



И на мен никак не ми върви този уикенд - Юнайтед с равенство, Аякс не си взеха мача и са на три точки от ПСВ. А моят човек продължава да си дреме на пейката. Как си знаех, че така ще стане в един момент. Защо му трябваше да ходи там?! За пари, естествено.  fight

# 71
  • Мнения: 2 280
Hug Погледни го от положителната му страна - можеше да си фен на Вила.  Laughing

 smile3521 8-0 Нииииииииикак не е зле, можеше и 9-0 да е, ако Пиазон не беше изпуснал дузпата, но нищо, ще му простим Simple Smile   Hands Clap

Лорен, май ще се падаме един срещу друг пролетта Grinning Имам познат, който е много голям фен на Аякс, та знаех ,че ще се паднем скоро.

Последна редакция: нд, 23 дек 2012, 23:30 от -True Blue-

# 72
  • Мнения: 28
С тази форма и тези треньорски решения не знам как намираш оптимизъм, за да определиш Юнайтед като поносим съперник.

Впрочем защо Икер беше резерва?

Блеки  Hug знаеш ме вече..  Оптимист не съм, но няма да си оставя отбора баш когато са най-зле..  Wink Па и лежа на стари лаври..  Joy  статистика с/у Юнайтед..

Икер УЖ бил контузен.. Няма значение, паднахме заслужено, минало.. Гледаме напред към ШЛ  Grinning

хехех Челси газят, а   Grinning

# 73
  • Мнения: 412
Блу, малко ви се сърдя за унижението което причинихте на Вила.  Sad Не е тайна, че са ми от симпатичните отбори. Но пък имат шанса да ви отмъстят, при положение, че се срещнете на финала на Кухата на Лигата. А как точно ще го направят, това вече не е ясно.  Laughing Но ще им стискам палци, че милите са в много трудно положение и един трофей би им се отразил изключително добре по пътя на оцеляването във ВЛ. А вие може и да имате крив период, но това при вас ще си отмине скоро. Докато Вила агонизират трети сезон вече.  Sad
А за Аякс, нямам търпение да почват мачовете от ЛЕ. Изобщо следващата календарна година и двата ми отбора в двата евротурнира ще имат трудно преодолими съперници, но пък ще е интересно. Нищо, че и в двата случая, противниците ще са фаворити.  Laughing Ще си пия редовно валериана, ще го смесвам с бира за по-силно действие и ще оцелея някак си.  hahaha

# 74
  • Мнения: 5 086
Абсолютна гавра и унижение е било. Според мен даже не е и морално. Вярно, че нищо не го забранява, но не е морално за мен. Ама пък какъв морал търся и аз в модерния футбол...

Нашия мач не го гледах, но има потресаващо единомислие по отношение на играта, така че го приемам и за свое мнение  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт