Под всяка Коледна елхичка ще има малка , сладка мамина душичка!

  • 32 243
  • 706
  •   1
Отговори
# 15
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Мерси за новата темичка,нека е късметлийска и се напълни със здрави бебчета и усмихнати мамита  Praynig   ПИПИЛОТА,ЧЕСТИТО БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ С МАЛКИТЕ БЕБЧЕТА!  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 0
 Hugи аз се записвам в хубавата тема

# 17
  • Мнения: 781
Запис в новата тема. Нека се напълни със здрави бебета и щастливи мами  Praynig

# 18
  • Мнения: 98
Pipilota81 честити бебчета да са ви живи и здрави да ви радват и слушат

# 19
  • Мнения: 0
Pipilota81 ЧЕСТИТО и да са живи и здрави бебоците и много да ги слушкате  bouquet

Да ни е честита новата темичка и все така с позитивни емоции да се пълни.  newsm44

# 20
  • Мнения: 45
Здравейте бременни коремчета и горди вече мамчета! Аз следя темата, но все не се наканвам да се включа. Нали не съм закъсняла да се включа във вашите редици  на декемврийските мами. Аз съм на 31 години и очаквам момченце на 13. 12. 12г.

# 21
  • Мнения: 8
Цоп  newsm32


pipi_4orap4eto(petq), би ли се представила, защото май досега не си го направила. Wink

BUB4I, добре дошла   bouquet

# 22
  • Мнения: 0
Честито на новите мами!!! mamma
Дано не чакаме много бебчовците,защото аз вече нямам търпение.
Да ви попитам,тъй като повечето сте взели пелени на Памперс,какви точно взехте,сенситив,с лайка,обикновени или...?

# 23
  • Мнения: 8
Да ви попитам,тъй като повечето сте взели пелени на Памперс,какви точно взехте,сенситив,с лайка,обикновени или...?

Жълтия пакет, не го знам какъв се води точно. Търсех си Памперс 1, това беше първият, който видях и си го взех без да подбирам.  Peace

# 24
  • Мнения: 205
Pipilota81  Hug,честити бебенца, мамче!Поздравления!

# 25
  • Мнения: 736
Pipilota81, да са живи и здрави твоите малки съкровища. Много се радвам за лесното ти раждане  Честито и на Брайда да е жива и здрава малка та Соня  Hug
Извинете ако съм пропуснала някоя мама.
Темата е страхотна както винаги

# 26
  • Мнения: 175
Запис и от мен в новата тема. Нека да е пълна с много сладки бебчета.

# 27
  • Мнения: 26
Да ни е честита новата тема! Да са ни честити всички родени до сега бебенца! Нека бебевалежът продължава, но да спазват и реда бебоците  Laughing
Хубав ден на всички и леко раждане (със сигурност ще си имаме и днес бебе)   bouquet

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Pipilota81, честито, да са ти живи и здрави бебчетата!

# 29
  • Мнения: 3
Manhamanha е добре, изпраща ви поздрави  Hug скоро ще се върне в редиците. Заради болките беше приета в МД, утре ще отида да я видя че и без това имам ходене до там

Общи условия

Активация на акаунт