TUPPERWARE

  • 1 882
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 73
 Нещата са невероятни и се твърди, че са безвредни. Една позната ги предлага и ми беше интересно дали някой знае нещо по въпроса.

# 1
# 2
  • Мнения: 8 999
Знам. Това са най-скъпите пластмасарки на света. Нито виждам смисъл да съхранявам храна в продължение на седмици, нито пък ми допада идеята да е поставена в пластмасови съдове.

# 3
  • Мнения: 1
Zdraveite, ne samo sa bezvredni , no i pokazvat koga hranata v tiah e negodna za konsumacia. Ako ima zaviseno kolicestvo nitrati ili drugi himikali kupata se ocvetiava v oranzev cviat. Tova e signal da se izhvarli hranata .
Az polzvam sadovete ot 2000g. i sam mnogo dovolna ot tiah. Firmata im dava 30 godini garancia.
Ako iskate da gi razgledate se vklucete na Tanka Tyankova vav facevook. Sega ima strahotni oferti na super ceni.
Imam i recepti za prigotviane na testo za pica, mekici sa tova kak da si prigotvite razlicni barzi deserti ili kak da govite s Tupperware.

# 4
  • София
  • Мнения: 146
Майка ми се запали преди време по тези съдове и въпреки високите цени наистина е едно много добро вложение. Имаме вече доста неща, повечето ги донесох от Щатите, защото там имаше добри промоции и като общо са на по-добри цени. На множество тестове сме ги подлагали и е наистина невероятно колко време могат да съхранят зеленчуци и плодове в свеж вид. Вече го няма и проблемът с мухлясал/изсъхнал/овлажнен кашкавал... Купих и бутилки за минерална вода, като преди ползвах стъклени, много са практични и водата няма особен мирис и вкус както когато пиете от пластмасова бутилка. Малкия шейкър също се използва постоянно и улеснява приготвянето на омлети, палачинки, смес за мъфини и т.н. Дразня се, че тук няма цени в сайта и по каталозите и трябва специално да се поинтересуваш за цената на някой продукт и да търсиш представители, често и рекламната им кампания е доста агресивна (справка мнението над моето) и рядко пускат промоции и намаления, които да си заслужават.

# 5
  • Мнения: 1 342
Имам комплекта с лъжиците и съм възхитена.

Общи условия

Активация на акаунт