С две чертички се похвали - чакаш ЮЛСКО бебе ти! - 2

  • 22 705
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Добро утро на всички мами и от мен! Май аз съм поспаланката днес Embarassed
ей каква хубава закусчица ven_j благодаря ти Simple Smile
днес май мързелчето се опитва да ме гепи, а и това главоболие с което се събудих.... но ще трябва да се стегна Simple Smile
illusion__ ех..колко хубава емоция е това...да видиш насълзените от радост очи на родителите си с новината, че ще стават баба и дядо...
и аз нямам търпение да съобщя новината на всички, а най ще ми е интересна реакцията на малката ми дъщеричка....

много усмивки от мен!

# 46
  • Мнения: 80
добро утро и от мен ... то не е много утро вече де. hahaha

# 47
  • Мнения: 4
portokalcho sorry, няма повече да пиша какво ще ям, че то така много кофти, нали имаше някакво поверие за яденето по време на бременност, ако някой го знае да каже, ако ти се прияде нещо какво се прави, то това май са малко бабини деветини ни  Simple Smileама знае ли човек...
оххх мен днес нещо ме наболява стомаха, даже не ниско долу, ами целия стомах, сякаш ме стяга  Sad

# 48
  • София
  • Мнения: 188
roxy girl , а точно!!! И мен така ме боли като ям... независимо от количеството .. Хем усещам, че съм се наяла, а продължавам да ям и чак ме боли ... Все едно стомаха никога няма да ми смиля храната  ooooh! Ужасно е чувството.. И не мога да си легна... явно е от бременността... Никога не ми се е случвало преди и съм така от няколко дена  Grinning

# 49
  • Мнения: 3
portokalcho sorry, няма повече да пиша какво ще ям, че то така много кофти, нали имаше някакво поверие за яденето по време на бременност, ако някой го знае да каже, ако ти се прияде нещо какво се прави, то това май са малко бабини деветини ни  Simple Smileама знае ли човек...
оххх мен днес нещо ме наболява стомаха, даже не ниско долу, ами целия стомах, сякаш ме стяга  Sad


здравейте момичета.когато ви се дояде нещо и го нямате в наличност просто си захапете котрето.нз защо баба ми така ми каза  Grinning

# 50
  • Мнения: 233
Аз пък си мисля, че всичко е внушение! Сякаш като не бяхме бременни не ни се е дояждало по нещо! И сега като сме в това състояние, все ни се струва, че сме гладни, а то всъщност, всичко идва от  мозъка -  то бебето още дори не се храни от нас  Crazy Party Hug

# 51
  • Мнения: 53
Момичета, блазя ви за апетита  Wink на мен сутрин още със ставането почва да ми се повдига и така до късния следобед.Едвам се насилвам да хапна кисело млекце с кекс или кроасан и това е.Дояждат ми се най-вече тестени неща като сандвичи и пици, което е толкова нездравословно, ама какво да се прави.И което е мн странно - хем нямам апетит, хем корема ми къркори от глад чак до болка  Thinking Аз съм на първи преглед в понеделник и се моля да чуеме и сърчице  Praynig

# 52
  • Мнения: 0
  Здравейте момичета. Приемате ли ме във вашата група. Предполагаем термин 11.07.2013 г. Чертичките видях преди 2 седмици, още не ми закъсняваше. За съжаление точно тогава пиех антибиотик заради болка в областта на бъбреците, прокървях, направих тест и хоп две чертички. Направих и кръвен тест 89.6. Отидох на лекар, тя ми каза, че не вижда яйце, не се притеснява, че съм пила лекарства, тъй като е още малко и ми записа час за 7.11 - искаше да има поне 4-5 дни закъснение. На 7.11 пак нищо не видяхме и вече започнах да се притеснявам. Цикълът ми е дълъг (30 дни) и незнам точно кога е била овулацията. На 13.11 ще правя отново кръвен, а на 14.11 съм на преглед и се надявам тогава вече да видим точицата.
Казах си болката Simple Smile. Надявам се тук да срещна прекрасни хора, всичко да е наред и да изкараме чудесни 9 месеца

# 53
  • Мнения: 54
Тонка,ще стискам палци за прегледа
Темата замря нещо,защо така?Айде да се появяват мамите с термин края на юли.  smile3508

Ние си имаме люлка за дребното вече.Ще ни е подарък от сестрата на моя мъж.Те са я ползвали точно два пъти и така... Нямам търпение да чуем сърчицето,да се успокоя и да започна да си купувам.Списъка с всичко ни е готов още преди да забременея,защото обичам всичко да си планирам и мразя непредвидени неща и изненади.Ние сме решили всеки месец да купуваме и всичко да  е готово в осмия месец.Само количката ще остане за деветия месец,за да не й тече гаранцията ей така.
 Hug Честито Шушимира!С един термин сме  Wink

# 54
  • Мнения: 0
shushimira добре си ни дошла!
аз май ще ходя на лекар..няма да кажа какво ми е за да не ви притеснявам. само ми стискайте палци всичко да е наред...

# 55
  • Мнения: 54
Надето,стискам ти.  fingerscrossed

# 56
  • Мнения: 0
 nadeto.79 силно стискам fingerscrossed . Всичко ще бъде наред  Wink. После да се отчетеш

# 57
  • София
  • Мнения: 188
shushimira добре си ни дошла!
аз май ще ходя на лекар..няма да кажа какво ми е за да не ви притеснявам. само ми стискайте палци всичко да е наред...
Стискам много палциии!!!  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 58
  • Мнения: 53
Наде, и от мен  newsm10 newsm10

# 59
  • Мнения: 80
Стискам много!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт