Черешката на тортата - ти си звездата - 3 сезон - 3 тема

  • 36 610
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607

Най-чаровното, свежо и вкусно кулинарно шоу „Черешката на тортата" се завръща отново в ефира на Нова ТВ тази есен. Този път обаче третият сезон на предаването ще бъде с ново име, нова концепция и напълно нови кулинарни герои. Главни действащи лица няма да бъдат известни личности, а любители кулинари. Новият формат носи името "Черешката на тортата – ти си звездата", вдъхновено именно от концепцията, че в светлината на прожекторите ще застават всички, които искат да демонстрират своите кулинарни умения.

„Сега е моментът да блеснеш" – това е посланието, което продуцентите от Паприка Латино отправят към всички зрители. Бъдещите участници ще доказват уменията си пред зоркото око на емблематичния шеф Иван Манчев. След като в два поредни сезона коментираше представянето на звездите с типичното за него чувство за хумор, сега той отново ще следи кой се справя най-добре в кухнята.


Стартът е на 01 октомври от 17.00 часа!!

Разписание   
Понеделник - петък 17:00, Нова ТВ


Участват   
Иван Манчев и безброй звезди . . .


http://novatv.bg/shows/view/1098/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%88% … 0%B0%D1%82%D0%B0/

http://www.facebook.com/chereshkata.na.tortata?ref=ts&fref=ts

1, 2

Последна редакция: вт, 23 окт 2012, 22:19 от Мама Цоцоланка

# 1
  • София
  • Мнения: 15 473
 Пу първа!Маме, мерси за темата! newsm51 smile3525 newsm51

# 2
  • Мнения: 9 111
добро режисиране имат; извличат това, което им е изгодно за сеира. Не може да не се признае. Щом и Иво го признава  Peace

# 3
  • Мнения: 4 864
Маринче, надявам се след това предаване да не се откажеш да пишеш тук!!!

# 4
  • Мнения: 221
Маме     bouquet

# 5
  • Мнения: 10 547
Хареса ми участието на Маринела. Да, винаги може повече, но не на всяка цена.
По повод последния пост на Мама Ц.- няма да се промени, ще си остане същата. В крайна сметка това е просто едно предаване, чийто фокус е пречупен през режисьорското виждане и монтажа. Маринала, реалната, не участничката в ЧТ едва ли има общо с образа, който й изградиха. Но един път кажат ли ти, че имаш сестра...

# 6
  • Мнения: 22 867
добро режисиране имат; извличат това, което им е изгодно за сеира. Не може да не се признае. Щом и Иво го признава  Peace

пеп-4о, лошо им е режисирането, злепоставят участниците си, ако така го правят. Peace

# 7
  • Мнения: 4 864
Само като видях как Маринелка опитва яденето, си помислих как тук ще я разкостят.. Миналите сезони това беше тема номер едно.. Аз пък не разбирам как се готви без да се опитва...

# 8
  • Мнения: 371
добро режисиране имат; извличат това, което им е изгодно за сеира. Не може да не се признае. Щом и Иво го признава  Peace

пеп-4о, лошо им е режисирането, злепоставят участниците си, ако така го правят. Peace


Те затова сега търсят, ама кой да им се навие, като стана ясно за какво иде реч Peace

Маме   bouquet

# 9
  • Мнения: 9 111
карола, в разни предавания опитват, но пускат лъжицата в мивката директно.

добро режисиране имат; извличат това, което им е изгодно за сеира. Не може да не се признае. Щом и Иво го признава  Peace

пеп-4о, лошо им е режисирането, злепоставят участниците си, ако така го правят. Peace

е, ама за тях това е "сеир" и се продава. Нали се сещаш колко по-малко зрители щяха да имат, ако ги бяха дали в оригинал. (клиповете зад кадър са достатъчно показателни за всички май)

# 10
  • Мнения: 371
Само като видях как Маринелка опитва яденето, си помислих как тук ще я разкостят.. Миналите сезони това беше тема номер едно.. Аз пък не разбирам как се готви без да се опитва...

Ами просто не се опитва така! Опитваш с един прибор и след това не го връщаш в съда, толкова ли е сложно? Аз също бях сигурна, че това няма да остане незабелязано Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 7 906
Само като видях как Маринелка опитва яденето, си помислих как тук ще я разкостят.. Миналите сезони това беше тема номер едно.. Аз пък не разбирам как се готви без да се опитва...


Аааааа как беее, тука даже има едни суперуоменки дето могат да готвят само с мисъл, без да докосват нищо с ръка.

# 12
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 103
И аз гледах епизода с Маринелс.Не виждам нищо кой знае какво обезпокоително в държанието й.Изобщо не ме дразни,напротив-симпатична ми е.Въпросният Бовски зет или там както му викат,ме издразни с изказването си за провинциалните продукти?!Каква беше тая простотия не знам при положение,че ги зачука среде Бов. Shocked Според мен си пийна повечко,отколкото трябва и започна да досажда на останалите с глупостите си-преобуване на масата,предложения да се намажели със сметана,а историите от казармата бяха просто.. Rolling Eyes Много ми е противен и по външност и по държание. Sick Идват ми в повече препратките към външния вид на Ива-за мен е напълно нормално изглеждаща жена.Аз дори се гримирам повече от нея,пък и прически ката ден си правя. Crazy Flutter Тоалета й тази вечер не ми хареса-роклята и обувките не си подхождаха,а и бижутата не ми харесаха. Naughty Критика към Маринелс-деколтето ти е в повечко. Peace Манчев прекали с критиките и иронизираше ненужно дори неща,които си бяха наред. Wink
Изобщо не ми хареса това,че жената на Манчев не си каза още първата вечер коя е-това е главният проблем.Ако беше признала,нямаше да се стига до такива драми и всяка вечер да трепери да не я разкрият,но реши да го играе щрауса и ще си понесе последствията.Иначе е много приятна жена.
Като цяло вечерта беше приятна,не натоварваща и точките са напълно заслужени. Peace

# 13
  • Мнения: 371
Само като видях как Маринелка опитва яденето, си помислих как тук ще я разкостят.. Миналите сезони това беше тема номер едно.. Аз пък не разбирам как се готви без да се опитва...


Аааааа как беее, тука даже има едни суперуоменки дето могат да готвят само с мисъл, без да докосват нищо с ръка.

Ти дядо ли си или баба??? Включванията ти са като на свекърва! Rolling Eyes

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз имам един въпрос относно "насилственото вкарване във ВИТИЗ". Защо се съгласявате с това? Какво ще се случи, ако откажете да играете отделената ви роля?


Искам да видя очите на човека, осмелил се да ми предложи да се напъхам в неопрен и позиционирам в надуваема локва. Убедена съм, че вие ще искате да видите това Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт