VIP Brother България - 4 сезон - 6 тема

  • 133 457
  • 4 559
  •   1
Отговори
# 4 545
  • Мнения: 8 535
нека сега разберем кой е най-глупавият пак според нас.

 Peace Към 19,30-20ч. я очаквайте.......


Можете ли да познаете тигана, че ми стана интересно - http://www.ikea.bg/DefaultCategory.aspx?page=cooking_in&cID= … nu1=6&Menu2=0 ?
Маме,да ти кажа на Икея тиганите се страхотни,аз и на майка ми подарих 3 броя и аз вече 2-ри грил тиган ползвам от там.А на майка ми подарих от тези които стават и за палачинки,супер съм доволна

# 4 546
  • Мнения: 11 607
Въпрос:    Кой според вас е най-интелигентният съквартирант? 

Аксиния    - 1 (0.2%)
Багата    - 3 (0.7%)
Бони    - 0 (0%)
Владимир    - 1 (0.2%)
Фънки    - 23 (5.4%)
Златка    - 2 (0.5%)
Ирен    - 0 (0%)
Патрашкова    - 81 (19%)
Къци    - 33 (7.7%)
Мариана    - 9 (2.1%)
Никол    - 22 (5.2%)
Николай    - 16 (3.7%)
Орлин    - 32 (7.5%)
Памела    - 6 (1.4%)
Соня    - 6 (1.4%)
Юлиан    - 69 (16.2%)
Люси    - 29 (6.8%)
Ласкин    - 51 (11.9%)
Камелия    - 1 (0.2%)
Вяра, Надежда, Любов    - 6 (1.4%)
Никой    - 36 (8.4%)
   

Общ брой гласове: 277


Благодаря за тиганите!

# 4 547
  • Мнения: 221
Аз изобщо не обърнах внимание какъв е тигана...само че е от Икеа запомних.

# 4 548
  • Мнения: 27
 Joy Оххх тази Люска , Биг Брадър , моля те подари и този тиган  Praynig

# 4 549
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Joy Оххх тази Люска , Биг Брадър , моля те подари и този тиган  Praynig

 Joy Joy Joy Joy

# 4 550
  • София
  • Мнения: 5 606
 При съпругите ще видите кой ще участва в следващия брадър.

А вчера мъжа ми, който много рядко гледа ББ, но вчерашната серия изгледа по принуда, констатира, че всички в къщата имат страшни нерви, защото ако той бил там до сега Къцко да не е жив.  Mr. Green
 ooooh!
 Мамче, че това поведение не трябва да е пример за подражание съм съгласна, ноооо Къци определено не е примера, който бих искала сина ми да следва.
А има ли мъж ,който да е за пример в тази къща,защото аз не виждам???Но, че  всички искат да бият ,тепат и псуват ,това го виждам-голям пример!! ooooh!
За съжаление няма, може би Орлин е единствения. Но пък Къцко най-малко ми се доближава до представата за мъж.

# 4 551
  • Мнения: 9 865
Не мисля, че е редно да се обобщава за цяло поколение от няколко кухи (много кухи) лейки в къщата. В предишните брадъри (и в бъдещите сигурно) е имало представители на различни поколения и никой от тях не е блестял с особено много знания и интелигентност. По скоро е вярно, че хората, които влизат не са големи интелЕгенти. Разбира се, има и изключения.
Вярно ли е, че Дилов-син ще влиза в понеделник?

# 4 552
  • Мнения: 11 607
Вярно ли е, че Дилов-син ще влиза в понеделник?

Да. Днес в предаването си каза, че тази вечер влиза в хотела, утре - в предаването-

# 4 553
  • Мнения: 2 018
и аз се надявам да го разбера кой е този тиган... някой по-прецизно гледащ стриймовете, да сподели  Simple Smile

# 4 554
# 4 555
  • Мнения: 2 196
Joy Оххх тази Люска , Биг Брадър , моля те подари и този тиган  Praynig

Ей на, след тази реклама на тигана, като нищо спонсор на предстоящата сватбата ще е Икеа.
''И сегааааа, от кумовете - комплект тигани!'' Joy

# 4 556
  • София
  • Мнения: 4 429
Преди няколко дни златка правеше палаачинки. АКо някъде има снимка от този момент може да говидите там

ето видео с палачинките, когато Люси ги правеше https://picasaweb.google.com/109550223086415036216/VipBrother201 … 02424028226514994

# 4 557
  • Мнения: 27
Joy Оххх тази Люска , Биг Брадър , моля те подари и този тиган  Praynig

Ей на, след тази реклама на тигана, като нищо спонсор на предстоящата сватбата ще е Икеа.
''И сегааааа, от кумовете - комплект тигани!'' Joy

Не че Камелия има особем интерес към тигана , ама поне Люската да му се радва  hahaha    А тя Люската както е тръгнала да вземе да се пробва за рекламно лице на ИКЕА , такава реклама им спретна . Като гледам тук поне 5-6 тигана са сигурни от там  Peace

# 4 558
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Не е много по темата, ама гледам на БТВ-то и Гена Трайкова опънала чЕло като Златка.  ooooh! Изгежда супер странно.

# 4 559
  • Мнения: 11 607
Анкета -

1 въпрос - 1 опция
2 въпрос - 2 опции

НОВА  ТЕМА


Скрит текст:
Виктор Додов е един различен тинейджър в 10кл. Болен е от мускулна дистрофия тип Дюшен – Бекер – безсилието на медицината.  Родителите му срещат редица трудности. Не само бюрократични. Едно обикновено къпане на момчето е съпроводено с много физически усилия – както на родителите, така и на самото дете. Превръща се в изпитание за всички. Това състояние може да се подобри ако детето има подходящ за целта стол. Цената му е непосилна за родителите. Струва 804лв.
Ние, техни приятели, решихме да я съберем и да подарим този стол на Виктор. За целта събираме пари по с/ка в Банка ДСК – IBAN  BG43STSA93000012570710, BIG  STSABGSF Диана Върбанова Гошева – за Виктор. Когато се набере необходимата сума, акцията за Виктор ще се прекрати. А когато столът е вече при Виктор – ще ви покажем и снимка. Благодарим ви!

Общи условия

Активация на акаунт