Черешката на тортата - ти си звездата - 3 сезон - 2 тема

  • 32 595
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 569
Този Събин и на мен ми е познат отнякъде.
Мерси за темата.

# 31
  • Мнения: 4 864
Ама,че съм отвеяна Simple Smile То си и ма нова тема, аз ви чакам оттатък Simple Smile Не видях промото за утре Sad

Ама той кулинаря Съби имал ресторант и...живее с майка си в ресторанта..Все по-обещаващо става Simple Smile

Последна редакция: вт, 09 окт 2012, 00:25 от KaRoLa

# 32
  • Мнения: 427
За сега само запис , връщам се да ви чета  Peace
Като цяло , вечерята на Евгени ми хареса . Поднесена  с вкус , приготвена чисто.  Peace
Големият "специалист " Събин не можа да различи натурално приготвено картофено пюре , от това на прах. / Още по - лошо ,ако наистина е собственик на ресторант , и не може да направи разликата  Stop /.
Допадна ми начина на опониране на Евгени  Peace Съвсем възпитано се опита да обясни на Ели 2 , че пюрето е приготвено от сварени картофи и т. н . Друг е въпроса ,какво е почуствал Съби при излъчването на епизода , където се вижда приготвянето на големия проблем : картофеното пюре.
Според мен оценките тази вечер не бяха обективни . Peace
Да видим утре какво ще се случи.
 П.П: Маме , незнам кога намираш време да се занимаваш с подготовката на две теми , но честно казано ти се възхищавам. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 09 окт 2012, 01:35 от shams u amar

# 33
  • Мнения: 11 747
Но аз съм съгласна със Събин, че пюрето беше кофти. Само с вилица да намачкаш сварени картофи и става достатъчно пухкаво и гладко, без да е на ластик, и разпльокано като чорба. Би трябвало да се задържа на купчинка, да не е на гьолче.

# 34
  • Мнения: 1 252
Запис!!!

# 35
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 664
Ох, да ви кажга това човешкото любопитство е голяма работа  Laughing. Даже си инсталирах прокси, за да мога да го гледам по Нова Плей  ooooh! Миналата седмица издържах до вечерята на Деси и ми стана гадно и после не ми се гледаше. Ели сте я обсъдили порядъчно, няма да допълвам  Mr. Green
Тъкмо гледам снощния епизод. Добре се справи Евгени, без особени претенции, като изключим златото, достатъчно за Версай  Laughing и пюрето с пасатор.

# 36
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Изгледах предаването и ми хареса представянето на Женята с изключение на целия тоя златен стил, който никак не подхождаше на гостите, еле пък на единия от тях.. Всички неща, които предложи за хапване ми допаднаха. Това пюре, ми всеки знае, че не се прави с пасатор. То е достатъчно веднъж да се объркаш да го разбиеш с него и после никога няма да повториш. Отвратително е така, наистина, но този Бай ганьото, нали е голЕм кулинар, трябваше да се сети що е станало така. Най-много ми допадна веганката, а най-противен ми е този същия Ганьо, на когото не помня името.  

# 37
  • софия
  • Мнения: 2 915
Маме   bouquet!Хареса ми какво сготви Евгени!Като цяло никой участник тази седмица не ми е симпатичен засега!

# 38
  • София
  • Мнения: 15 473
Пюре с пасатор става гадно, разтяга се като сопол.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Може и да не става хубаво пюрето с пасатор, но това да му е кусура на човека  Grinning Интересен като визия и оригинален десерт, хубаво основно, добре се справи момчето. Това, което на мен ми беше странно е как е възможно човек да живее в някакъв вид лукс и да има претенции за това, а в същото време да не си оправи жилището отвън? То поне една боя да сложиш, или нещо на стълбите, пълен ад, поне аз не бих имала удоволствието да живея в златно жилище отвътре, преди поне малко да е от вън направено. Много непоследователно ми се видя това  newsm78 Но вие сте прави, че е възможно да не живее там, иначе като го гледам какъв е чистофайник, не ми се струва вероятно всеки ден да внася строителни боклуци от вън навътре. А за днес това момиче направо ме втрещи  #Crazy и като изненада, и като блюдо. Да не говорим, че поне имаше предимството да види гостите и е ясно, че на един от тях менюто и изненадата не би му харесало /струва ми се , че добрия домакин би се постарал да задоволи възможно най-много всички свои гости .../
Между другото, имам питане към вас - аз също съм вегетарианка /не веган, ям и яйца, и сирена, и мляко/, но винаги готвя на гостите си месо /тъй като са месоядни/, на съпруга ми и децата също. Защо тук в предаването хората, които имат различни предпочитания към яденетата /вегатарианци, веган/, натрапват на своите гости начина си на хранене???

# 40
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Защо натрапват веганите и вегетариацните своето меню? Ами аз мисля, че повечето от тях са маниаци на тази тема, смятат, че това е единствения начин да се храним правилно и здравословно и стигат до фанатизъм. Не искам да обидя никого, просто личният ми сблъсък с такива хора ме е накарал да стигна до подобни изводи.

# 41
  • Мнения: X
Засега от цялата групичка,Евгени ми е най-симпатичен. Хареса ми какво беше приготвил. Не ми хареса жилището му,както и изненадата.

# 42
  • София
  • Мнения: 11 593
По въпроса с вегетарианството. За много от моите приятели вегетарианци все си е убийство на животно, дали ще го стимулираш убиването като купуваш за себе си или за гости, разлика няма. Сигурно има значение и от това колко често се канят гости.
 Аз и не бих искала от тях да ми готвят месо, нека не всички да ни е приятно. Даже бих се почувствала дискомфортно да ми сготвят и да го изям.

# 43
  • Мнения: 11 747
Не съм вегетарианка и никога не съм била, нямам и намерение да ставам, но с удоволствие изкарвам една вечеря без месо. Дори сама си я измислям и приготвям, не някой да ме заставя, даже случайно се оказва, че съм намислила все неща, без месо. Та в този ред на мисли, месото не е като въздуха, няколко часа и без него се издържа.

# 44
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Така е. Аз обожавам ястия без месо - с патладжани, домати, тиквички, ориз, картофени манджички, лютики и т.н. И си ги правя често. Но хапвам и месо. Просто казвам, че веганите са с различен начин и настройка за живот и наричат всички останали "трупоядни". И понеже го правят с погнуса и понеже са фанатици на тази тема, аз лично им се дразня. Не им натрапвам своите виждания и не бих искала и те да ми ги натрапват. Иначе бих отишла с удоволствие на гости на веган и бих пробвала всичко, което ще приготви.

Общи условия

Активация на акаунт