Отговори
# 30
  • Мнения: 21
ЗДравейте, страхотна нова темичка!
Пожелавам много нови бебоци и щастливи мами.... Simple Smile Hug
Дени, ще стискаме палци всичко да мине бързо и скоро да разказваш Simple Smile. Аз днес бях на доки, беба е около 3200, продължавам д съм си с разкритие. Доки ми прави отново вагинален и този път билеше.... Shocked , беше гадно и продължително и сега съм си в къщи с леки болки от прегледа! Thinking

# 31
  • Мнения: 37
Щастлива жена, Благодаря за новата темичка, много е хубава!
Пак си я украсила с нови неща:)
  bouquet  bouquet  bouquet

Беборана, много ме разчувства!
И аз с нетърпение чакам моето чудо!
Само слушам, че няма такава радост, а аз от сега я обичам толкова много,
че не мога да си представя какво е да изпитваш още по-голяма любов!

Дени, стискам палци!   Hug

Ще си позволя да копирам поста на Босанова от старата тема.
Мисля, че има нужда от помощ, а на последните постове едва ли ще отговори някой.
Дано не ми се сърдите Blush
bosanova25
Здравейте, на 4 октомври в 22.15 се роди със секцио нашата малка принцеса Ева, 3 килограма. Все още сме в болницата, аз едва днес си я взех, отслабнала е доста 2750 е вече, а аз все още нямам кърма, оказа се че имам запушени канали , нищо не помага, втвърдили са се гърдите ми, правих горещи компреси, ноне става. Казаха ми за някакви хомеопатични лекарства. Някой ако знае нещо моля да помага, много ме е страх да не стане усложнение. Благодаря предварително!

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте! Честита ни нова тема и да се напълни само с хубави новини за бебчета и щастливи майки! Благодаря за оформлението!
Честито на майчетата, гушнали бебчета, а на нас чакащите - успех и кураж!
Поли, благодаря за успокоението относно антибиотика.
Днес ще ходя на ЖК да видим какво му е мнението на моя АГ относно лечението, пък и да разбера ще се ражда ли скоро или не  Simple Smile
Спокоен ден на всички!

# 33
  • Мнения: 12
Deni Duch стискам палци:)

ilyana.87 аз имам рожден ден на 10.10, и ми се искаше тогава да се случи, обаче няма да ме огрее мен:) но и да не стане както го искаме октомври ще се напълни с празници:)

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 8 000
Благодаря за новата тема!   bouquet
Честито на всички мами, здрави и щастливи бебчета пожелавам!
Дени, стискам палци, дано всичко мине максимално леко, бързо и безболезнено! Чакаме да се похвалиш. Simple Smile
Бройте ме и мен за края на месеца, май ще изпратя всички ви, моят термин е за 30.10.

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!!!

Честито на новите майчета, да са им живи и здрави бебчетата!!!  newsm51

Днес съм на последната консултация преди термина, макар че лекарката ми беше казала предния път, че може би няма да се видим, защото ще съм родила. Да, ама не!
Усещам, че бебка е много ниско долу, много ме натиска и от дъжд на вятър по някоя измислена контракция, иначе никакви други индикации. А вече толкова ми тежи, че и на една страна не мога да лежа. Вчера ми бяха изтръпнали лявата ръка и десния крак, та си викам "А, това е нещо нетипично, може би се започва", ама то взе, че ми мина  Grinning
Имам чувството, че ако пренося, ще се побъркам. Аз още от сега от притеснение се изнервям, та всеки ден се карам с майка ми по телефона, та после и се обаждам да й се извинявам, защото ми е жал, че все на нея си го изкарвам. Ама и тя е раждала и знае какво е, та ме разбира и не ми се сърди.
Но малко ни остана, момичета!!!

# 37
  • Мнения: 100
ЗДравейте, страхотна нова темичка!
Пожелавам много нови бебоци и щастливи мами.... Simple Smile Hug
Дени, ще стискаме палци всичко да мине бързо и скоро да разказваш Simple Smile. Аз днес бях на доки, беба е около 3200, продължавам д съм си с разкритие. Доки ми прави отново вагинален и този път билеше.... Shocked , беше гадно и продължително и сега съм си в къщи с леки болки от прегледа! Thinking


Аз след последния преглед имах болки ден и половина. Заедно с леко кръвотечение, което можело да се случи, но самият преглед при мен беше нарочно по-болезнен (според мен де Wink ) Чувала съм, че около термин някой АГ правели такъв, за да предизвикат раждане. Е, моят лекар не успя  Mr. Green А така се надявах да стане чудото...

Гледам, че много мами се оплакват от менструални болки.. Аз ги имам всеки ден, чат-пат придружени с болка в кръста и ужасно прерязване в слабините. Тези "екстри" ми докараха разкритието, което имам според мен.

Успех на всички мами, които са тръгнали да раждат и търпение на нас чакащите  Grinning

# 38
  • Мнения: 800
Привет!
Щастлива жена   bouquet

bosanova, дано някой от консултантите види въпроса ти и даде съвет. Чувала съм, че за запушени канали се пие лецитин, ама пусто не знам ни от къде можеш да го вземеш, нито как се прилага. А бебето не е отслабнало много - нормално е до три-четири дни след раждането бебето да свали 10 процента от рожденото си тегло. Така че с бебето всичко е наред, предполагам, че в тази ситуация го хранят с адаптирано мляко, а от него се трупа тегло по-бързо, отколкото на кърма.

В Тина Киркова не искат дрехи за бебето! Някой беше питал, да ме извини, че не запомних точно кой. В деня на изписване близките носят дрешки за изписване и чак тогава детето се облича с тях от акушерката, която ще го връчи на таткото.

При мен продължава прането и гладенето. Имах някои неудачи вчера, наложи се по два пъти да въртя пералня с едни и същи неща. Но пък от сушилнята съм много доволна, върши чудесна работа - не степва, не мачка и явно не работи на високи градуси, които да развалят дрехите. Цялото бебешко пране изсуших с нея.

Снощи се сдобих и с един гаден хемороид, а и нямах никакъв цяр вкъщи, та цяла нощ си търпях отвратителната болка. Явно бебето вече притиска много. Коремът ми е видимо смъкнат. Иначе контракции нямам, тапа не съм видяла да пада, предполагам, че и разкритие нямам. Но навърших 37 седмици и от тук нататък която и дата да ми определят за операцията, се съгласявам.

# 39
  • Мнения: 23
Запис на бързо...имам много въпроси, но кога ще пиша не знам, бебока не ми оставя минута спокойствие...
Честито на всички нови мами, да са ви живи и здрави малките съкровища.. smile3525

# 40
  • София
  • Мнения: 555
beborana123, честито бебе БОгомил!!!

ivetoplamen, честит син Николай!!!

Честита дъщеричка на Фортуна!

baseemi, честита бебка Бела-Никол!!!

stassyjud, честита дъщеричка Михаела!!!

Milenita, честита дъщеричка Елица-Калина!!!

Честит син на Mimi Leo!!!

Честита бебка Аничка на Lorini!!!

bosanova25, честито бебенце Ева! Бъди силна, всичко ще е наред! Hug

Мамчета, пожеалвам ви бързо възстановяване, а на бебчетата - да растат здрави, безгрижни и забиколени от много любов!!!


Deni Duch, успех ти желая! Дано скоро да се похвалиш с бебче! Hug

късметче, мила ти още имаш време, не се пререждай, ако обичаш Stop hahaha smile3534

galinelaа, не ти завиждам, дано скоро да родиш, че сигурно е много изнервящо Praynig

Много  се радвам, че ви харесва темата! Надявам се докато не се е изписала да родя  Praynig Praynig Praynig и да се върна да ви направя нова Joy Нямам търпение вече, но и симптоми все още нямам. Тук-там някоя подготвителна контракция, но без болки и..........чакам! smile3514 smile3511 smile3516

Чудя се, като съм без избор на екип и ако пренося, какво трябва да правя? Кога да ходя в болницата newsm78

Поли
, не искам да продължавам темата, но понеже имам право да се защитя, когато ме обвиняват в нещо, само ще кажа, че
Скрит текст:
  заключението за грамотността на въпросното момиче не съм си го направила от последния й пост, а от всички заедно.Ако се върнеш назад и прочетеш всичките й постове, ще видиш, че е така. Във фесйсбук групата пък да не говорим.....Естествено, че всеки прави грешки, в това число и аз, но да нямаш един грамотен пост..........не се сдържах вече!Не ме разбирай погрешно, не искам да се заяждам с теб или нещо такова, но просто се почувствах едва ли не обвинена, че съм нахокала момичето без да има защо, а не е точно така smile3525
[/size][/color]

# 41
  • Мнения: 639
Ще си позволя да копирам поста на Босанова от старата тема.
Мисля, че има нужда от помощ, а на последните постове едва ли ще отговори някой.
Дано не ми се сърдите Blush
bosanova25
Здравейте, на 4 октомври в 22.15 се роди със секцио нашата малка принцеса Ева, 3 килограма. Все още сме в болницата, аз едва днес си я взех, отслабнала е доста 2750 е вече, а аз все още нямам кърма, оказа се че имам запушени канали , нищо не помага, втвърдили са се гърдите ми, правих горещи компреси, ноне става. Казаха ми за някакви хомеопатични лекарства. Някой ако знае нещо моля да помага, много ме е страх да не стане усложнение. Благодаря предварително!
bosanova, дано някой от консултантите види въпроса ти и даде съвет.

farfalla,Poli BK
благодаря ви!  bouquet Видях въпроса на bosanova25 още в предишната тема, но тъй като не е отправен към нас, затова не съм отговорила. Flutter

bosanova25
, как си, има ли някаква промяна от вчера? Ако прецениш, може като най-бърз вариант да се обадиш на Националния телефон на ЛЛЛ - 0888 555 385; виждам, че си от Варна - ето и контактите на лидерите във Варна - може и с тях да се свържеш. А ако искаш, мога и аз да ти пиша тук по-късно (само кажи  Wink). Hug

# 42
  • Мнения: 6
Хубава нова темичка. Нека да е пълна само с положителни новини.

Момичета и моят последен преглед на който ми вземаха секрет за вагинална чистота сякаш беше доста болезнен. Не самият преглед, а след това. Голяма мъка докато стана и седна, но мина. Казаха, че бебчето е около 3 кг, но с мъничка главичка - макар, че като се замисля, още 20 дни доста може да понаедрее. Мен вече ме започнаха разни хора - а то не се ражда точно на термин, ти ще подраниш и т.н. което честно да ви кажа ме дразни, защото вече почнах само за това да мисля. Както и съм по цял ден сама в нас. Чудя се къде и кога ли ще ме хванат контракциите. Но виждате ли какво правят хорските приказки с бременният ми и очакващ мозък.

Бебето ме рита все така активно и динамично, а уж вече няма много място за мърдане.
Днес с този вятър поне си останах в нас и успях да ви прочета и да се запиша за новата тема.

На всички мами, които вече гушкат бебчета - наслаждавайте им се, а на останалите търпение и леки раждания желая.

# 43
  • Мнения: 12
За да не е болезнен прегледа трябва да си отпуснем мускулите, ама аз докато седна си навря ръката вътре и после го псувах цял ден наум..

# 44
  • Мнения: 0
В Тина Киркова не искат дрехи за бебето! Някой беше питал, да ме извини, че не запомних точно кой. В деня на изписване близките носят дрешки за изписване и чак тогава детето се облича с тях от акушерката, която ще го връчи на таткото.

/quote]

Аз бях  Grinning
Благодаря!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт