Отговори
# 705
  • Мнения: 1 111
Пипилота, с близнаците няма ли да ти правят планово секцио? То при вас е нормално май да стана по-рано раждането. Иначе и аз бих ти препоръчала голяма държавна болница, в София доколкото знам повечето близнаци се раждат в Майчин дом, най-подготвени са специалистите и апаратурата наистина.
Дано все пак изкарате още малко време да пораснат сладурчетата, че е раничко Simple Smile

# 706
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Pipilota81,мога да ти предложа д-р ДЯВОЛОВ МАЙЧИН ДОМ,и двете ми приятелки родиха по рано близнаците си и всичко е ок..)))Няма да съжаляваш,много добър специялист и човек.. Peace Пожелавам ти да си влезнеш в 9 месец и тогава да гушнеш рожбичките си..))0Сега в коя седмица си?Направо отивай и се консултирай с него,може да ти препоръча терапия за дробчетата на бебета,ти прави ли такава  newsm78

# 707
  • Мнения: 129
kat-bati ,браво за хубавите резултати..)))А защо те съветва в държавна болница  newsm78 Каквото има в държавната,такова вече има и в ИВАН РИЛСКИ,разликата сигурно е само парите  newsm78 Аз лично няма да раждам в СТАРА ЗАГОРА,но ми стана интересно за съвета който ти е дал..))) Може в НИЯ МЕД,ИВАН РИЛСКИ,има избор..)))
Ами в Ния Мед няма да отида,от двама док.съм възмотена
Двуомях се за Трета и АГ,но като питах док.,който ми води ЖК дали е на разположение по всяко време като започна да раждам.Той ми отговори,че ако е на смяна ще ме изроди(работи в Иван Рилски)означава,че пак ще е който ми се падне.А в АГ наистина има по-добри специалисти неонатолози(дано да не ми трябват).И докато мине няма да ми е спокойно.
Миналия път като раждах имах уговорка с една док.и като и се обадих в 23ч ,че са ми изтекли водите,тя ми каза ако искам да отивам в АГ,но тя може да дойде на сутринта.Отидох към 4ч,питаха ме имам ли уговорка с някой док и като им казах всички ме зарязаха,тя дойде вместо в 6ч в 8ч,прегледа ме,пусна ми система и изчезна.В 12,3ч бях готова да раждам,а нея я няма и след това разбрах,че е казала да ми тече капката по-бавно,че тя отива да оперира и да не взема да родя докато тя е в операционната,да може да опъне парите от двете места.И вече раждах само с акушерката,когато тя се появи.Не направи нищо друго освен да ми сложи 2 шева.
Затова незнам какво да ибера този път.

# 708
  • Мнения: 42
Pipilota, в коя седмица си?
Ехааа как си мина времето, малко остана, аз покрай мойто диване не усетих как мина.
Благодаря ви момичета за поздравите за него, такава лудница беше около рождения ден. Да не говорим, че от 3 дни почти не е спал като хората. Ама сега спинка и аз използвам да ви чета.

# 709
  • на земята
  • Мнения: 4 096
kat-bati ,каква безотговорност ,не можела да дойде ,ужассс  ooooh!  Както решиш,най важното е да имаме здрави бебчета  HugЗнам че в ИВАН РИЛСКИ има добри специялисти,аз лично се бях насочила към БУЗАЛОВ,много мои приятелки са доволни и винаги е на линия като му звънеш,иначе мисля да раждам в СЕЛЕНА живот и здраве,сестра ми ражда там и е доволна,път и там лекар ме следи ,а тук при Бузалов ходя..))

# 710
  • Мнения: 64
Здравейте момичета,

следващата седмица лекцията в МОЛ София е: 23 октомври-10:00h - Тема: Развитие на детето от 0 до 12 месеца. Подтема: Разходката - важна закалителна процедура.
на 24 октомври-11:00h - в магазин Лабиринт - дишане по време на раждането
Жената от Лабиринт, каза че ще ни покаже и как се напъва Grinning аз сега се върнах оттам-лекцията беше хигиена на бебето, въпреки че вчера бях на подобна-за къпане на бебето, беше полезно днес, казаха различни неща, след малко ще си прегледам записките и ще се опитам да извлека някаква информация и да я постна днес Simple Smile Рекламирани бяха различни козметики-вчера SEBA MED, днес NIVEA BABY Simple Smile

# 711
  • Мнения: 129
Лаленцети ще си планово секцио,и поне това е уговорено с док.,но аз съм нормално и когато се случи.
А за майките,които се двоумят между секцио и нормално,ако нямат показания за секцио да се насочат за нормално раждане.След като родих,и полежах 2ч,станах изкъпах се и бях свежа,а правя сравнение имам една коремна операция на яйчника,как беше тогава

# 712
  • Мнения: 1 111
Заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=683815.0

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт