Есен иде, не остана, скоро ще съм ДЕКЕМВРИЙСКА мама!

  • 26 411
  • 705
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 395
Кларет , благодаря ти за новата темичка и моля за отговор, защо така предаваш щафетата на друг?  Hug

Силвия , добре дошла! Хубава бременност ти пожелавам до 17ти декември! И аз не съм се записвала на курсове за бременни, но го мисля в кой момент ще го направя.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 645
Добро утро на всички! Днес е понеделник (нова седмица).

Clairette - благодаря за новата тема и дано някой откликне да пуска нови теми, защото иначе сигурно ще сме единствената групичка във форума, която е спряла да пуска теми и не е проследила всички до раждането! Sad


Дени - утре ме на ФМ при Марков! Ако се появиш ще напомниш ли на моята тъпа глава в колко часа беше точно ти? Аз смятам да отида по-рано, за да се засечем, макар че ще си изчакам чакането, но поне да се засечем, а и няма да ми се стои на работа определено Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 142
Clairette,благодарности за темичката и дано наистина не бъде последната Cry

Брайда,честита ви кошарка,много е красива Grinning

Добре дошла на новата мама  bouquet

Аз онзи ден бях при док.,за да си видя изследванията.Хемоглобина ми е паднал на 110,но не ми изписа да пия желязо,понеже при бременност било нормално да е по-нисък.Само ще го следим да не стане под 100 и така...Изписа ми да пия Магнерот заради контракциите,които зачестиха,но като цяло всичко ми е като по учебник Mr. Green

# 18
  • Мнения: 64
Добро утро,
Честит празник на всички ученици и именници, бъдете живи и здрави и много усмихнати Simple Smile
Добре дошла на Силвето Simple Smile
иии дано темичките не престанат  Hug

# 19
  • Мнения: 781
Запис и то мен.
Нека някоя мама да се престраши и да продължи с темичките.  Praynig

# 20
  • Мнения: 27
Запис и от мен да ви следя.

# 21
  • Мнения: 64
Уви аз съм несериозна и фантазията не ми стига да измислям такива креативни заглавия на темите Simple Smile

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Добро утро и Честит празник на всички, които празнуват днес. Много хубава тема Simple Smile

# 23
  • Мнения: 129
Добро утро!
Честит празник на всички празнуващи!  bouquet

# 24
  • Мнения: 0
Аз от ходене насам-натам, изпуснах цяяяла темичка, но се записвам в тази, а сега бягам да чета предната Simple Smile

Добре дошла новата мама! Много положителни емоции желая на всички през новата седмица, а най-вече на първолаците, да им върви по вода до края на образованието Simple Smile

Брайда...разбрах, че имаш кошарка...Честита:) и ние вчера си купихме от АИКО funny dreams Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 7 645
Monik 6 - честита покупка! Сега да дойде време да ги сглобим и да им се радваме!
Аз имам чувството, че когато всичко наредим и сглобим и боядисаме и декорираме няма да ми се излиза от спалнята Simple Smile  Whistling

# 26
  • Мнения: 0
Monik 6 - честита покупка! Сега да дойде време да ги сглобим и да им се радваме!
Аз имам чувството, че когато всичко наредим и сглобим и боядисаме и декорираме няма да ми се излиза от спалнята Simple Smile  Whistling


ох да... ние сме подредили вече всичко, остава само да подредя скринчето за малката бебка и да сглобим кошарката ( тези неща ще станат малко по-късно във времето), но вече не ми се излиза от стаята Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2
Добро утро:)))

Благодарности на Клерет за новата тема   bouquet

Честит празник на всички и успешна учебна година на всички мами с ученици  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 7 645
Ние другата седмица ще боядисаме спалнята и тогава ще нареждаме... така ми се иска да сменя и завесите, но ще видим дали ще стигнем до там Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 1 411
Добро утро, мами!
Да почерпя за именния ми ден днес  Simple Smile


На всички именнички пожелавам да са живи и здрави и декември да си получат най-хубавите пухкави розовички подаръчета  Hug

Последна редакция: пн, 17 сеп 2012, 10:00 от sofyia

Общи условия

Активация на акаунт