Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 27
Деси...мерси за бързия отговор Simple Smile
lorini...благодаря ти...ще се възползвам...  bouquet

Офф...няма ли край това лято и моренце...топнете се и за мен...на мен ми се размина това лято... Sad

Щастлива жена..да ти е жива и здрава маминката...  bouquet и много да ти помага.. Wink

# 31
  • Мнения: 2
Щастлива жена,   bouquet за темата и за празника на твоята мама!

# 32
  • Мнения: 125
Запис и от мен!!! Щастлива Жена ,благодаря за прекрасното оформление! Темата изглежда чудесно!!! Сао хубави неща да има в нея!!!!

# 33
  • Мнения: 6
Fortuna - чувалче започнах да ползвам с каката, когато бе на 3м. Аз лично съм много доволна от тях. Никога не съм се притеснявала, че ще се отвие, завърти и увие в одеялото... Специално тези, които си показала съм ползвала тази зима. Неудобството бе, че щерката вече се бе научила да ги разкопчава, та падаше голяма игра преди да заспи  Laughing Предишните й чувалчета бяха с обратен цип - т.е. отдолу нагоре и с тях не успяваше да се справи, а имаха и стопери, за разлика от тези.

Което и да е мамчето, което днес е трябвало да гушне вързопчето си - да е минало леко секциото, бебчето да е здравичко, мама бързо да се възстановява  Hug

Щастлива жена - благодарности за темата, супер е   bouquet И да ти е здрава и щастлива рожденичката!

# 34
  • Мнения: 9
Благодарности за новата тема и, Щастлива жена, ЧРД на майка ти - да ти е жива и здрава и много да помага Simple Smile

Последна редакция: вт, 04 сеп 2012, 17:55 от Alebale

# 35
  • Мнения: 5
Щастлива жена, честит празник на майка ти, както и мерси за новата тема!

Аз съм се запасила и с одеала и с чувалче. Честно казано нямам идея кое ще ползвам, за всичко се надявам да намеря отговор като се роди бебето и започнем да се гледаме.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 966
Страхотна е новата темичка   bouquet Щастлива жена, да ти е жива и здрава мама   bouquet

Много сме готини на снимките  Mr. Green Деси, благодаря, че ги направи Hug

dion, на почти всяко бебче пъпната връв е увита я около краченце, я около ръчичка, опасно е ако е увита няколко пъти, но тези неща се гледат и ако има нещо притеснително лекарите със сигурност ще ти кажат и ще те насочат към секцио.

Аз да се похваля, днес поръчахме креватче, модел Съни от Дибо, най-много ни харесва и на двамта и решихме, че в крайна сметка няма да е с люлка. Поръчахме и матраче с пяна и кокос пак от там, както и хубавия им стабилен повивалник за върху креватчето, имаше и много хубави спални комплекти, но по-натам ще ходя сама да си ги разглеждам на воля, без да изнервям мъжо  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 67
Айде и аз цоп в темата  Laughing
Част от изследванията ми излязоха - хемоглобина ми е влязъл в граници цели 122 е  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Новата тема е много сладурска  Hug .

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
напоследък не смогвам да ви изчета и да се включа и аз в дискусиите ви Hug
Виждам че и срещички си правите  cheers и сте много хубави всички мамчета newsm18
dion - за пъпната връв не се тревожи. Доколкото разбирам вашата не е увита, а се притесняваш.
На нашето бебче е увита около вратлето от преди месец някъде, но лекарите ни казаха че това не е причина за секцио и не е проблем. Има бебета, които се раждат с по две, с по три увивания около врата и пак всичко е ок.  Hug не се вкарвай в излишни притеснения. Това, което правя е да следя движенията на бебко. Като цяло не се очакват усложнения. Аз ще съм със секцио, заради много висок диоптър и проблеми с очите като цяло.
lorini - настръхнах от статията за рисковете при секциото. Дано да няма такива неща при никоя от нас.
Много леки последни оставащи седмици  newsm51
Темичката е много сладурска наистина

# 40
  • Мнения: 64
Здравейте! След вчерашния ми преглед се оказа ,че събитието ще е по-рано, но не скоро/ както каза лекарката/ Аз се надявам поне да е октомври... Та поради тази причина днес отидох да разгледам Майчин дом- Варна и да говоря с Д-р А. Атанасова. Някой тук беше писал, че вторник е на преглед там, може да сме се видели Simple Smile След разговора май почвам да се ориентирам на там - т.н. водно раждане, но ще видим. Още не мога да реша , жените от семейството ми са преднамерени към тази болница и смятат, че само в АГ е сигурно. Това много ме разколебава и се чудя дали поне да не се видя с някой от там....
Иначе моя бебок е добре 2300гр. , в горе долу начална позиция/ с глава надолу ,вляво/
Иначе ние вкъщи също сме с домашен любимец, който днес е рожденник  Party Time
Много се надявам да успеем да го впишем в новия график, без да страда от липса на внимание. Напоследък усещам,че много се е привързал към мен и ще ми е мъчно,че ще трябва да го поверя изцяло на мажа ми...но...
Хайде това е от мен, до скоро!

# 41
  • Мнения: 832
Благодаря на всички за мненията по моя проблем. malko_mishle, наистина не е увита още, минава пред вратлето, ще я следим да видим накъде ще тръгнат нещата. Досега и аз четох из нета, не е предпоставка за секцио, много често се случва и се раждат съвсем нормално бебетата. Но със сигурност ще говоря с доктора, който ще ме изражда и се надявам да няма проблем за нормално раждане.



# 42
  • Мнения: 168
Здравейте момичета, направо ме изненадахте - нова тема, че и на 3 страница  Laughing
Благодарим на Щастлива жена за прекрасната тема, да ти е жива и здрава мама рожденничка   bouquet

За бактериите - прави сте, че когато пробата се замърси, дава лоши резултати, казвам от опит. Стерилна урина се взема сутрин първата урина, в чашка от аптеката, като първо се измиваш (с интимен душ гел) слет това пишкаш малко извън чашката и после в нея.  Grinning

За ежедневните превръзки - и аз имам доста силно течение, като напишкана съм на моменти, обаче купих ежедневни превръзки и от тях почнаха едни сърбежи, все едно гъбички, та сега ги разкарах, нещо не ми понесоха  #Crazy

Новина - една приятелка роди снощи, днес се чухме всичко е наред, малко по-раничко но голямо бебче 3600 кг.

# 43
  • Мнения: 40
  bouquet за новата тема
Днес като ходих на консултация и бебето се оказа малко към 2000 гр. в 33 г . с . и 6 дни питаме храня ли се редовно , гледа ми корема ама той си е малък как да има голямо бебе всичко др.било наред, и така чак ноември ще се  роди ще видим кои ще познае JoyПри вас как е.

# 44
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен!

Първо благодаря за темичката на Щастлива жена и ЧРД на майчето ти! Да ти жива и здрава, и много поводи за радости да и носиш!

Такаааа..., за пъпната връв не мога да се изкажа особено, знам само, че не е предпоставка за секцио ако е увита веднъж, въпросът е да не е пожече и да се подходи с повишено внимание.

И аз бях на преглед днес, всички изследвания са ни ок, вече сме около 3 кг., растем си симетрично колкото тя толкова и аз  Grinning. Прожеряжа ме за разкритие и т.н., с което разби почти всичките ми мечти за едно по-ранно събитие  Confused. Нито разкритие, шийка 2 см., високо горе.
Само че и ние сме с леко проблемно разположение...., хем е с главичката надолу, хем наляво, но...гръб в гръб, така че май ще се позатрудня  Mr. Green. Здраве да е, и двете да сме добре накрая, а пък каквото такова  Peace.

И да, аз бях днес в МД-Варна, бях там от 11 до 1 часа. Charlene, дано не си била там по същото време, че голямо чакане падна  #2gunfire. А.Атанасова имала да прави някакъв аборт и много късно започна  Flutter.
Иначе ни показаха, стаите (май и аз ще съм в стая с придружител, но ще доуточняваме). В тази връзка, msvh, на теб казаха ли ти нещо за запазване на стаята, че на мен малко глупаво ми се вижда да си запазя стая на термин, а пък ако не е тогава, а друг ден и са заети всички стаи каква с мен  Rolling Eyes. И на мен ми казаха, че само 2 нощници и чехли трябва да се носят.
Обаче ме издразни, че ме пита акушерката дали ще взимаме стволови клетки и аз отговорих, че не сме решили, и не сме го обсъждали, тя веднага ми запази час, за да говоря с агенцията, която го урежда. И тъй като както споменах вече ни беше омръзнало да чакаме, а и мъжа ми работи и не разполагаме с цялото време на света, та тази акушерка взе да става доста настоятелна  #Cussing out, харесвам я като цяло, но това много ме издразни.... Simple Smile

Не можахме да си вземем легълцето, че тия от магазина много ме уверяваха, че не е много голямо и ще се събере в повечето коли, ама не се оказа точно така, и ще си го вземем в неделя с по-голяма кола.
Но си взехме матрачето - на магнифлекс, бамбуково.... Много е хубаво, дано и на бебата да и хареса  baby_neutral Laughing.

И последно, че много дълго стана... Много сте хубави на снимките от срещичката, все чаровни мами  Hug  Hug Hug


X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт