Ох, тези нови телефони!

  • 1 084 387
  • 11 718
  •   2
Отговори
# 9 360
  • София
  • Мнения: 9 850
На самсунга го имах това, тук обаче ето какво излиза от Приложения по подразбиране

# 9 361
  • Мнения: 2 597
Пак в настройки > приложения отиваш, но влизаш пак в приложения(при мен е най-горе), намираш Chrome > отваряне по подразбиране. И натискаш изчистване, ето го при мен как е.
Скрит текст:

# 9 362
  • София
  • Мнения: 9 850
Няма зададени никакви настройки, ето
Скрит текст:

Погледнах и приложението на Амазон, там всичко изглежда наред, зададох Питане всеки път и въпреки това не пита, а отваря директно в браузъра.
Скрит текст:

# 9 363
  • Мнения: 9 991
Защо не си изтеглиш приложението амазон?

# 9 364
  • София
  • Мнения: 9 850
Очевидно е изтеглено, въпросът е как да асоциирам линковете от Амазон да се отварят с него...

# 9 365
  • Мнения: 5 636
Понякога е бъг в приложението или в хрома. Аз имах такъв проблем лятото - всички линкове към ИГ, Фейсбук, туитър ми се отваряха като таб в хром, въпреки настройките. Оправи се от самосебе си, вероятно при някой ъпдейт, но беше много досадно и да известно време бях преминала към браузъра на самсунг, защото през браузър не виждах описанията на снимките в ИГ. Може да пробваш да пишеш на съпорта, може да го оправят.

# 9 366
  • София
  • Мнения: 9 850
За съпорта на Хром говориш, предполагам? Simple Smile Ще опитам. Благодаря.

# 9 367
  • Мнения: 5 636
Според мен пробвай първо през друг браузър и виж как ще ти се отварят, за да прецениш откъде е проблемът.

# 9 368
  • Мнения: 4
Здравейте, първо за тези, който батерията ви пада бързо пробвайте един ден с изключен Интернет второ имам проблем с телефона ми той е HUAWEI P30 lite когато говоря по него екрана не изгасва и отварям други приложения! Много ме дразни! Моля за съвет! 😑

# 9 369
  • Мнения: X
Имаш проблем със сензора, който изключва екрана когато го слагаш до ухото си. Той се намира горе до предната камера. Набери някакъв номер, без да слагаш телефона до ухото си и го покрий с ръка горе при камерата. Ако не изгасне - това е, ако изгасне все пак  - някак си не го слагаш добре до главата.

# 9 370
  • Мнения: X
Аз имах проблем с незагасване на дисплея на Ксиомито. Бяха ми дали съвет за ръчно калибриране на този датчик, в крайна сметка реших проблема, като изключвах дисплея от копчето, след набиране на номера, или след отговор на обаждане, преди да го доближи до ухото си. Досадно е, но и в сервиз за отидеш, реално ти го връщат без да направят нищо по въпроса. Само дето го мотаят няколко седмици.

# 9 371
  • София
  • Мнения: 38 653
Имам някакво око в горната лента.
Не се сещам какво е.
Как да го махна?

# 9 372
  • Мнения: 7 848
Комфорт на очите, поне при китайците е така. Не си писала модел, марка...

# 9 373
  • Мнения: 6 339
На моя Самсунг, но на някой от по-старите модели беше, се появяваше окото да ме види дали още гледам екрана и после изчезваше. След малко пак. Беше леко creepy. Simple Smile))) Свързаната функция е "smart" поддържане на дисплея включен, ако още го гледаш (примерно четеш нещо). Потърси тези настройки.

# 9 374
  • Мнения: 2 815
Забравих, скоро прехвърлях цялото съдържание от един смотан стар Самсунг на Xiaomi Redmi Note 8 Pro, става за секунди. Не вярвам при Huawei да е по-различно. При включването на телефона и влизането в гугъл акаунта ти, следвай стъпките, за всичко са помислили.

Доволна ли сте от Ксиомито?

Общи условия

Активация на акаунт