Отговори
# 30
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен Hug

Отдавна не съм писала, но не ми остава много време - работа, ремонт, английски... добре, че поне малко разхлади Grinning
Clairette   bouquet
Аз мисля да купя само най-необходимото и то като влезна в 9-ти месец. След това според потребностите.
Сега съм на вълна кърмене. Имам един проблем със зърната и започнах да си пиша с Хедра. Тя е изключително отзивчива и мила и ми дава много добри съвети. Надявам се с повече информираност и с помощ от нея и др.консултанти по кърмене да се справя този път. В нейният блог Кърменето като начин на живот има изключително много информация относно кърменето.
Остават ми още три дни работа и от петък съм почивка. Ще отидем малко на моренце, ама дали ще се престраша да покажа корема  newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 7 645
emzi - радвам се, че писа Simple Smile На плажа няма опасност за корема, само да не е в най-голямата жега!
Приятна почивка Simple Smile

# 32
  • Мнения: 258
Clairette, и аз благодаря за темичката   bouquet
lucky mama , ми аз опит нямам, ама и аз не мисля да мажа бебето с нещо освен ако не ми се стори, че има някакъв проблем с кожата. А ако мажа мисля да е с бадемово масло или нещо от сорта. То и аз с такова се мажа  Simple Smile Иначе и аз не виждам нищо лошо в мазането с пречистена хубава мас.
Ние днес и двамата с мъжо сме почивка та мислим да отидем до Карфур на Илиенци, че така и не сме го посещавали и май мислим да минем и да разгледаме за детски неща. Ходенето там така ме натоварва психически, много ми е неприятно, ама айде, живеем наблизо, трябва да видим какво предлага сергията  Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 7 645
bubu_123 - аз пък много обичам пазара - погледни на Илиянци - нощници и пижами за кърмачки на цени били от 13 до 20лв, да не говорим за адски много магазинчета и сергийки от където се пазарува масово за бебешките магазини и цените са от типа: 10 ританки за 10лв и много други такива.
После да разкажеш, защото сигурно и аз на по-едро ще пазаря и искам и аз да ги видя Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 111
И аз мисля, че няма проблеми за плажа и коремите, стига да не е по обяд. Аз като бях на море миналия месец се криех от 11 до 4-4,30 и ми беше много добре. Особено вечер към 7-7,30 беше приказка, плажа празен, слънцето си пече, но вече не е горещо, морето топло...   grinning039 Другата седмица пак ще го пробвам, не знам само с това застудяване дали няма да е студено да се стои до по-късно както аз обичам Simple Smile
Благодаря за идеите кои магазини да разгледам през уикенда.
Хубав ден на всички и да ми пожелаете късмет на ФЕКГ-то довечера, с което мисля да приключвам с прегледите за този месец Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 7 645
Manhamanha - късмет и да се похвалиш със силно и голямо хубаво сърчице Simple Smile

# 36
  • Мнения: 258
Manhamanha , късмет и от мен!
Brayda , еми освен ще купуваме на едро и после ще разменяме модели и цветове  Laughing

# 37
  • Мнения: 2
Привет и от нас, двете мацки Simple Smile
Както винаги ще следя с интерес новата тема   bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 7 645
To само да дойде време ще си направим среща по магазините и ще пазарим Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 1 410
Запис и от мен  Simple Smile
Клер  благодаря за поредната прекрасна темичка   bouquet
Относно пазаруването - ами няма лошо да бъде от Илиенци или складове на едро! Ние тук в Бг май сме свикнали да ни е готино, като ни прецакват с цените на всичко, нали?  Wink Попаднах на един сайт за търговци на едро, където онези най-хубавите цели зимни бодита с цени между 18-30 лв на едро /5-10 броя/ са .... 8,60 лв за всички модели  Shocked Та по-нататък, като се поориентираме кой какво и защо, ще се комбинираме  Peace
emzi дай линк или ако желаеш сподели за проблемите със зърната, все пак мамите с по едно детенце вече сте извървяли трънливата пътечка  Hug Съвети приемам всякакви!  Simple Smile
И приятна почивка след дългия и уморителен ремонт  Simple Smile

Последна редакция: вт, 14 авг 2012, 11:15 от sofyia

# 40
  • Мнения: 0
Чудесна темичка както винаги  bouquet

Наскоро и аз се загледах в сайта на Айко и наистина има доста хубави неща - поне на мен ми допадат. Може ли обаче да се поръчат онлайн newsm78, защото никъде не видях опция да се избере размер на дрешките например newsm78

Emzi, приятно моренце. Ако слънцето те притеснява, то можеш да се печеш когато не е силно - до 11ч.  и повечко време да прекарваш под чадърчето. Hug

# 41
  • Мнения: 8
Добър ден  Hug


Момичета, ще ме побъркате с тия магазини, едвам се сдържам да не продължа с покупките.  #Crazy В тази връзка - в ХИТ-а в Младост, в магазина Хиполенд има страхотни дрешки от органичен памук, аз вече и там набелязах.  Banghead  До Аико и Илиянци не съм стигнала, но идеята ми допада, разбира се. За себе си мога с години нищо да не купя, ама за другите.. направо се поболявам.  #Cussing out

sofyia, надявам се да споделиш линка с търговците на едро, та да спестим някой левец.  Mr. Green  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 7 645
И аз съм ЗА да споделиш линка Simple Smile

А колкото до магазина Хиполенд - има много магазини, ще посетя 100% поне 1. Аз за сега се въздържам да купувам, но за мен е страшно важно да отида в мноого магаизни и да видя мног неща, така знам къде има и какво има като ми потрявба. Въобще видя ли магазин - влизам!

# 43
  • Мнения: 64
на мен вчера на прегледа термина ми го показа на 05.12 (което е и моя РД) та ще паднат празници, но все пак докрая има време, а и тя едва ли ще излезе по график Simple Smile
Докторката каза че се развива много добре, с 1-2 дена напред е, сега около 675гр. и ако не се лъжа 22см дълга Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 7 645
Valleriana - това което мерят лекарите никога не е точно... т.е. ако сега единия лекар ти е казал 5.12, но ако днес отидеш при др лекар ще ти го измери по др начин.... това съм го забелязала! Добре е просто да не е повече от + - 1 седмица. А за раждането ... по термин много малък процент бебета се раждат! А ако все пак се случи да е точно на рожденния ти ден - това е много яко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт