БУРГАС

  • 44 919
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 25
Весели празници на всички  Hug
Нека Богородица и Младенеца бдят над децата ни и закрилят семействата ни!
Обичайте се и бъдете много, много щастливи през Новата година!!!
 cheers

# 706
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Честита Коледа, честито на всички празнуващи днес, много здраве и щастие на всички!

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
Честита Коледа на всички,много здраве и щастие и весело посрещане на празниците с любимите си хора

# 708
  • Мнения: 2 577
За много години ! Бъдете живи и здрави, много, много щастливи и обичани! Пожелавам ви много късмет, успех и много усмивки  Hug

# 709
  • Мнения: 1 701
Ками, загледах се в подписа ти.
Митко е голям мъж вече...  Леле, лети това време.  Crazy
А ние все млади и красиви - как става, не знам.  Flutter

# 710
  • Мнения: 319
Здравейте,
пожелавам ви здаве и късмет през новата година.

Та на въпроса. Знаете ли от къде да си купя балони с хелии, че дребния има РД и ми се иска да украся в къщи? И все пак да не са 5 лв бройката, защото кригея режат глави от кръста. #2gunfire

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 255
улицата между механото и тоха има магазин за атрибути за партита,но не знам на каква цена са балоните с хелий

# 712
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Ако имаш предвид "Панда", които се намират на една уличка, която тръгва от улицата, която минава пред блока с офис на ДСК и магазин ЗИК-ЗАГ (зад БСУ), и излиза на Ст.Стамболов, срещу ТОХ-а, на нас за корпоративно събитие са ни надували на 0,92ст. без ДДС. 0887242891 е номера им. Във въпросната уличка, над магазинчето има надпис "Panda".
Кригея ни взимат по 1,20 лв. с ДДС, но пък идват на място с портативна бутилка с хелий и е по-удобно.

# 713
  • Мнения: 319
Благодаря ви за отговорите.
  bouquet
Не ми е толкова до цените, а колкото до дамата която работи в Кригеа- изключително надута и отблъскваща личност това след като сме оставили маса пари за да поставят няколко панделки и балакона.
Да не говорим че нямат никаква отчетност.....

# 714
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Благодаря ви за отговорите.
  bouquet
Не ми е толкова до цените, а колкото до дамата която работи в Кригеа- изключително надута и отблъскваща личност това след като сме оставили маса пари за да поставят няколко панделки и балакона.
Да не говорим че нямат никаква отчетност.....

Мхм, аз не съм имала проблеми с тях. Работя с едно младо момиче, Красимира мисля, че се казва. Единствено не ми харесва работното им време- започват в 10ч., а като организираш рожден ден извън града и трябва да минеш да вземеш балони си е късничко  Rolling Eyes

# 715
  • у дома
  • Мнения: 966
улицата между механото и тоха има магазин за атрибути за партита,но не знам на каква цена са балоните с хелий
Това е ул. Дунав - там декември за РД на малкия ми надуха 10 балона на цена 2,50 лв. единия

# 716
  • Мнения: 12
   Момичета,знаете ли къде в Бургас мога да занеса дрехи,които не използвам,останали от моите внучета?

# 717
  • Мнения: 2 577
   Момичета,знаете ли къде в Бургас мога да занеса дрехи,които не използвам,останали от моите внучета?

Здравей Галя
Радвам се да те видя отново  Hug
Не знам за каква възраст са дрешките, но в ЦОП Бургас можеш да ги занесеш  Peace
http://www.facebook.com/cop.bs

Адресът е ул.Дрин №9 в Братя Миладинови, или иначе казано една зелена нова сграда до училище Бр. Миладинови в посока Вардар.
Там търсиш Мария Атанасова. Гарантирам, че дрешките ще са разпределени разумно, всяка една ще влезе в употреба и ще се ползват наистина.  Peace
Ако имаш още въпроси - насреща съм  Peace
Поздрави  Hug Камелия

# 718
  • Мнения: 12
   Благодаря за бързия отговор.Дрешките и обувките са за деца от 1 до 3 годинки.Ще ги занеса.Надявам се да се използват.

# 719
  • France
  • Мнения: 726
Момичета, търся да споделя пътуване до София с кола в неделя. Ще си платя, разбира се... Simple Smile





Общи условия

Активация на акаунт