Съпруги на военнослужещи - 5

  • 72 614
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 22 480
Кой е номера на Сименс,че аз само 3 номера съм записала?
Защото в поделението има значение кой какъв е и колко пъти е ползвал карта.

E, това не е поделението. )
За това се казва "свободна" продажба на карти. )
Телефоните ги има на сайта...

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Момичета, на място в ИА, друг човек може ли да вземе карта на името на мъжа ми? Да не е лично.

# 707
  • Мнения: 22 480
Момичета, на място в ИА, друг човек може ли да вземе карта на името на мъжа ми? Да не е лично.



Не, само лично.
А и по списък вече са над 250човека, до утре може да станат и 350. А картите са доста по-малко.

# 708
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
Да се включа и аз, относно въпросната свободна продажба на картите...
Миналата година колега на мъжа ми взе нашата карта, ние после само си я платихме, нямаше никакъв проблем. А и защо да трябва лично, щом ги раздават и по телефона, ако се осъществи свръзка, разбира се  Simple Smile...
Иначе, Mirama, за какви списъци говориш...има ли нещо такова някъде? Благодаря предварително за инфото!

# 709
  • Мнения: 124
Момичета аз съм цивилен служител и не можах да взема в нащо поделение карта.Мъжо е военен и от днес на обяд е на опашка за карта-122 в списъка Crazy
Дали ще ни огрее....божа работа Hug Успех на всички Peace

# 710
  • Мнения: 124
Да се включа и аз, относно въпросната свободна продажба на картите...
Миналата година колега на мъжа ми взе нашата карта, ние после само си я платихме, нямаше никакъв проблем. А и защо да трябва лично, щом ги раздават и по телефона, ако се осъществи свръзка, разбира се  Simple Smile...
Иначе, Mirama, за какви списъци говориш...има ли нещо такова някъде? Благодаря предварително за инфото!



Да такива списъци имаше и миналата година -намират се тук в София : Централен военен клуб - гр. София, бул. “Цар Освободител” №7- Редиш се там и на всеки 2 часа те проверяват там ли си.И така до 9 сутринта,когато пускат по 3-4 човека..... Sad

# 711
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
Супер, значи да подготвям дежурния  Simple Smile и да го изпращам, пък дано и нас ни огрее.
Успех на всички!

# 712
  • Мнения: 22 480
danadi, до сега 2години съм звъняла аз по телефона и винаги са искали да говорят с мъжа ми. Той миналата година също се пробва да вземе карта и на негова колежка, но му казаха да се обади тя лично.
Така че по тази логика си мисля, че и при свободната продажба е същото. Най-малкото искат имена, ЕГНта на децата и т.н.
А за списъците - има, правят си ги всяка година, още от днес сутринта.

TRIKSI, че много назад ако е от обяд там. Иначе нещата през нощта ще се раздвижат, защото тези които не се появят ги изхвърлят от списъка.

# 713
  • Мнения: 124
danadi, до сега 2години съм звъняла аз по телефона и винаги са искали да говорят с мъжа ми. Той миналата година също се пробва да вземе карта и на негова колежка, но му казаха да се обади тя лично.
Така че по тази логика си мисля, че и при свободната продажба е същото. Най-малкото искат имена, ЕГНта на децата и т.н.
А за списъците - има, правят си ги всяка година, още от днес сутринта.

TRIKSI, че много назад ако е от обяд там. Иначе нещата през нощта ще се раздвижат, защото тези които не се появят ги изхвърлят от списъка.


Mirama-ами доста хора са отишли още от сутринта Sad Той беше на работа и нямаше как.Дано наистина да се откажат повече хора от чакането. Дами успех дано тази година сме на море Grinning  grinning039

# 714
  • Мнения: 0
Момичета, от известно време се чудя къде да почиваме тази година и вие много ми помогнахте. Така че сутринта започвам упорито да звъня и дано успея да взема карта за къмпинг Чайка за Юли. Благодаря ви много. Ходили сме на Флагман, Фрегата и Рибарица лятото, а на Олимп и Хармония през зимата и все сме оставали доволни. Сега искам нещо различно. Дано на децата им хареса къмпинга, доколкото разбирам е нещо средно между планина и море, но плажа бил на далечко.

# 715
  • Мнения: 124
Това с чакането е безобразие!Да висят с часове да ги преброяват като овце.....не е нормално в 21 век.После я взели я не. Мъжо сега си дойде за малко-няма много отпаднали. Мисля,че това е последния път в който ще се реди Naughty

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Май телефоните изобщо не са включени..  Sick

# 717
  • Мнения: 124
Постоянно звъня дава заето и веднага набирам без прекъсване.И така от 08.45 ч. Tired

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Няма смисъл... и аз постоянно звъня.. дори ми даде преди малко сигнал свободно.. т.е. звънеше.. и след 2 мин. ме изключиха.. така че дори да успееш да се свържеш.. няма кой да вдигне.
Ясно, че наплива на място е голям, но все пак не е честно спрямо хората от провинцията..

# 719
  • Мнения: 22 480
Да, и мъжа ми за 2ра година ходят с колеги в София, ама каза че това ще е за последно.
Тази година страшна лудница, на 2часа ги броят точно като овцете (миналата година поне бяха дали 4часа почивка през нощта), имало вече близо 350човека (а картите са не повече от 60-70бр).

За телефоните, бъдете упорити, ще вдигнат. Просто няма отделни хора, които да се занимават само с телефоните, а са в стаите където влизат и хората лично да взимат карти. Съответно те гледат да обработят тези, които са там, а за телефоните когато остане време.

Общи условия

Активация на акаунт