Отговори
# 690
  • Мнения: 441
лаленце, ако кракът не е тонизиран, а отекъл и отпуснат, кръвта не се изпомпва добре нагоре. Затова се препоръчва и повдигане на крака, и т.н.
Аз мисля, че търси как да си облекчи състоянието, но има и вариант просто да си споделя.

# 691
  • на земята
  • Мнения: 4 096
 newsm10 ,много лошо с това подуване,хем неприятно ,хем неънаеш от какво е ,след като иъследванията са добри,дано се оправи ..)))

# 692
  • Мнения: 5
Момичета, благодаря ви за информацията за кърменето. За мен това е важно и ви чета с удоволствие. Аз естествено съм решила, че в четвъртия месец не е нужно да се вманиачавам за нищо, включително кърмене, но информацията от време на време така на части ми е много полезна.

Да си кажа мнението и за моренцето и почивката, особено за майките като мен, които очакват първото си дете, макар че рискувам да бъда много остро критикувана: това вероятно ще ни е последното моренце, в което ще можем да мислим само за себе си, така че момичета - насладете му се максимално. Това естествено не означава луди купони до зори, а по-скоро пълен релакс. Аз мисля да отида на море и да си почина много добре, както правя обикновено. В басейни няма да влизам, но морето като част от природата, не може да бъде вредно (изключвам местата с морска вода вместо канализация).

Приятен уикенд  Grinning

# 693
  • сф
  • Мнения: 394
Цитат
Да си кажа мнението и за моренцето и почивката, особено за майките като мен, които очакват първото си дете, макар че рискувам да бъда много остро критикувана...

въййй, ей са та заплюх!

шегувам се, руслана! приятно прекарване на почивката!   bouquet

# 694
  • Мнения: 64
Ruslana, не знам за плюене ли си, ама и аз си мисля че това ще е последната ни почивка от този вид Wink Живот и здраве догодина пак ще има море, нооо ще има и едно човеченцеа, за което да се грижим и нашите нужди ще останат на по заден план Simple Smile
Така че весело изкарване на почивката на всички -дали тя ще е на море, планина или някъде другаде няма значение- РАДВАЙТЕ и се, защото вече нищо няма да е същото  Hug Simple Smile

# 695
  • Варна
  • Мнения: 256
  Добър вечер на всички бъдещи и настоящи мами Simple Smile
  Искам да споделя с вас, че на 23 юни е стартирал първият в България експертен здравен портал ето и адреса http://www.mamatatkoiaz.bg , цитирам "с фокус майчиното и детско здраве. Той е създаден поради нарастващата необходимост от качествена и достоверна информация за българските семейства."
  Аз лично вече го разгледах, има най-различни категории с менюта под тях  и са засегнати наистина много от въпросите , които вълнуват всички ни от планирането до възпитанието и т.н. .
Прозвуча поста като реклама, но мисля че наистина ще е полезно да се разгледа, за да получи всяка една от нас достоверен отговор на въпросите си!

И сега малко за мен и бебо, бях писала, че го усещам лекичко, но днес както си бях легнала по гръбче и се отпуснах наблюдавах коремчето и видях как се помръдва нагоре на местата, които го усещах, дори викнах и бъдещата баба да види. Беше много кратко и  сладко, има време скоро ще е още по-осезаемо  newsm44 . Завиждам на татко му , който има възможност да го цунка от сега.

Лека и спокойна вечер ви желая скъпи мами   Hug

# 696
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт