Мнение за ЧСОУ "П.Р.Славейков"?

  • 3 504
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 159
Здравейте!
Моята дъщеря ще бъде в 5 клас и съм в голяма чуденка дали да остане в досегашното си училище или не...ЧСОУ "П.Р.Славейков" е близо до дома ни и ми привлече интереса с няколко неща. Моля мами на дечица учещи там да споделят мнението си (или ако имат познати такива)!
Благодаря!   bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 26
Здравейте! Моите деца-близнаци са там от основаването на училището -2005година, вече сме 6-ти клас. Най-голямото предимство е, че обстановката е много спокойна. Никога не е имало проблем с агресия, срещали сме отзивчивост в обикновените конфликти както от страна на учителите, така и на родителите. Има 6 деца с различни увреждания в училището, което не е малко на фона на 60 деца .Тяхното присъствие помага на моите деца да приемат и помагат на различните, да виждат друга страна от живота и надявам се това им помага да стават по-добри хора. За да проверя нивото на английски, миналата година децата се явиха не сертификатите на Кеймбридж за тяхната възраст и се представиха отлично само с учебниците и домашните от училище . Въпреки трудностите с навлизането в пубертета и тази година се представиха добре и завършиха отлично. Редовно ходят по олимпиади и състезания с променлив успех- както много добре, така и просто задоволително. Доколкото знам повечето от децата, които се кандидатствали след 7-ми клас са приети по първо желание.През 6-8 седмици получаваме информация от основните учители за развитието на децата, а годишната характеристика поне до сега не е била формална, а наистина ми помага да се ориентирам  какво се случва.Преди 2 години изключиха едно дете заради системно лошо и неприлично поведение.Успех в решението!

# 3
  • Мнения: 36
Здравейте! Актуални мнения за училището ще са полезни на много родители. Моля за информация за нивото, средата, екипа преподаватели, броя на деца в клас (примерно в началния етап). Прави ми впечатление по-поносимата такса тук в сравнение с другите частни училища и бих искала да попитам запознатите на какво се дължи разликата в заплащането на образователната услуга:)

# 4
  • Мнения: 2
Относно ЧСОУ ,,П.Р.Славейков", първоначално чух много хубави мнения, но впоследствие останах много разочарована.
Ако някой родител иска да запише детето си там, то трябва да държи тестове, на които дават материали, които децата не са учили. Дори не ги питат дали са взели този материал, както се знае, това е незаконно,тъй като по различно време ,заради различните издания се взима материала по системата на МОН.Ако се опитват така да се изкарат велики и най- добри,то лъсва само глупостта им. Нямат нито подход,нито умеят да предразположат някое детенце. Смятат,че като ги потискат е добре,което още повече подчертава тяхното слабоумие. Нито ги поощряват, нито зараждат някаква любов към учението.

Общи условия

Активация на акаунт