Ето, че ОКТОМВРИйската дружина премина първата третина!

  • 37 427
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 100
Деси, аз между другото гледам, че сме с един термин Simple Smile
Подсети ме, че аз не съм давала още кръв за късен БХС, ама мисля, че и на 17ти няма да е още късно като ида за ФМ.

# 721
  • София
  • Мнения: 3 789
Деси, аз между другото гледам, че сме с един термин Simple Smile

Супер!  Peace
Мен на късен ме пратиха заради лошите резултати от ранния, така че не е задължително да ходиш  Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 1 754
И аз съм поредната кукувица с термин на 19.10  Grinning

И в тази връзка исках да попитам, че съвсем се зафилмирах: повечето мами, минали 16г.с., чувстват ли бебоците? Щот аз нищо не усещам Sad, а при мен е и втора бременност, и уж трябвало тва по-рано да се случи. На преглед съм чак на 16-ти и май ще избудалея дотогава, та понеже чета, че доста от вас усещат ритници и помръдвания, ми беше интересно дали аз съм някво притеснително изключение...

# 723
  • Мнения: 1 203
Ама Milenita недей за такива неща да избудаляваш Simple Smile
Аз съм почти 18-та и не съм усетила нищо още освен къркорене на червата Wink
Аз съм първа бременност и с предна плацента, но дори и да ти е втора - знаеш една с една бременности няма еднакви.

# 724
  • София
  • Мнения: 1 754
Да, ве, така е - много добре знам. И настоящата наистина няма нищо общо с предишната, но понеже си имах някои усложнения в началото, бях болнични цял месец и ся малко ми трябва да ме загложди някое съмнение, за да почна с параноичните мисли. Това дали е предна/задна плацента не знам до какво води (аз съм със задна), и се опитвам да се успокоя, като чета тук всякакви мнения и, че не съм сал аз такава луда  ooooh!   Mr. Green

# 725
  • Мнения: 100
Ахахахах Grinning
Аз пък не знам дали ми е предна или задна. Знам само за високо и ниско.Хахахаха.
Все пак, Миленита, и аз още не съм усетила нищо като изключим тази сутрин, но имайки се предвид че не съм ходила до тоалетна два дена, сещай се кое е по-вероятно - бебето или червата.

# 726
  • Мнения: 0
няма значение предна ли е плацентата или задна, е освен за чуването на тоновето на бебето, ако е предна са по глухи

# 727
  • Мнения: 1 203
Светлана Стоянова, ами не е точно така:

"По-пухкавите бременни и бъдещите майки, чиято плацента е прикрепена към предната маточна стена, също е възможно да усетят движенията на бебето малко по-късно."

http://www.9m-bg.com/?p=cat_inner&sub=&id=4444

# 728
  • Мнения: 0
Момичета, заповядайте в новата темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=656855.0  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт