Отговори
  • Мнения: 0



1

sofyia - 39 години, София
Clairette- 28 години, САЩ
desitkatapen
Izida_f  - 28 години, София

2

Marley - 25 години, София
*_*_lana_*_* - 34 години

3

megi.vilieva23
ivka76
lily_b - 33 години, София

4

maminka_yoan

5

Zlatence
tanchiii - 20 години, Пловдив
viki_7959 - 25 години, София

6

Brayda - 24 години, София
du6ka26
Муциту - 40 години, Бургас
la vie est belle - 29 години, Франция

7

DDeli - 39 години

8

emzi- 32 години, София

9

10

krokodilkata - 25 години, София
Принцеса=Дидолина - 26 години
tony.la -  twin_neutral

11

Evelin Stefanova

12

malvi- 30 години, София
dimi_7

13

aiw- 26години, Балчик
sili-pili - 27 години, София

14

Cattaleya - 23 години, Ст. Загора/Дъблин
maia_a - 31 години, Разград
лаленце 74 - 37 години, Ст. Загора
fiesta66  - София
Gertrudi - 29 години, Варна

15

daniela_77 - 35 години, Бургас

16

kat-bati - 30 години, Стара Загора
Patence7 - 28 години, София
*Дидито* - Англия

17

danielatodor - 27 години, Пазарджик

18

galka82 - 29 години, София

19

mari_bg - 29 години, Карлово

20

21

toanto

22

23

24

25

flauer - 32 години, Пловдив
klqsh - 27 години, Пловдив
Rali_MR - 28 години, Варна

26

V V - 32 години
timida48

27

studentessa - 25 години, Благоевград

28

merykey

29

STANITANI - 26 години, Благоевград

30

4play - 28 години, София

31

blizna4e - 35 години, София
golanaA - Асеновград
aviatora

Предстои да уточнят термина си:

PEPI_P
mmmmm
PLAMENAGOSHO - 23 години, Сливен
aneg - 35 години, Балчик/София
МоРсКа СиРеНа - 35 години, Кипър
Patio - 29 години, София
Beeps - 30 години, София
*iN eterNo neL Cuore* - Варна
Nelly_NT
true_love
nitz - 35 години, Франция
george_80
vesta_78
janetajaneta
Mary Poppins
iida - 33 години, София
Smile_d Simple Smile
LadyDe - 31 години, София
v*mama
mama 2009
Suhumi
tiziana
Sweet_lulu
sanito.sin - 31 год. , София
anym- 29 години, София
vzlateva














Раждане



Кърмене и живот с бебето



Именник



Въпроси за майчинството и новите промени



Центрове за фетална морфология



Списъци с всичко необходимото за мама и бебе


Последна редакция: сб, 28 апр 2012, 22:00 от december2012

# 1
  • Мнения: 2
 Hug Благодаря ти Clairette   newsm51 прекрасна е новата тема
Запис от мен и честита ви нова темичка мамчета   newsm44

# 2
  • Мнения: 24
ихаааа колко полезни темички!!!Аз се радвам все едно ми е за първи път Simple Smile))

# 3
  • Мнения: 2 185
Имам още да доизкусурявам по темата, но ще го правя в крачка, бързах да я пусна, докато малкия спи, че иначе няма как да седна на компютъра. Полезната информация я копнах директно от Ноемврийките, и там има какво да се редактира сигурно, ще го направя при първа възможност  Peace . Хайде да ни е на късмет, само с хубавини да я напълним!

# 4
  • Мнения: 48
Супер! Да се запиша и аз  Party

# 5
  • Мнения: 9
Много ни е кокетна темичката ,браво Clairette!
Мициту,ние имената и на първото и на второто ги имахме готови от първата вечер,когато се запознахме с мъжлето Crazy!Само дано ни се окажат верни сметките,че второто ще се роди с джуфка,че иначе има опасност да си остане безименно,милото Laughing!Аз имам само едно мъжко име,след това на сина ми,което харесвам-Алек-и това е!Мъжът ми обаче, не го харесва Confused Ако е момиче ,ще е Ливия,въпреки че винаги в последния момент мога да реша нещо друго(Адел или Кая)!Иначе баткото е кръстен на двамата дядовци-единият Иван,другият Ивайло=Иво!Просто ни хареса името и по случайност съвпадна и с техните и се получи готино!

# 6
  • София
  • Мнения: 7 645
Йееее докато се обърна имаме нова супер хубава темичка!!!! Записвам се! Благодаря на всички за пожеланията от предната тема!

# 7
  • Мнения: 129
Много ми заглавието.Лека вечер

# 8
  • Мнения: 163
Мерси за темичката, Clairette, и заглавието е супер!  Hug
Ние кръстихме сина ни на свекър ми (Димитър), въпреки че не харесвах особено името, а и смятам това за отживелици с кръщаването на някого, но направих реверанс на мъжа ми, въпреки че пък той беше съвсем нахален  Thinking , ако е момче на баща му, ако е момиче на майка му  #2gunfire Лелеее, бях много ядосана! Но го преживях де, къде ще ходя. Та тържествено ми беше обещано, че за ВСИЧКИ следващи деца аз ще избирам имената  Mr. Green Но аз, естествено, предпочитам да го изберем заедно и ще гледам да избера такова, което да харесва и на него. За момиче май фаворит засега ми е Мартина, Николета също ми харесва, но пък не ми се харесва, че галеното "Ники" е момчешко все пак. За момченце има няколко имена, които ми харесват, но май нямам фаворит - Андрей, Борис, Константин (при условие, че му се вика Косьо, не Коце  Joy), Максим, Ясен... доста са май като гледам  newsm78

# 9
  • Мнения: 5
Аз още откакто разбрах, че съм бременна започнах да си мисля за имена.Нашата кака е кръстена на баща ми -Валентина /аз си го избрах/ Naughty А сега бебчо мисля да го кръстя на майка ми  Mr. Green. Свекъра и свекървата са починали-аз дори не ги познавам.Харесват ми Александър, Александра но таткото предпочита ако е момиченце да вземе цялото име на майка ми-Анастасия.

# 10
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте, декемврийки Simple Smile
Аз не мога да заспя (от вълнение най-вероятно)...
Първо - честито на всички мами със сърчица и добре дошли на най-новите бремелинки - с пожелания за скорошни сърчица иии лека бременност на всички нас   bouquet  bouquet  bouquet Simple Smile
Аз днес бях на док. - много съм щастлива - всичко е ток. Както предполагах понеже съм с късна овулация съм в 6 г.с и 1 ден. Имаме си тупкащо сърчице - видях го  Kissing Heart  Записахме следващия час за 11.05.
В листа ми пише, че сме с р-ри 1.11 см. - ще отида на следващия преглед пак за УЗ, вероятно тогава ще пускаме изследвания и вече след това ще се записвам за ЖК.
Лека нощ на всички  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 15
За списъка - засега термина ми е 5.12.2012г. Аз съм от София, на 25г. - това ми е първа бременност.

# 12
  • Мнения: 637
Поздравления, Clairette     bouquet
Много красива и полезна първа страница  Hug

# 13
  • Мнения: 0
може ли някой да ме светне тези осигуровки за бременност къде и как се плащат и по колко че в главата ми стана една боза хем да се радвам хем да се чудя как да се оправям Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 7 645
Добро утро на всички, които работят тази събота! Дано мине много бързо, дано ви пуснат по-рано от работа! Аз ще си седя до 18ч там, сигурна съм! Така че който скучае ще си пишем в темата!

Относно името, моя приятел изръси, че било като традиция да се кръщават първите деца на бащата му! Аз не съм съгласна и като гледам и той не е много съгласен! Измислили сме само за момиче, ако е момче ще сме в задънена улица!

viki_7959 - И аз съм с късна овулация. Би трябвало вчера на прегледа да съм направила точно 7 седмици, защото линийката ми е напред с 4 дни, но моето ембрионче не е 1.11см, а е около 8мм, а сакчето му е 2см... Ти за кое казваш че ти е 1.11см?
А твойто доки е казал че е нормална големина за 6-та седмица...
А моя лекар каза, че мойто 8мм е нормално за началото на 7-ма седмица!

 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 08:10 от Brayda

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт