В коя седмица разбрахте, че ще имате близнаци?

  • 163 692
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 640
хм странно ми звучи и на мен,може от вълнение да не е разбрала Кремена,другото за което се сетих когато бях още бременна ми разказваха някаква история за жена бременна с близнаци ама заченати от два отделни акта


Това е напълно възможно! Peace



не е доказано, в сферата на предположенията е, потърси си ако искаш повече инфо, терминът е superfoetatio

# 61
  • Мнения: 7 803
ехеее накъде задуха вятъра  Whistling

# 62
  • Мнения: 7 640
ехеее накъде задуха вятъра  Whistling


мани накъде задуха, ами виж в Проблемното- жената е пила Клостилбегит, за да забременее и сага ще го/ги маха #Cussing out

# 63
  • Мнения: 4 965
Ох, Полар-че, или има много хора, дето си нямат елементарно понятие от елементарни неща, или тук е пълно с хлапета, или лудницата е в отпуска #Crazy.

А и или някои лекари трябва да си изхвърлят дипломите, или някои жени трябва да спрат да си поставят диагнози чрез форума.

# 64
  • Мнения: 7 640
Азаф, ти разбираш ли, че съм извън кожата си smile3511.
Защо бе джанъм се стимулираш, като две са ти много и пр. На листовката ясно и точно съм виждала да пише, че е възможно настъпване на бременност с близнаци!!!
То и нормално като забременяваш, пак не знаеш колко ще ти даде Господ.
Следващата стъпка е да прави амнио и ако полът не я устойва- да го маха newsm61, щото и за такива работи съм чела в някои държави от арабския свят.

В тези случаи- ами осиновявай си дете, кво се мОриш да пиеш хапове, да го правиш, пък после и да го храниш докато може само да се издържа #Cussing out.
Извинете ме, ако съм била цинична, но много се афектирах.

# 65
  • Мнения: 4 965
Ох, миличка, разбирам те напълно.
И аз съм бясна, но повече съм отвратена. Направо, като четох, ми се доповръща.
Знаете, че преди Кика и Еса изгубихме момченцето си и просто ми иде тази"майка" да я стисна за гушата с нейните доводи.

# 66
  • Мнения: 7 803
стига бе  #Crazy то бива простотия бива, ама това наистина е черешката. много ясно го пише на Клостилбегита къде гледат, кво гледат, кво значение има пола не е за приказване. направиха ли я на .............. в проблемното

# 67
  • Мнения: 162
Аби вие наистина сте големи невротички!
Айде сбогом - дано сте щастливи че няма да ви посещавам почече

# 68
  • Мнения: 7 803
аз лично се радвам, че няма да ни посещаваш повече   Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 7 640
щом ще си говорим с такъв тон- по-добре невротик, но със спокоен сън и съвест, макар че за безотговорните непукисти това си е правило.

# 70
  • Мнения: 7 803
 PolarFox викам ние невротичните и неразбиращите да я оставим вече, явно само си хабим думите, а и честно казано започвам да си мисля, че майчето е наистина психично разстроено или се ебава здраво с нас  #Cussing out

# 71
  • Мнения: 4 965
щом ще си говорим с такъв тон- по-добре невротик, но със спокоен сън и съвест, макар че за безотговорните непукисти това си е правило.

Слава Богу, че повече няма да ни посещава въпросната.
Ако чака някоя майка спокойно ще плесне с ръце и ще й каже, че няма проблеми да избере кое от децата й заслужава да живее и кое не, объркала е планетата.

Дано не се появи само "под вънкашност чужда".

# 72
  • Мнения: 826
Явно Теди не е влизала скоро във форума,ина4е щяхме да разберем кои са Весна,4ери,Серри,Кремена и сие.
Предлагам да не се подаваме на провокации,ясно е,4е въпросната потребителка това цели. Twisted Evil

# 73
  • Мнения: 486
после пък за една жена родила едно бяло другото негърче  hahaha

Моля, моля, това е факт. Ето ги въпросните близначета:


Последна редакция: сб, 07 окт 2006, 15:04 от Ellie

# 74
  • Мнения: 1 744
Много са сладки, ама аз вече проявявам съмнение към всичко. А има ли научно обяснение на този факт, би трябвало да има и някакъв коментар към снимката.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт