Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 721
Ку ку =му ку
Да кажа за срамежливостта- на моменти я проявява  hahaha
Иначе не вярвам Боби да е от срамежливите  bowuu много отворено дете ми е вижда  Heart Eyes
Много хубава работа са бебетата, ама не знам сила ще имам ли за още... и пари нема...
Иначе за т.нар. германска диета, моя колега в стаята до момента отслабна с 10 кила и за това подкокоросах Стани, ама аз нямам воля хич....
Цункам ви- дано Криско стане по-хрисим, че от растежа на зъби стана мрънкало, а беше блага душа  bowuu Купих Дентокинд, ама хич не му хареса и плюе, та разтварям във водичка.(дали ще има ефект  newsm78)

# 46
  • Мнения: 302
Леле, тия кила и на мен са ми голяма мъка, ама мъкааа... Свалих няколко , ама иама още 7-8 до заветното тегло отпреди Бела ooooh!
Бтв, това с прочистването звучи добре, ще почета после, ама много мра за сладко , бре, особено около някои месечни дати  Blush
 
Благодаря за пожеланията към мойта мома   bouquet Прощапулник може би около Великден ще направим, като си отидем при нашите. Хем й да стане по-уверена. Днес се пусна навън, но пльосна - много неравен тоя асфалт по дружбенските градинки  Simple Smile
И Бела на моменти е срамежлива - като я закачат се усмихва и и се сгушва, гледайки изотдолу  Simple Smile

За думичките - само тати, мама и тао и даше което е дай . Иначе не спира да говори на нейния си език.
За парите - получих на 29.03 изравняване за февруари, сега ще гадая кога...Дано са по-скоро!

Булче, за снимката не може директен линк. Отиваш на участници и на 2-3-та  стр. търсиш снимка 1156

# 47
  • Мнения: 26
Днес съм много досадна,знам!
Булче,благодарско за четивото.Като спретна вечерята ще го чета.
Пателина,да ти кажа и аз мра за сладко,да не кажа,че и убивам.Но спокойно мога се поФаля,че го спрях от раз и даже не ми липсва. ThinkingПосле ще се разтърся и ще гласувам.
Зелдичка,смили се молиМ те-ореховки ще сънувам,да знаете.

Отивам да върта кюфтаци и после ще намина,освен ако вече нямам забрана,че много ви досадих днес  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 7
Ох, май само аз останах без плащане за изравняване за февруари от любимия НОИ .... Ще каже човек, че работя в егати скапаната фирма  Joy, а ако боса разбере .... А съм родила в началото на месеца, да му се не види ....
Лори, Бобо поне на твоята глава слага диадемата, че Явор себе си кичи, ММ много ми се кара, че не сме си вдигнали шнолите, диадемите - женско му се струвало да си играе с тях.
Ей, изпролетя се и само за диети  говорите. Аз още се чудя, че килата съм си докарала от преди бременността, даже и няколко по-надолу свалих, само дето след каката не си възстанових баш баш килата от младостта, ама то пък и не съм на 20... А и аз отслабвам дето не трябва - в лице, и погрознявам. По-добре да съм си хубавичка, па макар и мекичка. То нали трябва да има и какво да щипне милото.

# 49
  • Мнения: 991
Отивам да върта кюфтаци и после ще намина ...

А ти хубаво ли правиш, та на Зелда се караш!  hahaha

А и аз отслабвам дето не трябва - в лице, и погрознявам. По-добре да съм си хубавичка, па макар и мекичка.

И аз затова не отслабвам, много хубаво извинение си си измислила!  Mr. Green Само, че аз с моите килограми трябва най - малкото на Василиса Прекрасна да приличам!  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 26
Отивам да върта кюфтаци и после ще намина ...

А ти хубаво ли правиш, та на Зелда се караш!  hahaha
Пиши ми адрес и ти пращам веднага по кабела  hahaha

# 51
  • Мнения: 3
Ореховки Еверест, зелен пакет за левче...по един на ден омотвах доскоро, докато не реших, че ще отслабвам, като често си ги правих и на манджа с банан и мляко  Crazy
Кюфтаци обичам, ама мъжо не ми се позволява да готвя кайма у нас, че "кой знае какви боклуци има в нея" Друго са си цигарките, те никакви боклуци не са  Close
Пък за НОИ да кажа...цял ден днес митках между НОИ и НАП (хич не са близко), щот получих писмо от тъпаците, че нещо с декларациите ми миналата година не било вред и се оказа, че всичко било окей, то такива писма се генерирали автоматично от компютъра и много често не били показателни  Shocked  #2gunfire

# 52
  • Мнения: 0
Браво на вас бе,малко да залитна настрани от темата и айде бебета,бъдещи бебета Grinning
Само такива новини да се чуват вече.Честито бебче на Лизи,да е живо и здраво и кротичко.
Евилката и тя чак сега споделя новината тц тц тц,Как успя да устискаш досега да не кажеш,ама айде не се сърдим Simple SmileЛека бременност и октомври с бебе на ръце.Аз мойта кака на 8 октомври я родих и ти там някъде си като гледам и чакаме да кажеш резултат от консултацията,току виж двойна радост  Grinning

# 53
  • област Варна
  • Мнения: 270
Да взема да се поразпиша малко, а?
Булче, ти единия поне заврян зет няма ли да го дадеш? И аз не съм лоша  Laughing Тя, Соня, уж обещана, ама който даде по-голяма зестра на него я давам (аз Калипетренка ли съм или...) Та почвай от сега да тачеш чергите.
Аз, да Ви кажа, съм открила идеалното изморително средство за моето диване. Обаче ще трябва да чакаме до размножителен сезон 2013, че сега нямам и него къде да го тикам. Става въпрос за домашен пор. В събота бяхме на среща с един представител, за да видя Соня как ще го понесе. За моя огромна радост, забравихме за така обичаните от нас кучета. То не бе игра, то не бе чудо. Той се катери отгоре й, тя умира от смях. Едвам съм ги разделила. Резултата - къртене от 20:00 до 6:00 само с едно пробуждане. Стана към 3:30, протегна ръце към мен да я взема, обаче аз нали съм тарикат - връчих и бибата и тя пак се трупяса. Мога да кажа, че се наспах (дано скоро пак да ми се случи).
Лори, Бобо наистина е едно сладурче на новия аватар.
Памперс мисля и аз лятото да се пробвам.
НОИ - не трябва ли да ги превеждат след внасяне на осигуровките от работодателя? Каква връзка има датата на раждане? Много се надявам критерия да е първия, и ако не в четвъртък, то поне другия вторник да си взема 240 лв., че няма да има с какво да си платя тока - много я закъсахме, че нали ММ беше месец и половина в нас болничен. И познайте - от застрахователната компания му платиха 220 лв. за 45 дена временна нетрудоспособност. А болничния му е на минималната (нали работодателя трява да си спести от осигуровки) и то не му е изплатен още целия. Ама стига съм Ви занимавала с безпарични проблеми.
Иначе от както е хубаво времето сме все навън и за това само успявам да Ви прочета след като приспя Соня, а тя вече си ляга по новото време към 19:30 (ама пак си става в 6:00).
Със зъбите напредваме доста. До няколко дена ще са ни излезнали 11 и 12 бр. (долните кътници). Може и още да са на път, ама то хапе като питбул.
Пък да Ви се оплача - днес без малко да се обезчестя отзад. Сядам аз на стола и усещам как нещо ме подпира отзад. Соня ми е сложила препятствие и ми се заби в дясната бузка  Laughing
Аз от 9.04 до 1.06 съм отпуска и после на 04.06 с бодра стъпка се връщам на работа. Само, че имам проблем - нищо не помня. Супер съм затъпяла откакто родих. От една страна се радвам, че се връщам, от друга - ми е гузно за Соня (не че на нея няма да й хареса на яслата). Пък и колко хубаво беше да си мързелувам вкъщи.
Относно срамежливостта е като майка си. Отначало е тиха и кротка, после ти се качва на главата.
Друго не помня. Ама то и това дали някой ще изтрае да го прочете.

# 54
  • Мнения: 274
Ааааааааа, заврян зет не давам! Младите сами у апартамент до морето! Дъртофели у тех им не  трЕбат  Mr. Green
Пор викаш  newsm78 Хммм
Мен ме кандърдисват за куче и зайче  Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 2 483
Добър вечер  Simple Smile.

Първо искам да се оплача от тия мизерници от НОИ, изкарах отит и бях болнични 2 седмици февруари, болничният даден навреме и всичко, и тъпият болничен се обработва безкрайно....изпуках всички запаси вече, заплата ще взема, болничен- **Р! Обадих им се, няма проблем, ама се обработвал, скапаняци..кой знае къде са парите, сума народ се оплаква, че не са им платени болничните навреме!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Консултацията мина добре, мерки, теглилки, бебето е наред, но аз бях на ФМ при Томова и тя беше доволна от видяното...Дадоха ми направления, че нали съм малко късогледа Хашимотка и така...Получих и книжка за кърменето- хахахха- моят кошмар, второто май няма да го огрее и така. Нищо различно от първата бременност  Sunglasses.

Мимозке, аз нали гузна-гузна, викам си "тя ще се усети, че пак съм се ошишила", но явно съм те заблудила  Wink Hug.

А родата- по-хубаво да помагат колкото с Пухан- никак. Те не знаят и къде живея  Whistling между другото.

п.п. Аспарух още не ходи  Tired. Накрая ще литна аз от зор, само ме подпитват околните.

# 56
  • Мнения: 186
Евввв  Hug Многоме кефиш ей, сигурна съм, че и кат майка си супер, такова перде в добрия смисъл  Hug

Аз да ви се оплача как ме увика днеска мъжо  - оставих му дребния, да ида да пия едно кафенце към 18,30 и в 19 ми звъни на пожар - идвай си вика, че побесня...аз набегом търча, а той - направила си го лигльо, не иска с мене, крайно време е да започнеш да го оставяш на някой за по един час, че скоро никой вече няма да иска освен тебе и ще си трошиш главата тогава...е на кой да го оставям бе аджеба  #2gunfire Иначе има нещо такова, че започва много да ме търси мене и все ме мамосва, ама кво да правя а кажете  Tired

# 57
  • Мнения: 48
Юху!

Не съм ви доизчела, искам да честитя бебчето на Лизи, пожелавам ти да е много здрава и щастлива!

Евилче, честито и лека бременност Simple Smile И аз бях от невярващите  Embarassed

# 58
  • Мнения: 43
Ох, Миленка, напълно те разбирам мила. Въобще не знам какво да те посъветвам. Според мен докато не пораснат и почнат да разбират няма отръвка  Tired
Евилче  Hug ама къде ти шиши, такова си клече ти  Hug
Булче, и ти не забравяш никой. Благодаря ти, че се върна в темата  Hug Добре е Мариян, т.е. ще се оправи - на Бисептол/Суметролим/  Grinning. Ама и той много се влачи с това червено гърло.  Tired
Аз още кърмя пък съм си върнала килограмите... Flutter
Зелда, ние готова кайма не купуваме. Отиваме в магазина посочваме месото и казваме да ни го смелят. Даже си правим и смес-  телешко+ свинско  Peace

# 59
  • Мнения: 3
Цитат
Иначе има нещо такова, че започва много да ме търси мене и все ме мамосва, ама кво да правя а кажете
Абсолютно същото е сега и при нас от десетина дена. Не иска да седи с баща си, с баба си, на вратата залепен и “мама“. Ако му отворели вратата и не ме намерил из останалата част на апартамента, висвал на външната врата  Shocked Нощем се буди с "мама", виси ми на крачола постоянно. А преди хич не беше така, не ме отразяваше хич ooooh! Thinking Сигурно е период, а? Мамите с повече деца да кажат!
Мимозка и този вариант съм предлагала, тц, да съм правела директно мръвките, за какво да ги меля Tired
Евилче и аз ти се кефя както казва Миленка, браво ви за консултацията, а ходенето ей сега ще стане, няма да разбереш как, не го мисли, а още по-малко другите какво викали.
Еспинозка разбирам те за работата, и аз си мисля, че нищо не помня и как ще е Симо на ясла...нормални работи Wink А за Соня и пора много се смях, а дано си спи все така  Mr. Green
Лягам..не че допреди малко не бях заспала на дивана  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт