Ех,че хубава е тая дама,през ОКТОМВРИ тя ще става мама!

  • 33 298
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 639
На мен пак ми падна калият
newsm78 Как го установи ?
Аз съм в 14-та седмица, втора бременност, ама още не съм усетила бебето.  Simple Smile

# 721
  • Мнения: 54
Здравейте муцунки и честита Цветница! На всички пожелавам здраве и усмивки! На именниците (вкл. и аз Mr. Green) да си носим с гордост имената и да ни носят само късмет  bouquet
Така като гледм скоро ще отваряме новата темичка Peace
Говорите си за усещания на бебо, сега би трябвало да са около 3-4 пръста под пъпа..Аз от време на време усещам лек гъдел, но не знам дали е това или си внушавам Rolling Eyes При мен нали са и две бебета и от време на време пък едновременно на две места усещам побутване...Може пък наистина да е това, малко е раничко, но доки каза, че понеже съм слабичка може да ги усетя по-рано Peace
Усмихнат ден Peace

# 722
  • Мнения: 3
Добро утро и Честита Цветница на всички!
Пожелавам на всички които носят имена на цветя много здраве, щастие, и лека бременност!
Относно усещането на бебето...и според мен е страшно рано. Навсякъде пише че бебето може да е усети около 18 г.с. при първа бременност(аз тогава го усетих) и около 2 седмици по-рано( т.е. в 16 г.с.  ) при втора бременност. При по-слабите момичета -знам че е като при втората бременност-около 16 г.с. Наистина 12 г.с. ми се вижда много рано за подобни усещания. Аз с баткото също си мислех че го усещам....рано рано , но си беше точно газове в червата(без звук). Знам че на всеки му се иска вече да усеща бебчето, но има време и на всички ще ни се случи.
Много се радвам на идващите празници! Още повече че момченцето ми утре навършва 2 годинки. Пак утре съм на ЖК и ...вече нямам търпение. Не съм ходила от цял месец... След прегледа ще гледам да се отчета.
Весел празник мили мамчета!

# 723
  • София
  • Мнения: 3 789
Честит празник на всички празнуващи! Да ви е живо и здраво името!   bouquet

Момичета, моите гърди спряха да растат  Embarassed Обаче пак започнаха леко на боцкат сутрин като стана. При вас как е?  newsm78

# 724
  • София
  • Мнения: 104
И моите май са спрели да растат, ама така са перфектни:) И тука от два дни и аз усещам някакво напрежение, като в началото, когато дори не знаех, че съм бременна.

# 725
  • София
  • Мнения: 3 789
Аааа, добре, значи не съм единствена  Hug Съпругът ми го забеляза вчера, той, милият, много се бил притеснил, че ако растат с тези темпове, скоро няма да мога да ходя, но си мълчеше и нищо не ми казваше  Mr. Green

# 726
  • София
  • Мнения: 1 966
Честит празник на всички с красиви имена на цветя   bouquet

Днес при мен няма и следа и от гадния вирус, за един ден мина всичко, но много неприятен, дано с бебчо всичко да е наред  Praynig

Понякога и на мен ми се струва, че имам усещания по-различни от къркорене, нещо като гъделичкане, някъде 5-6см под пъпа, но не мога да твърдя със сигурност, че е бебчо.

Деси, в тези седмици това с гърдите е абсолютно нормално  Peace Когато вече има плацента е нормално да изчезнат голяма част от предишните усещания - гаденето, напрежението в гърдите и т.н.

# 727
  • Мнения: 75
 При мен гърдите се бяха успокоили към 8-9 седмица след първоначалното напрежение и нарастване, но от няколко дена отново са значително чувствителни и определено порастнали. Аз принципно съм с голям бюст, ама като си спомня какви огромни ми бяха станали първите дни като излезнах от родилното #Crazy....направо все едно силикон си бях слагала Laughing
   ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ С ЦВЕТНИ ИМЕНА! ДА СТЕ ЖИВИ , ЗДРАВИ, МНОГО УСМИХНАТИ И ЩАСТЛИВИ! ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕbouquet

# 728
  • Мнения: 0
Здравейте,време е и аз да се разпиша!Термина ми е 15.10 и най-вероятно ще си имаме момченце!Честит имен ден на всички цветя,да сте живи и здрави,леко раждане и здрави и засмени бебета!

# 729
  • Мнения: 1 639
-=Деси=-, попитах те за калият, как установи че е с ниски стойсности?

# 730
  • София
  • Мнения: 3 789
-=Деси=-, попитах те за калият, как установи че е с ниски стойсности?

Извинявай, не съм видяла  Hug В кръвната картина имам гранични стойности. По принцип започва да ми се замайва главата и да губя координация, все едно предишната вечер съм препила много лошо. Два-три банана оправят положението за отрицателно време  Peace

# 731
  • София
  • Мнения: 153
Здравейте, бъдещи октомврийски мамчета. Казвам се Стаси на 24 години съм и очаквам второто си бебче на 13.10.2012г. Иначе имам една прекрасна дъщеря почти на 2 годинкир която с нетърпение очаква нашето бебе и да му бъде кака. Това е за сега. Поздрави

# 732
  • Мнения: 21
Честита Цветница, момичета! На празнуващите пожелавам много здраве, щастие, любов, късмет и да им се помни дълго името! Wink
Ние май вече си намерихме хотел за сватбата, тъй че се надявам голямото търсене (и големите нерви) да са приключили.
На новите мами - добре дошли!
Леле, направо ще се побъркам от вълнение покрай сватбата и бебчето! Предстои ми ФМ на 20-ти април, когато ще съм в 15-та седмица и много силно се надявам да ми кажат пол, че направо изгарям от любопитство! Да видим дали ще се потвърди предчувствието ми за розови гащи Laughing

# 733
  • Варна
  • Мнения: 140
Здравей те дами, честит празник на всички, а на мамите с имена на цветя да сте живи и здрави, много усмихнати и не на последно място леко бременеене  smile3525.
Толкова много сте изписали за няколко дена,(браво) че едвам ще смогна да ви изчета, ще се включа по последните коментирани теми и се връщам да ви дочета.
За гърдите и моите спряха да ме болят и растат само зърната ми си промениха леко цвета и станаха по - чувствителни и при вас ли е така?
 За усещането на бебо аз още нищо не съм усетила, даже откакто съм бременна и червата ми спряха да къркорят.
 Хубав и усмихнат ден!

# 734
  • Мнения: 0
Честит празник на всички (и на мен)  newsm51
Заповядайте в новата тема, която в бързината е копи-пейст на старата Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=651799.new#new

Общи условия

Активация на акаунт