Ето идва пролетта и вече тупкат Октомврийските сърчица!

  • 28 259
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 37
 Само шаферката ни беше официална и много красива Simple Smile Тук можете да я видите: https://picasaweb.google.com/lh/photo/6WKFXJrZnZHuroOSaObGq_1stS … 4?feat=directlink
https://picasaweb.google.com/lh/photo/yiicL7xw9oCUd6m-TyIWsmVD7O … 8?feat=directlink

За пола - честно казано съм изумена от себе си - колко ми е безразлично този път дали ще е момче или момиче. Предния път бях напълно сигурна за момче, а имам прекрасна девойка и нямаше как да ми се падне по-чудесно дете. Затова и сега ще съм щастлива на още едно такова момиченце, за да сме си приятелки трите, но пък и ако нашарим децата пак ще е интересно. Само да са ни здрави. Аз съм на ФМ на 12 април при Марков и очаквам той да ми каже пола на този преглед.

Успешен ден на всички !
[/quote]

smiley_girl ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен! Пожелавам ви да сте много здравички с бебчо и прекрасен и слънчев ден днес!

Гаджа, дъщеричката е чудна принцеса! Да ти е жива и здрава!
И аз съм на ФМ на 12 април при д-р Марков, дали наистина ще може да каже пола
толкова рано? Само че при брат му, при главния доктор имаше часове чак за края на Май.
Аз съм много любопитна - искам да си го представям, да му измисля име...




# 736
  • Мнения: 36
Ох , момичета боли ме глава до сега и през първата , не съм пила никакви хапчета освен витамини и ФК. Да пия ли аналгин или да търпя...... Simple Smile

Видях, че момичетата са препоръчали парацетамол и саридон. Аз като човек с опит в главоболията, мога да кажа, че на мен тези не са ми помагали никога, само по-силни обезболяващи ми действат, но сега е невъзможно да се пият. А нещото, което винаги ми е помагало (говоря за наистина силна болка, при която не можеш да спиш, ядеш, мислиш, само искаш да спре да те боли),  е течна глюкоза на ампула. Не съм на ясно защо помага, но помага. Това дават при силна мигрена и в спешното. Дано да съм полезна и дано болката ти да не е толкова силна колкото моите главоболия.  Hug

# 737
  • София
  • Мнения: 333
farfalla, при предната ми бременност д-р Марков ми каза момиче в 11с + 4д . Честно казано бях изумена, но до последно си остана момиче. Мисля, че е много добър в това, което прави. Честно казано не знам аз при кого съм записана - главен или не, но казах кога искам да отида и ми обясниха, че ме записват за "извънреден час" от 18.30 и това беше...ти от колко часа си? Може би ще се видим...подготви се, че се чака ужасно много, повече от час дори...

Благодаря за комплиментите за щерката Simple Smile

# 738
  • Мнения: 37
Кони,стискам палци всичко да е наред при теб Hug . Мацки аз пак съм с кървене,оскъдно от снощи и пак съм на легло Cry. А така се радвах,че отново съм на работа Sad . За пола, чесно казано вече ми е все тая, само да се роди живо и здраво иначе цял живот съм мечтала за момче,откакто съм бременна нямам никакво усещане. Честито на рожденничката newsm59 .Мацки и още нещо, за тези които лежат как се справяте с бездействието, аз днес имам абсолютна забрана да ставам от леглото и направо не ме свърта, как приема таткото това, нашия е много стреснат  Laughing

Сиана, почивай си и не ставай от леглото. Има доста майчета, които така си прекарват
до 5 месец, ама пак си раждат здрави бебоци, така че ще потърпиш.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=646540.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=637924.0
Виж тези темички по темата.

# 739
  • Мнения: 0
Smiley, Честит рожден ден! Да си жива и здрава, много усмихната и щастлива!

като чета за бъдещите булки и толкова ви се радвам  Hug
Моята сватба беше през май миналата година, направо не мога да повярвам колко бързо мина и скоро ще празнуваме първата си годишнина  Simple Smile

Кони дано всичко да е наред с теб  Hug

# 740
  • Мнения: 37
farfalla, при предната ми бременност д-р Марков ми каза момиче в 11с + 4д . Честно казано бях изумена, но до последно си остана момиче. Мисля, че е много добър в това, което прави. Честно казано не знам аз при кого съм записана - главен или не, но казах кога искам да отида и ми обясниха, че ме записват за "извънреден час" от 18.30 и това беше...ти от колко часа си? Може би ще се видим...подготви се, че се чака ужасно много, повече от час дори...

Благодаря за комплиментите за щерката Simple Smile

Аз съм за 16 ч. в Марковс, някъде около Оборище беше, не знам дали е същото.
Те са двама братя - при Димитър Марков има часове чак за края на Май, но ще си запазя
на 12-ти за 4д при него, май към 20 г.с. се ходи.
А мен ме записаха при Петър Марков на 12-ти, предполагам че и той е добър.
Ще чакам, аз колко съм чакала по лекари...., ще си взема 2 списания, точно за около 1,30 ч.
ще ми стигнат Joy Joy Joy

# 741
  • Мнения: 1
lele..ne moga da poviarvam..ne sam pisala ot izvestno vreme moje bi max 10-tina dni i veche ima izpisana ciala tema s 50 stranichki... mnogo ste aktivni Simple Smile az poneje biah zaeta poslednia period i niamah vreme da vlizam redovno vav foruma.

Iskah da vi pitam niakoi ot vas dali veche si e napravil skrining test s kryptor i ekograf v 12-ta sedmica? Az si napravih skrining testa, no sega triabva da chakam do 04 april i togava sam na ekograf...

Otnosno gadeneto kak se spraviate? az ot izvestno vreme nasam se chuvstvam dosta dobre, samo kadeto vecher se chuvstvam dosta po-izmorena ot predi Simple Smile


Hubav den jelaia na vsichki badeshti newsm51 mami

# 742
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Смайли, честит рожден ден!  nbirthday Желая ти здраве, спокойствие, любов и здрави бебенца! Канела, успех на изпита! Кони и Сиана - дано нямате повече проблеми. Почивайте си. Гаджа - имаш прекрасна принцеса! Не искам да задължавам никого с мнението ми, но моя АГ каза, че парацетамол мога да пия по всяко време на бременността.
Хубав ден ви желая и ще се видим в новата тема  Hug

# 743

Общи условия

Активация на акаунт