Очакваме да чуем сърчица - ОКТОМВРИЙКИ 2012 сега :)

  • 32 701
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 558
Снеже, какво ще гледат на 13-ти? На мен ми казаха чак на 1 април  newsm78
Деси,на мен ми свършва болничния от клиниката на 13.03 и ще ходя да се запиша за ЖК при гинеколога ми по ЗК, да ми дадат нов болничен и междувременно да видим и бебчетата. После на 20.03 пък съм на вливка в клиниката и пак ще има преглед Simple Smile По здравна каса се полагали само два прегледа на ехограф за цялата бременност, но аз смятам да си плащам и да ги виждаме на всяко ходене за консултацията, нали все ме е страх,че нещо може да се прецака Rolling Eyes

# 691
  • Мнения: 19
Снеже, какво ще гледат на 13-ти? На мен ми казаха чак на 1 април  newsm78
Деси,на мен ми свършва болничния от клиниката на 13.03 и ще ходя да се запиша за ЖК при гинеколога ми по ЗК, да ми дадат нов болничен и междувременно да видим и бебчетата. После на 20.03 пък съм на вливка в клиниката и пак ще има преглед Simple Smile По здравна каса се полагали само два прегледа на ехограф за цялата бременност, но аз смятам да си плащам и да ги виждаме на всяко ходене за консултацията, нали все ме е страх,че нещо може да се прецака Rolling Eyes

Белоснежке,аз съм чувала,че не е полезно често да се ходи на видеозон  Wink Принципно и аз съм много страхлива.Относно гърдите и аз не мога да кажа,че ме болят страшно,пораснали са ми,но не страшно чувствителни

# 692
  • Мнения: 1 167
Имам предложение за новата темичка: Октомврийските деца вече имат сърчица!  newsm78

Много хубаво заглавие за темичка.Това е според мен заглавието за новата ви темичка.Дано се напълни с още много бременни и само хубави новини.

Аз може би ще ви напусна за съжаление. Cry Ще пиша пак евентуално за разоя и дано съм послената отпаднала  Praynig.

# 693
  • Мнения: 6
Момичета вчера бях на преглед newsm44, вече видяхме бебчето доста добре оформено, имаме си Two Hearts Много съм щастлива, че всичко е наред, въпреки че така се надявах да са двечки, това ми е мечта, но....карай, другия път Wink Живо и здраво да е мъничето!  Докторката каза, че си отговаря на седмиците, а и аз предполагах, че е така, защото знам кога съм забременяла и е ден-два преди овулацията, която ми изчисляват калкулаторите. Единствено не съм доволна, че съм качила почти 3кг от миналия преглед и просто много ме е страх, да не стана мама праска hahaha Не знам какво да правя - гладна съм през два часа - ама сериозен глад! казвам ви честно! Ето сега например преди около 2 часа ядох плодове - ябълка, грейпфрут и портокал, уж за закуска и да изкарам до обяд, но вече съм гладна!!! Корема ми къркори. Embarassed Embarassed Кажете вие с какво се храните, нещо по-засищащо и не толкова калорично, че да не качвам много кг newsm78 newsm78

 Аз кръвните изследвания си ги бях направила миналата седмица, имах направление от аг-то и доколкото знам, трябва да края на първия триместър да ги направим, ама колко време важи направлението - не знам Thinking Не си знаех кръвната група и вчера разбрах, че съм  Б-отрицателна newsm09 Прочетох някой неща, но много стряскащи ми се сториха и реших да не се стресирам излишно! Не знам мъжа ми коя е, но докторката каза, че в 5-ти месец се правело изследване за антитела и ако имам, ми бият ваксина. Само, че доколкото разучих, трябвало всеки месец да се прави изследване за антитела, а пети месец е доста далече newsm78 newsm78 Моля ви, ако някой е минал през това или информация, какво е било при вас и кога точно е добре да се правят тези изследвания.

Канела,  честито! Това е много хубава новина.Като гледам по лентичката, ти май си най-напред с бременността от всички нас.  Тепърва ще се "отчитаме" за пола и ние и просто си представям каква радост ще настане. Това сигурно е много емоционален момент, особено, ако ти кажат каквото си искал да чуеш newsm44 newsm44

Dilyara_30, много съжалявам за случилото се Hug Hug Бъди силна и имай кураж!!!  Hug

Оххх, ама вие по толкова теми сте писали, че направо не знам откъде да започна newsm78 newsm78

Гърдите - в началото ме боляха доста, сега по-малко, но определено са пораснали, а те моите по принцип са си по-големи, та сега малко в повече ми идват. Даже всички приятелки само ми повтарят - лелееее, сега какви ще ти станат hahaha hahaha Не знам и аз какви ще ми станат, но щом и мъжа ми вчера ми каза, че май скоро ще трябва нов сутиен да си взимам, не ми се мисли....

Покупки -  още нищо не сме обсъждали сериозно, аз само поразгледах из интернет, набелязах си някои неща (количка, креватче, кош за кола), но тепърва ще има време да ходим по магазините и да избираме.

Калкулаторите - писах и преди, че само за развлечение ги проверявам, а и нямам никакво усещане какво ще е бебето, така че - чакаме да разберем! Peace Мисля да ходя само на ФМ, която е около 20 г.с. и ако до тогава моята лекарка не е видяла, надявам се там да ни кажат Party

Лорини, аз определено със сигурност ще посетя твои лекции, но исках да те попитам кога е времето за тези лекции, като и за у-щата за бременни? Аз все си мисля, че още ми е рано, ама пък и не знам кога е подходящото време newsm78 Ще съм ти благодарна, ако споделиш наблюдения и опит bouquet

Специално за училищата за бременни, който е ходил или мисли да ходи, ще се радвам, ако споделите опит и идеи  bouquet  bouquet

Със сигурност имах какво още да пиша, но от толкова много теми, нещо се разсеях и не помня сега Blush Blush Желая ви лек ден и си почивайте днес!!!! 





p.s. Момичетaaaaа дайте предложения за заглавие на новата тема!!!



Моята идея за ново заглавие е-НА есен с октомврийска бебешка песен.

# 694
  • Мнения: 10
Флайбъл-в началото ми казаха термин 3 септември.И понеже съм нова започнах да пиша и да следя как сте всички тук,не знам -обърках се и се мушнах при октомври Flushed Днес на прегледа вече окончателно ми казаха 31 август.....съвсем не съм за тук no Но просто вече познавам горе-долу историите на всички вас и свикнах и не ми се ще да се местя при дамите от август-септември no Надявам се,че не ви преча по някакъв начин и ,че дори може и да съм ви малко полезна със прегледите и  измененията,които се случват,макар ,че при всички е индивидуално.
Щастлива жена,аз съм забелязала,че когато ям ябълки ми се яде много по-вече,заради киселината,която съдържат и разграждат много бързо храната.Аз лично при първата си бременност качих точно 5 кг,а родих бебе 3100 smile3521 Сега започнах същите кг като при първата 46,а в момента съм 48.Аз се храня по 3-4 пъти на ден.Но определено с малки порции.И да ти кажа ям всичко,особено сладко и хляб.
Деси - и аз пуша newsm61 намалих ги много,по две три цигари на ден са,но все пак пуша..... Flushed  При първата ми бременност пак бях така

# 695
  • Мнения: 87
Канела, няма проблем остани при нас само ще те помоля да си пратиш данните на октомври 2012, за да те впиша.
лилка, какво става с теб?  Praynig дано всичко да е наред.

# 696
  • Мнения: 10
palica,благодаря за разбирането.Ще ми обясниш ли как да си пратя данните за да ме впишеш Embarassed?

# 697
  • Мнения: 106
лорини,не ми гледаи цикала на менми е нередовен и също и овулацията ина4е последния ми беше на 7 януари

деси не споменаваи тука че пушиш ,от горчив  опит ти го казвам

а за гърдите питах на някои спаднали ли са,а не болят ли Simple Smile

Последна редакция: сб, 10 мар 2012, 18:45 от pepsi77

# 698
  • Мнения: 387
Канела Hug сладкиш...къде е авуст, къде октомври...ама си стой при нас...да ни върви на момичета...или айде кой каквото иска  Hug

темата ни стана цветна, цветна...имаме си августинче, семптевриичета, октомвриичета и накрая като закъснее някое и се роди ноември...

октомврийски сърчица тупкат в нашите тела
...нещо такова ми идва на мен като заглавие...

pepsi77 моите не са спадали...
а ако си сигурна че е на 30.01 зачеването, значи върни две седмици назад и все едно това ти е датата на последната менструация...така горе долу вървят калкулаторите...т.е. ако сметнем, че това е 16.01 значи 21.10 ти излиза термина...което значи че си между 7 и 8г.с.
това са си мои изчисления обаче...

# 699
  • Мнения: 17

Освен това не съм отказала изцяло цигарите, само съм ги намалила, а те доста потискат апетита. Има ли някой друг пушач?
Аз се мъча да ги отказвам, но таткото като запали и аз си дръпвам.

# 700
  • Мнения: 0
Момичета имам предложение. Ако искате може да  направим една анкета за следващото име на темата ни. И което име събера най много точки, ще е следващото име на темата. Това го видях преди от септемврийската група. За целта ако сте съгласни изпращайте ми лично съобщение с темата, защото мога да пропусна някой ако го е публикувал в темата.

# 701
  • Мнения: 2
Привет момичета, надявам се приемате нови попълнения:))
Терминът ми е на 1 октомври:))и реших да се запиша при вас:) имам си една малка принцеса- мартенче 2010 , която преди 2 седмици  стана на 2години, но ще става и кака:))
Засега нямам никакви оплаквани по отношение протичането на бременноста. Така беше и предходната.
Не съм имала възожност  да прочета изписаното дотук, но покрай работа и детенце не остава и минутка свободно време.
До скоро:) Hug

# 702
  • Мнения: 10
zvezdi4ka-добре дошла,лека и безпроблемна бременност!
Момичета,благодаря за разбирането и а дано да ви върви на всички със желанието за пола.Желая ви една много хубава и приятна вечер!

# 703
  • Мнения: 106
лорини а аз съм в шеста и 3 дни Sadизоставам нали,пак доки ми вика на 30 янъари си забременяла и са нормални тез седмици

# 704
  • Мнения: 1 639
Флайбъл-в началото ми казаха термин 3 септември.И понеже съм нова започнах да пиша и да следя как сте всички тук,не знам -обърках се и се мушнах при октомври Flushed Днес на прегледа вече окончателно ми казаха 31 август.....съвсем не съм за тук no Но просто вече познавам горе-долу историите на всички вас и свикнах и не ми се ще да се местя при дамите от август-септември no Надявам се,че не ви преча по някакъв начин
Не ни пречиш, разбира се.  Hug
Не знам на теб дали няма да ти е скучно, ние ще вървим месец-два назад.  Simple Smile
Моят термин е 4.10 и като нищо мога и септември да се обебя , живот и здраве  Praynig.
Но аз харесвам малките числа и ще се надявам да е октомври , да е момиче и да е
толкова кротко, поспаливо и усмихнато бебе, каквото беше и каката.  Grinning
Както днес ми каза една приятелка "скромна си в желанията си".  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт