Жената Лъв - 61-ва тема!

  • 22 485
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Балчик
  • Мнения: 741
Добро утро!

Правих песъчикни до сега. Боб, ти прави ли ги оня ден?

не ... щото ме домързя и дебелото юрганче ме приюти  Mr. Green
но се каня съботаааа неделяя

# 46
  • Мнения: 9 776
Я дайте насам рецептата за тези песъчинки. Ако може на ЛС, та да не ровя после тук. Blush
Имам да мисля закуски за още два дни подред и тъкмо се чудех какво да бъде.

# 47
  • Мнения: 11 367
Пол, има ги на 1-ва страница  Grinning

# 48
  • Мнения: 9 776
Пол, има ги на 1-ва страница  Grinning

Баси колко много рецепти имало на първа страница. Shocked Ма кой ти чете там. Whistling

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Дубрутру!

Хаяси, дано вече е за последно и да не вдига повече темп.! Да е здрава вече, че мноо гадно да си болен, бРе!

Абе, тия "песъчинки" откога им се каня...Ко викаш? Били на първа стр. ли? И аз не го знаех тоз факт.  Blush

Моите хлапета са добре. Изядоха храна за една детска градина, сега си играят из къщи..
Ама мен май ме повали. Много зле ми беше през нощта, май и темп. имах, ама не съм я мерила...
Сега съм малко по- добре...

ПП: Май никой не отвори клипчето...пък има за кво.. Laughing .ама го изгледайте до края... hahaha

# 50
  • Мнения: 2 274
  Моите гевреци снощи станаха супер безформени и не ги снимах. Обвинявам машинката. Тестото стана супер меко, късаше се, а може би причината е била в брашното - не знам или е превтасало /почти беше преляло от купата/. Като съм правила преди тия гевреци си ставаха супер, но тогава месих на ръка. Сега обаче нали е много студено и реших да оставя машинката да свърши цялата работа. Само че тя меси и втасва тестото веднъж, и после пак, а то веднъж втасва по рецепта. Не знам, ама това тесто няма да го правя в машината вече  Confused.
  Поли, я питай Даянка за олимпиадата по биология. Много ли са били трудни задачите и много ли са се различавали от ученото в училище. Моят се е записал за олимпиадата самосиндикално /тя е на 5-ти тук в София/, ама хич не поглежда нещо допълнително, та искам да знам дали да го натисна да отвори допълнителна литература.
 Бенджи, това е  Joy Joy Joy! Талантливи младежи  Joy Joy Joy!
  Аз да ви кажа в последно време ядем дюнер-палачинки за закуска. Правя обикновени палачинки и после вътре слагам следната плънка - печени пилешки пържолки, нарязани на дребно или луканка, пражка шунка...  Mr. Green, настърган кашкавал, доматки, зелце и отгоре заливаме с кисело мляко с чесън. Става по-добро от дюнер. Децата се избиват да ги ядат Laughing.
  Ставам, че дреб мърмори за компа. Хич не стои на неговия в последно време. Само заема място на бюрото  Rolling Eyes.

# 51
  • Мнения: 9 776
Рени, тръгна за училище, ще я питам довечера. Иначе и преди писах, че много общо с изучаваният материал задачите нямат, но аз го помня това и от моето време.

Бенджи, клипа го гледах още сутринта, но без звук, а то така не е интересно. Crazy

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 078
БенджиJoy Joy Joy Който го може, го може!
Кой беше показал мъжа-мечта? Да даде координати, моля. Flutter Mr. Green
Пол, има ги на 1-ва страница  Grinning

Баси колко много рецепти имало на първа страница. Shocked Ма кой ти чете там. Whistling
И кои са точно песъчинките?

# 53
  • Мнения: 9 776
Тони, пенкейк пише някъде по страницата, там гледай. Peace
Изгледахме клипа с мъжа ми и дори той се зачуди дали е възможно това. hahaha

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 078
Аха, тенкс, за утре "измислих" закуската или за днес следобед  newsm78. Ей с това седене вкъщи направо ми изядоха ушите, тия хлапета. Tired

# 55
  • Мнения: 9 776
Оф, и аз с това стоене в къщи само се чудя какво по-напред да забъркам. ooooh! Наготвих супа и второ, а следобед ще правя бисквити.

# 56
  • Мнения: 668
Aaa Бенджи и аз го гледах, ама ме мързи да пиша. Crazy Crazy Crazy Иначе и аз се чудих дали е възможно  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 699
Работния петък свърши  Party

За жалост, джуджи се изпоти от лекарството, не се справя сама с Т. От днес вече е на АБ. Следобед пак имаше 39 Т. Преди малко ходих да плащам таксата в ДГ и ми каза лелката, че днес са били 4 деца. На кумата ми момичето е в предучилищна в горната група и там били 5-6 деца. Як вирус, щом и на мен ми потече хоса и се боря с гърло и смуча някакви боклуци.

Бенджи, още снощи изгледах клипа, ама нали мисля за хиляди неща, та съм пропуснала да отбележа, че много се смях.

Днес явно е ден за песъчинкоправене, защото сутринта и аз забърках сместа за тях. Само че мъжа ми ги прави  Mr. Green

А за мъжете в къщи, явно не сте ме разбрали. Говоря при условие, че той поеме цялата домакинска работа иначе за к'во ми е в къщи. Говорим за разменени роли. Да не е приятно да казваш мъжа ми е домакинята в къщи. Но да кажем, че обстоятелствата го налагат. Защото има хора, които казват, аааааааа не, мъж ли е да върви да бачка. Та в общи линии аз също не приемам лентяйството. Щом е в къщи, а аз на работа, значи трябва да свърши нещо. Ама да ходя на работа и всичко мен да чака, тц няма да стане. Мъжа ми гледа детето, нямам забележки, ако го помоля да свърши някоя домакинска работа никога не ми отказва. Ако може да помогне с нещо винаги е на среща. Не всичко може да свърши както трябва, но аз не намирам кусури, за да може и другия път пак да имам очи да помоля за помощ.

Ъъъъ исках да пиша още нещо, ама  newsm78 забравих, а и джуджето ми виси на главата и едвам пиша и ме тормози да редим пъзел.

# 58
  • Мнения: 156
Гери, хич не го и тормозя! Това да се пробва да сготви, да пусне пералня или да я простре или каквото и да било друго да направи си е в сферата на фантастиката. Говоря да ми помогне, а не да върши всичко! Е, не може цял ден да си пред компютъра и да не отидеш поне детето да вземеш Crossing Arms Темата е доста обширна... повярвай ми влизам му много дълбоко в положението, че е без работа  Tired
Хаяско, неприятно с тоя Аб, но като няма начин... бързо да се оправя детенце вече Praynig Hug
Камче, не останаха гИвреци за снимка Laughing Много дебели ми станаха, но другия път по-добре Wink
Бенджи, гледах го сутринта още клипчето hahaha Мацката беше онемяла Joy

# 59
  • Мнения: 9 776
Джуджи, я като си тук, кажи за песъчинките, има ли някаква специфика? Мисля да ги правя за закуска.
За мъжете мисля, че всички те разбрахме, но го отнесохме към собствените си такива. Twisted Evil Предпочитам моят да работи и това е. Twisted Evil
Иначе и аз си лентяйствах много днес. В хола е бомба паднала, пък аз не съм мръднала от компа от бая време вече. мЪ нИ мЪ е срам. Blush

Общи условия

Активация на акаунт