Достъп до Бг-Мамма форумите

  • 3 818
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и при мен има проблем и с бг фотото и със сайта....
това протоколно Mr. Green

# 16
  • Мнения: 11 318
Едва ли ще е така ако се затвори подфорума Клюкарник! newsm78
Ама както и да е - не го решаваме това ние.
Днес за пореден път бях отрязана неколкократно от достъп до форума
Може да се намери и друго решение на въпроса Naughty

# 17
  • Мнения: 7 837
Едва ли ще е така ако се затвори подфорума Клюкарник! newsm78

 smile3516 newsm66

Даже не си го и помисляй  Joy

# 18
  • Мнения: 11 318
Едва ли ще е така ако се затвори подфорума Клюкарник! newsm78

 smile3516 newsm66

Даже не си го и помисляй  Joy
Кейси, помисли само - най голямо блъскане на потребители става точно там и точно той натоварва най много сървъра.
А с тоя клюкарник направо се измества тематиката на форума като помощ в отглеждането на деца
Да не споменавам и факта, че една голяяяма част от нас (чужбинските имам предвид) не влизат въобще там

Последна редакция: ср, 04 яну 2006, 21:57 от Утринна звезда

# 19
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902

Кейси, помисли само - най голямо блъскане на потребители става точно там и точно той натоварва най много сървъра.
А с тоя клюкарник направо се измества тематиката на форума като помощ в отглеждането на деца
Да не споменавам и факта, че една голяяяма част от нас (чужбинските имам предвид) не влизат въобще там

Абсолютно подкрепям. Можем също да не споменаваме и факта, че една голяма част от потребителите на "Клюкарник" изобщо не поглеждат останалите форуми.  Confused

# 20
  • Мнения: 7 837
Нелепо е да се мисли, че Клюкарник-а е основната причина.
Дайте сега да наложат и изисквания и рестрикции за влизане във Форума  newsm78

Проблемът е комплексен.

# 21
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Нелепо е да се мисли, че Клюкарник-а е основната причина.
Дайте сега да наложат и изисквания и рестрикции за влизане във Форума  newsm78

Проблемът е комплексен.

Не си го мисля, но въпросният форум, както и "Дом и семейство" за мен са напълно безсмислени. Лично мнение. Peace

# 22
  • Мнения: 500
Явно проблемът е доста сериозен и ще трябва да сме по-търпеливи, докато нещата с новия сървър потръгнат. Жалко ще бъде, ако един толкова чудесен форум не оцелее порави липса на средства. А ние оттук как можем да помогнем? Извинявам се ако някъде вече е написано, но в момента нямам време да търся.

# 23
  • Германия
  • Мнения: 8 101
А затова ли един постинг, дето уж го пуснах по обедно време е излязъл чак следобяда newsm78

# 24
  • Мнения: 11 318
Явно проблемът е доста сериозен и ще трябва да сме по-търпеливи, докато нещата с новия сървър потръгнат. Жалко ще бъде, ако един толкова чудесен форум не оцелее порави липса на средства. А ние оттук как можем да помогнем? Извинявам се ако някъде вече е написано, но в момента нямам време да търся.
Аз лично писах няколко пъти да се направи сметка в българска банка във валута, а какво беше направено - регистрация към елекронен вариант на Уестърн юниън, който изисква кредитна карта.
Аз така не мога да пратя пари.
Да не говорим, че дори и да поискам да си купя нещо от Данет в подкрепа на сайта, пак не става, защото нямат опция Доставка в чужбина.
Ако ние - пишещите от чужбина, не струваме като потребители, какво си говорим тогава ooooh!

# 25
  • Мнения: 293
И аз чакам по 100 часа докато се отвори. Дори по някой път ми писва и като видя,че до няколко минути не се отваря и изобщо го затварям. По някой път форума се отваря, темите не.

# 26
  • Мнения: 3 634
При мен форума си работи и се отваря като в приказките.
Бг фотото си е БГ фото... защо изобщо го сравнявате с форума?
А Клюкарника затвори ли се и простотията ще тръгне по другите форуми. Сървъра ще си е все така натоварен.

# 27
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Бг фотото си е БГ фото... защо изобщо го сравнявате с форума?
Така е, нямат нищо общо.

# 28
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
А по повод Клюкарника и Дом и семейство. Преди съzдаването им, темите, които сега се пускат там, бяха иz останалите форуми като офф теми. И zа да се иzчистят те, бяха съzдадени теzи подфоруми. Общо вzето ми прави впечатление, че всички чуждестранни форуми zа майчинство и бременност имат и такъв общ подфорум zа прикаzки иzвън тематиката на форумите. Confused

# 29
  • Мнения: 11 318
При мен форума си работи и се отваря като в приказките.
Бг фотото си е БГ фото... защо изобщо го сравнявате с форума?
А Клюкарника затвори ли се и простотията ще тръгне по другите форуми. Сървъра ще си е все така натоварен.
А модераторите тогава какво ще правят - ще гледат сеир ли? newsm78
Много ме съмнява.
Според мен трябва такива теми дето нямат изобщо връзка със смисъла на форума като място за взаимопомощ каквато е началната идея, да се трият.
Защо ли ми се струва, че напоследък форума си измести тематиката и се превърна повече в Клюкарник - там има най голямо струпване на потребители, най голямо движение на теми и мнения. А и потребителите, които пишат там в повечето случаи не надничат въобще по другите подфоруми
Или ще кажеш, че не съм права Thinking

Общи условия

Активация на акаунт