Бургаски мамчета - 7 - ма тема

  • 29 382
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Шоколадово бонбонче как ти завиждам че ти остават само 15 дена  Joy нямам търпение вече да гушна бебока пожелавам ти всичко да е наред и да гледаме снимки на едно пухкаво бебенце 
Офф, аз не знам дали да си завиждам, че ме хваща вече страха  Laughing
Дай Боже да се хвалим всички с живи и здрави и пухкави бебчета!Но на кой когато му дойде термина  Simple Smile
Как върви твоята бременност до този момент?

# 61
  • Мнения: 1
добреее пу-пу сега гледам тук кой какво споделя и имам доста приятелки с бебенца и си водя записки какво ми трябва и какво не голяма емоция е при мен но хормоните са ми в повече за всичко рева от щастие един път друг път ми е мъчно няма начин така ще е Simple Smile

# 62
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Аз като ви чета и направо ми идва да забременея. А и напоследък много мои близки родиха и ми е едно такова..... Много скъпи моменти са това и определено скоро и аз ще гледам пак да съм в редиците  Heart Eyes

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Аз като ви чета и направо ми идва да забременея. А и напоследък много мои близки родиха и ми е едно такова..... Много скъпи моменти са това и определено скоро и аз ще гледам пак да съм в редиците  Heart Eyes
Ахх, ами щом има мерак, значи можеш много скоро да се присъединиш отново в редиците на бременните  Laughing
А и ако желаете децата да са с малка разлика, това е най-подходящия момент.
Хайде, мамите дето днес бяха на среща да се отчетат как е минала, какво си обсъждахте в общи линии  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 105
добре дошли на  krisko6699 и на Лече - Буболече

Майчета разкажете за срещата:) Как мина и искаме да ни покажете и снимки. Съжалявам, но не успях да дойда - Жорката " не ме пусна" Simple Smile

krisko6699 - добавила съм ти данните в начална страница, а на Лече - Буболече пожелавам скоро две чертички щом желае, а сега може да ни помага като опитна майка:)

# 65
  • До морето :)
  • Мнения: 328
То от физиологична гледна точка не може още да видя двете чертички. Още се кърмим и това оказва влияние на овулацията (по-скоро липсата й) Но живот и здраве, лятото ще опитаме, че пак искам майско бебе  Mr. Green

Последна редакция: пн, 16 яну 2012, 18:44 от Лече-Буболече

# 66
  • Мнения: 49
Добре дошли на новите бъдещи мами и на новите мами Simple Smile. Много е хубаво като има нови попълнения в редиците Simple Smile. А иначе срещичката мина чудесно Simple Smile. Ние накрая останахме аз, suzito i alexa - да си доприказваме Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1
това малко лече буболече е много пухкавко само за мачкане и целувки как да не ти се иска 2-ро  Heart Eyes дано всички да си имаме по едно такова пухче скоро

# 68
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Пу-пу, ама нали е и мое - пожелавам на всички едно такова кротко бебе като моето  Grinning
Иначе имах лека бременност, леко раждане и кротко дете, така че скоро, живот и здраве, дано да й подарим една сестричка  Laughing

# 69
  • Мнения: 93
january честито ти бебче! Все пак краят е бил щастлив! Нека да ти е жива и здрава беба и много да ви радва с таткото.... Hug Тикве, спомена за книги, препоръчай няколко, че вчера бях на хеликон, ами то да се изгубиш в литература за мами, а все пак е криза и не мога да си позволя да взема всички, които ми харесат Hug Ако ми препоръчаш 2-3 заглавия като за начало ще съм ти благодарна! И другите мами могат да препоръчат също! Hug Hug

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 168
Здравейте, момичета! Преди седмица някъде ви бях писала за курс по йога, ако си спомняте. На тези, които се интересуват, мога да кажа, че е сформирана група. Днес бях за първи път и съм доволна - много сладка инструкторка и леки и приятни упражнения, особено полезни за тези, които ще раждат нормално.
Засега сме 3 момичета, курсът се провежда в сградата на Проектантската организация, при х-л "Космос". Събираме се отново на 23-ти, понеделник, от 14 часа, който желае може да заповяда Simple Smile
Специално честито на всички, които последните дни са гушнали бебчетата си! Да са ви живи и здрави и много да ви радват!
Много са вълнуващи и интересни разказите за раждането. Благодаря на момичетата, които намират време да споделят във форума. Чета ви редовно и преживявам с всички ви, но напоследък нямам нови преживявания и нищо интересно не мога да споделя. Сега се сещам за още нещо всъщност  - утре стартира и нова група в училище "Мами" - Бургас. Аз ще ходя и мога да споделя отзиви, ако някой се интересува от това.
Иначе аз съм добре макар и дебела. Качила съм 16 кг, а ми остават още 3 месеца някъде. Боли ме гърбът, кръстът, глезените и петите, а да не говорим, че не мога да намеря удобна поза за сън и не мога да се приспя по цяла нощ. Но няма да се оплаквам Simple Smile Това е засега от мен Wink

# 71
# 72
  • Мнения: 31
Добре дошли на новите момичета и от мен   bouquet

Ама как се усети, че ние се "уволняваме" вече и застъпва новия набор, а  Crazy  

На мене все не ми стига времето да свърша всичко, което искам, затова и не се включвам напоследък, даже се налага да наваксвам доста и с четенето  Shocked

Специално искам да кажа на най-малката мама Славена да кара поред с информацията и да се пази от негативната !
За киселини и болежки ти е много рано, затова наслаждавай се на добрата си форма Simple Smile А и не мисли, че и на теб задължително ще ти се случат всичките тези неща, за които четеш/ ще прочетеш - всяка бременност е различна! Simple Smile
На този етап какво да очакваш, ами ... пожелавам ти от сърце да си сред щастливките, които се разминават с  гаденето! Simple Smile

Лека от мен  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 01:44 от alexa_

# 73
  • Мнения: 4
Добро утро Simple Smile
Аз да си дам отчета от вчера:
Бебока е добре, всичко точно в норма за гестационната му възраст Simple Smile
Аз обаче явно не съм, док. ми изписа магнерот, да не взема да родя много преди термин.
Отделно още съм 55 кг., което на него не му хареса изобщо и каза да ям много, ама аз просто не мога, ям си когато съм гладна и колкото мога да поема...
Прати ме на изследвания... аз взех че припаднах докато ми взимаха кръв (имам панически страх от игли, знам, че не боли, усещам, че не боли, но.... припадам).
Настинката ми се превърна в грип май... днес ще ида до личната лекарка, макар че за нея всичко е ангина  Mr. Green
С мама купихме всичко за бебчо и съм много доволна от обслужването в Бамболино Simple Smile
А иначе за пола, док. каза че е не 100% а 1000% момче Simple Smile, но ако съдел по темпа с който се развива то... и този с който раста аз... най-вероятно щяло да се наложи секцио... което ако съдя по възможността да припадна по време на нормалното раждане, сякаш ми се струва по-добър вариант.
Озадачи ме едно нещо обаче... каза да си взема талон за преместване от личната лекарта... и от 1ви да ходя при него в другия кабинет... Не попитах защо, беше ми неудобно... не е моя работа все пак, но ми стана интересно... Както и да е Simple Smile
Аз се връщам към леглото и чайчетата... че както казва татко... "Не може все накрая да се излагаме"  Mr. Green
Лек ден и много  Hug от мен Simple Smile

# 74
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен момичета! stefani.d  и аз при първата бременност като ми вземаха кръв от вената просто ми прилоша и припаднах въпреки че изобщо не ме е страх от игли. Сега съм нямала такъв проблем и слава Богу. А за килограмите направо ти завиждам  - мен ме е страх да стъпя на кантара. Но щом бебчо е добре не се притеснявай - някои качват повечко , някои по-малко.И на мен на последната консултация док. ми каза че бебето е малко за гестац. си възраст - било 950гр а трябвало да бъде около 1кг- 1200кг а аз съм като "толумбичка" вече /а имам още време до април/.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт