Жената овен - 27 тема

  • 26 690
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 133
Мери, егати волята PeaceЕвала!
Боби, мерсаж, хубав уикенд ти желая Heart Eyes
Ася, бързо оздравяване на Олито!

# 721
  • Мнения: 608
  Мери, таквоз чудо не бих издържала! Браво на теб.
А какво слънце е грейнало днес...Ася, какво й беше на малката кукла?
Ох, още 5 дни и влизаме в пролетта и ...в зодията  Grinning

Ей такива пилета си завъдих без да искам на балкона  Grinning Днес даже ми надничаха през открехната балконска врата. Точа е чичопей или синигирче и пее толкова сладко.

# 722
  • Мнения: 143
Ей кукли такова хубаво време е днес....само за разходки family 1swing нямам търпение да дойде утрешният ден , които ще прекараме с милото на Сандански......намислила съм да не се прибираме,а само да се възползваме от хубавото време....така ,че стягам куфара и се готвя за почивка

# 723
  • Мнения: 410
времето е супер,и днес до 2 бяхме навън.Оливия сега е добре,ама в градината има някакъв грип,боляха я ушите,гърлото-но слава Богу без Температура.понеделник е на градина,че и е скука без децата.иначе сме сами,тате е във Франция,свекара на село и така.ще ви намина довечера за наздраве  bouquet

# 724
  • Мнения: 2 133
Много спите, бе, момичета!
  

Желая ви прекрасен ден!Нашият  newsm44   ще бъде!!!

# 725
  • Мнения: 608
  Героите са уморени, а?  Mr. Green


То голямо пеене, танцуване беше Wink Прекрасен, прекрасен съботен ден!!! Много ви обичам, момичета  Hug

# 726
  • Мнения: 481
Аз днес се чувствам по-добре. Големи сте купонджийки, кое време е а още спите Wink)

# 727
  • Varna
  • Мнения: 2 596
гИроитИ сЪ уморени.....обачИ ужасТнУ щастливи newsm47

Среща мИчта си беше newsm10

# 728
  • Мнения: 2 133
Хелоу, купонджийки, певици, грачещи, подскачащи (на един крак), виещи С коЧ...и т.н.  bouquet



Среща- гореща беше!Много ви харесвам и обичам Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 608
  КупонЯ беше върха на пиронЯ  Mr. Green Joy
Днес- релакс  Blush

# 730
  • Мнения: 19
Привет купонджийки!!! Heart Eyes
Ееееей, браво на вас, за хубавата нощ!
Всички от Стадото  "налични" ли са?  newsm78
Надявам се, че ще  има много какво да се види:кой пял, кой скачал и т.н. и за "пироня" - може в подробности!
Ех, да сте живи и здрави и много, много хубави вечери като тази!  love001
Лека!!!:

 
 

# 731
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 213

Няма да пиша, защото не ми се твори  Mr. Green

# 732
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 213

Утро с усмивка и чаша кафе,
Пролетта идва, животът зове,
Леда се разтапя във всяко сърце,
Ей, че е хубаво, кой ще те спре?

Хубав ден!!!!

# 733
  • Мнения: 608
  Страхотен ден наднича през прозореца, ще ида да проверя наистина ли е такъв Simple Smile

# 734
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 213
Привет!

Честита първа пролет!
Казват, че всяка пролет е едно ново начало...
Нека и този път възраждащата й сила да озари живота ни, да донесе мир, любов и хармония в дните ни, да събуди  забравените желания, да възкреси изгубените  надежди и да ни даде достатъчно воля, сила и устрем, за да превърнем в реалност всеки копнеж на душата си!

Вчера имах малко грижи..... - баща ми постъпи в болница..... ох, родителите са по-трудни от децата, като малко дете, не иска да остане в болница, не иска да пази диета....  Sad
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт