133 арабки диви и красиви посрещат 2012

  • 65 258
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 550

И преди съм писала тук, но от друг профил - за кратко, вероятно не ме помните
Ако дадеш някой джокер, може някой и да си те припомни.  Thinking

Фараулке, то всяка година има големи дебати кога точно е началото и винаги няколко държави предпочитат да започнат ден по-рано или ден по-късно. Доколкото разбрах 20 е началото на Рамадана в Йордания, Залива, Европа и САЩ.

# 691
  • Мнения: 0
Айя и аз това разбрах току що, че всяка година се повтарят дебатите...  Crazy
Така или иначе ние започваме от утре въпреки,че чуваме за Събота... Simple Smile
Желая ви спокойна нощ на всички...  Tired

# 692
  • Мнения: 6

И преди съм писала тук, но от друг профил - за кратко, вероятно не ме помните
Ако дадеш някой джокер, може някой и да си те припомни.  Thinking

Фараулке, то всяка година има големи дебати кога точно е началото и винаги няколко държави предпочитат да започнат ден по-рано или ден по-късно. Доколкото разбрах 20 е началото на Рамадана в Йордания, Залива, Европа и САЩ.
Питах за позволеното месо, извинявам се че избягах така, но не исках да споделям много във форума. Малко съм резервирана, понякога.

# 693
  • Мнения: 427
Не съм контролирала никой.Още веднъж се извинявам за нахлуването.Видях ника на Шамс най-накрая и приятно се изненадах.С нея си пишем в друга тема,но не знаех,че не живее в Бг.Зарадвах и се,защото не бях я мяркала скоро.Влязох заради нея.
Шамси,извини ме за любопотството. EmbarassedРеакцията ми беше първосигнална,но нямах лоши намерения.Разписвай се по-често в другага тема.Всичко хубаво!
  Няма проблем, не се сърдя  Grinning
   Темата я чета , но засега нямам какво да пиша  Laughing
   
   За този ужас който вчера се случи в Бургас , просто ...... нямам думи  Sad
   Мир за душите на всички невинни жертви , и сили за тези които оцеляха . Но душите им бяха опустошени , ще им трябва доста време за да продължат напред.
  

# 694
  • Мнения: 323
момичета,малко встрани от темата_ знае ли някой нещо за Катето Мароко.Писах и на имейла,но отговор няма,а не виждам да пишеи тук.

# 695
  • Мнения: 815
Рамадан Карим момичета. Нека той ни донесе много здраве, щастие и дълъг живот. Дано всичко лошо остане зад гърба ни.

# 696
  • Мнения: 6

Лек и успешен пост на всички! Hug

# 697
  • Мнения: 815
Първия ден от ифтара мина тук успешно. Остават още 29  Peace

# 698
  • Мнения: 468
Криси, по питането ти и аз не знам, не ми е писала отдавна. Надявам се с Рада са добре. Hug

# 699
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Успешен пост на всички !!!



Последна редакция: сб, 21 юли 2012, 01:53 от alvera

# 700
  • България
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Успешен Рамазан на всички (не се смейте на пожеланието Simple Smile), аз още не съм съвсем в партията, така че постите ми изглеждат малко като средновековно мъчение, но предполагам, че се свиква.
Исках да попитам (пак неподготвена де) в абсолютно всички страни ли важат поздравите на арабски. В смисъл дали има значение местният език?

Желая ви много приятно слънчеви, а не изпепеляващи дни, мир и спокойствие  Grinning

# 701
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Как сте, мили арабелки? Надявам се, че сте добре и скоро пак ще пишете. Все пак лека-полека стигнахме до 47 страница и ще свършим с новогодишната тема ... през юли, надявам се  Simple Smile

Да ви разкажа нещо много радостно за мен. В събота на комина на къщата ни кацна щъркел Не знам дали сте чували, но се казва - щъркел на покрива, щастие под покрива. Дори и да не стане нещо кой знае колко щастливо, аз в този момент си бях истински щастлива. Не знам защо, но винаги се радвам да видя щъркел и много искам да си имам един за домашен любимец.
Та така, похвалих се .

Хайде пишете и мислете заглавие за нова тема  Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 815
Добро утро и от мен  Hug

Да побутна темата, може да преминем на 48-ма страница  Mr. Green

Как върви Рамадан-а?

Дайте рецепти за ифтар, някой да е опитал нещо ново, както и други години сме го правили. Май в тази жега не ви се готви   chef

Хайде лек пост на постещите   bouquet и весел уикенд на всички  Hug

# 703
  • Мнения: 0
Здравейте, дами!

Доста време се позагубих из интернет пространството и не мога да смогна да изчета всички новини.

То почти е свършила и тази тема, ама...

Аз сега съм работна - в едно НПО в Павлово съм правен експерт или нещо подобно. С любовта всичко е наред, освен че работи на открито насред Рамадан във верига за бързо хранене, но се справя засега.

Отново извинети за дългата пауза, ще гледам да наваксам бързо:)))

Хубав ден!

# 704
  • Мнения: 550
Привет, арабелки!
Виждам, че не съм поздравила за Рамадан, та за това сега, макар и със закъснение, да пожелая лек и благословен Рамадан на говеещите!

Аз отидох и се върнах до родината като и при двете пътувания имах проблеми - на път за България ми изгубиха багажа (намери се за щастие след два дни), а на връщане след качване в самолета откриха технически дефект и трябваше да слезем и да чакам 5-6 часа на летище София преди да се кача на следващия възможен полет  Crazy
За това пък от самата почивка не мога да се оплача, обикалях из прекрасния Пирин, бях и на басейн с минерална вода, радвах се на племеника и всички любими хора - с една дума хубаво се заредих с положителна енергия!
Жалко само, че не успях да се видя с Амал и Ясмин, но за съжаление, момичета, почти не се задръжах в София.

Вече мисля какво да отнеса за подарък на майчето на хабиби. Взех ѝ от България един сет - розова вода и някакъв специален сапун от рози. Сега се чудя дали ще ѝ хареса  newsm78

♥ Lubs ♥, не мога да дам идеи за ифтар, че хабиби е на една конференция в чужбина и аз като сингъл лейди хапвам вечер главно салатки, паста, яйца - че за един човек ме мързи да готвя!

Златорог, отдавна се чудя къде се изгуби, радвам се, че пак си на линия!

Алверка, и аз много обичам щъркелите. Едно време едно семейство щъркели редовно прекарваше летните месеци на един комин близо до голямата ни тераса - голям кеф беше постоянно да прелитат над главите ни!

Каси, не мога да отговоря на питането ти. Поздрав като Салам мисля, че е познат и еднакъв във всички страни, но за специфичните Айд мубарак, Рамадан карим и т.н. мисля, че не е така (но не съм сигурна).

Поздрави на всички   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт