Астрология

  • 77 567
  • 720
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 606
Някъде бях чела, че дори и няколко минути неточност в часа на раждане, могат да окажат влияние при определяне на това, кога ще се случи дадено събитие

# 16
  • Мнения: 0
Да!
Така е!

Има ли колебания за часа- правете ректификация!

Ако колебанието е под един час е по- просто да се изчисли...но дори и съвсем неизвестен час може да се изчисли.

# 17
# 18
  • Мнения: 3
Да!
Така е!

Има ли колебания за часа- правете ректификация!

Ако колебанието е под един час е по- просто да се изчисли...но дори и съвсем неизвестен час може да се изчисли.


какво е това? и все пак какво се разбира час на раждане - кога е започнало раждането, кога е приключило, кога  е изплакало/поело въздух? Има ли момент защото за мен е много общо това час на раждане и при мен може да варира за няколко минути

# 19
  • Мнения: 0
Ректификацията е астрологичен начин за определяне на точния час на раждане, ако има колебания у човека.
Прави се от астролог, като ти казваш най- важните събития случили се в живота ти до сега.
Например..ако родителите ти са разведени- това е важно събитие и трябва да го споменеш, помага за определяне на точния час... и всякакви събития от този род- местене, пътувания, операции, завършване на образование, приключване на сериозна връзка.

Ами точен час на раждане.. как го записват акушерките.. мисля, че като проплаче бебето- като си  поеме въздух... моя час на раждане го знам от майка ми, работи ми и ми се получават точни прогнозите. Peace

# 20
  • Мнения: 3 181
Има няколко вида раждане според астрологията:
1. въздушно раждане-това е момента на първото вдишване;
2. огнено раждане-при появата на темето на детето;
3.земното раждане-при прерязване на пъпната връв;
4.водно раждане-при включване на чувства към майката;
Картата се построява по минутата на първото вдишване.
От наталната карта на човек, дори да няма точен час на раждане, могат да се видят основните, важни събития в живота на човек. Астролога, вижда тези събития, и задава въпроси на клиента да сподели времето когато са се случили. От отговорите на човека, се определя точният час на раждане( ректификация). Разликата от няколко минути, измества не само положението на асцендента в хороскопа, но и променя времето на случване на важните събития в живота.......няколко минтути, могат да са месеци, години.......за това е важен часът на раждане......ако няма такъв, е желателно да се знае поне дали е било дневно или нощно раждане, прави се хороскоп по равнодомната система, и мисля се слагаше Слънцето в първи дом.........трябва да проверя.

# 21
  • Мнения: 56
Благодаря за темата!  bouquet
Ще ви следя с интерес!

# 22
  • Мнения: 139
Тъй като няма кого да питам в колко съм се родила,мога ли да се доверя на часа даден ми от общината.  bouquet

# 23
  • Мнения: 0
Вземи този от общината и направи за по- сигурно ректификация, на базата на този час- така става срванително лесно  bouquet

# 24
  • Мнения: 20
Момичета , абе много пари искат тези астролози бе.Разбирам че не е лесно да се направи хороскоп ама па и толкова пари, все пак на тази безработица. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 0
Момичета , абе много пари искат тези астролози бе.Разбирам че не е лесно да се направи хороскоп ама па и толкова пари, все пак на тази безработица. Simple Smile

За мен са оправдани сумите. Един добър астролог не става такъв за година- две, това са една камара знания, четене, съобразяване на едно с друго.
Астролозите са сигурни прогностици.
Ясновидците са несигурни...може така да се случи, че да ти познае, може и да не.

 Peace

# 26
  • Мнения: 0
Момичета,

Бих искала да погледна една зависимост при колко хора се получава:

Напишете ми къде са вашето слънце и вашият марс и къде са слънцето, луната и венерата на партньора ви или някой, с който сте изживяли запомняща се любов, но задължително случила се!

Аз давам пример:

Тя:   С-Водолей, М- Скорпион
Той: С- Везни, Л- Водолей, В- Дева

Може да видите данните за себе си или на мъжа само по рожденната дата, като попълните бланката тук:

http://www.astro.com/cgi/ade.cgi?lang=e;cid=7czfileGPaIQm-u12973 … 078266c616e673d65

Ако не знаете час, пишете 12:00

Благодаря на всички, които ще се включат    bouquet

Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 22:08 от Riri

# 27
  • Мнения: 3 181
Каква жена ще хареса един мъж, зависи от Луната и Венера в хороскопа му, за жената важи изискванията на нейното Слънце и Марс. Дори напрегнатите аспекти между планетите в двете карти са по-добра предпоставка за връзка, от липсата на такива. Значение имат и възлите, къде се намират прават ли аспекти с планетите на някой от двамата. За сериозна връзка/брак/съжителство се гледа 7 дом, аспекти, Господарят на 7 дом.

# 28
  • Мнения: 3 181
Ето една интересна статия по въпроса:

http://www.astroto.com/sarticle.php?id=17

# 29
  • Мнения: 4 606
На мен 7-ми дом ми е празен, господаря му Меркурий е във 2-ри дом и е в съвпад с Луна, което много ме притесни и в тригон с Плутон, а Марс ми е в 3-ти и Слънцето ми е там, какво значи това?

Riri, той Слънце - Рак, Луна - Рак, Венера - Лъв

Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 21:27 от stasha_s

Общи условия

Активация на акаунт