Бургаските коремчета ще ни даряват с моми и ергенчета! - 6 тема

  • 24 386
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 49
Добро утро и от мен! Днес май пак ще става за разходки - не духа и  не е много студено /поне засега/.

Танче, дано в понеделник нещата при Георгиев да се се оправили и той да ти е на секциото, че ти се измъчи направо.

# 61
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен!
Аз до сега се въртях в леглото, ама взех, че станах, та да се оправям и да бягам и аз по лекари. От 6 съм будна и ме цепи главата, вече ми се иска да се обезглавя.
Танче, голяма история - книга мога да напиша за твоето секцио - то да искаш да си платиш, а да няма кой да ти вземе парите #Crazy Все си мислех, че като са пари и вървят лесно... Спокойно само, за да не тормозиш бебко и дано скоро всичко да се нареди, за да не се тормозиш и ти!
Искам днес всичко да е наред и утре да ви видя /на по тъмно/.
Шоки, ти предната бременност за кръвното какво приемаше като лекарства? А освен спазване на  хранителен режим, друго какво си правила? Налагало ли се е в болница да лежиш?
CabuHka, приятна разходка!
Приятен ден, момичета! Hug

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 202

Шоки, ти предната бременност за кръвното какво приемаше като лекарства? А освен спазване на  хранителен режим, друго какво си правила? Налагало ли се е в болница да лежиш?

И с предната бременност, и с тази пия "Допегит". Освен спазване на режим друго не съм правила, което хич не е малко де  Laughing .Предлагали са ми да ме приемат в болница, но кръвното се е нормализирало до 2 дни и затова не съм влизала.

# 63
  • Мнения: 190
Здравейте и от мен! Мисля и аз ей сега да отида за подаръче, че да не оставям за последния момент:)) Танче защо не вземеш да пробваш с Драгнева, чувала съм че също е добра за секцио, може пък там да ти е късмета:))
п.п. имам нужда от стиснати палчета следобед, изпратете ми позитивна енергия да е всичко ок!

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Здравейте и от мен! Мисля и аз ей сега да отида за подаръче, че да не оставям за последния момент:)) Танче защо не вземеш да пробваш с Драгнева, чувала съм че също е добра за секцио, може пък там да ти е късмета:))
п.п. имам нужда от стиснати палчета следобед, изпратете ми позитивна енергия да е всичко ок!
Ниа, стискаме палчета още отсега!  Praynig

# 65
  • Мнения: 2 474
Нелка,с теб сме! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
По всичко личи,че утре няма да мога да дойда на срещичката. Confused

# 66
  • Мнения: 49
Защо Деси?
Нелка, стискаме палци - всичко ще е наред!
Аз подаръчето съм го купила! Остана да го опаковам и съм готова за утре Simple Smile

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 561
Здравейте и от мен!

Деси, защо няма да дойдеш ?
Нелка, имаш стиснати палци и от мен  Hug

Сега да ви се оплача от моите хитруши  Laughing От вчера ги забелязах, че като ги сложа на гърдата само имитират сучене: стоят си по 30-40 мин., преструват се че сучат, но почти не преглъщат. Като ги махна, все още излизат капки кърма, а като им дам добавката си изяждат по 90гр, че не им и стига даже  Crossing Arms
Днес са наказани: няма да давам добавка на тази, която не си е изсукала цялата гърда  Crossing Arms Стефани се сети, за какво става дума и вече има един успех, а Теодора все още си мисли че ще ме излъже, и изкарва вече 3-ти час /с малки почивки/ на гърдата без да я изпразни  ooooh!

Незнам дали е правилно, но друг начин да ги накарам да сучат ефективно, просто не виждам  Tired

Оплаках се, лек ден от мен  Hug

# 68
  • Мнения: 49
GJK, явно от малки са с характер, но според мен е правилно да пробваш така, то иначе къде ще му излезе края. Кърмене, приготвяне на АМ, цедене - един кръг. Дано и Теди да схване идеята по-бързо Simple Smile

# 69
  • Мнения: 96
GJK и моя син е голям хитрец откакто го дохранвам суче най-много 5-10 мин. от гърда и почва да се дърпа, защото знае, че ще получи шишето където не се налага да полага усилия. При мен този номер с изсукването не минава, голям инат е /личи си, че е скорпионче Simple Smile/, плаче от глад, но не суче чака си наготово шишето и аз цедя като побъркана. Хич не са глупави дечицата от малки ни правят номера  Laughing

# 70
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен! Мисля и аз ей сега да отида за подаръче, че да не оставям за последния момент:)) Танче защо не вземеш да пробваш с Драгнева, чувала съм че също е добра за секцио, може пък там да ти е късмета:))
п.п. имам нужда от стиснати палчета следобед, изпратете ми позитивна енергия да е всичко ок!

Стискам ти палци Нелка. А при мен може да има светлина в тунела в понеделник  Praynig Praynig Praynig. Може тогава да се върне Георгиев. Стискам си и аз палци:)

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 561
GJK и моя син е голям хитрец откакто го дохранвам суче най-много 5-10 мин. от гърда и почва да се дърпа, защото знае, че ще получи шишето където не се налага да полага усилия. При мен този номер с изсукването не минава, голям инат е /личи си, че е скорпионче Simple Smile/, плаче от глад, но не суче чака си наготово шишето и аз цедя като побъркана. Хич не са глупави дечицата от малки ни правят номера  Laughing

Те и моите са скорпиончета, затова нямам голяма надежда за успех  Tired Ей, Теодора заспа, независимо че според мен, трябва да умира от глад вече и да яде, каквото благоволя да й дам  Tired

# 72
  • Мнения: 96
И аз се заинатих преди няколко дни, когато пак отказваше да суче и го оставих гладен да плаче исках да видя колко ще издържи ината му. Е накрая той спечели, след три часа рев и отказ да суче му дадох добавката. За съжаление забелязвам, че кърмата ми намаля по този начин, но да са живи и здрави, каквото искат да ядат.Simple Smile

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Гери, много лесно бебетата се научават откъде е по-лесно да си вземат полагаемото.От биберона няма кой знае какво усилие, а от гърдата трябва добре да захване, за да потече, затова правят въртели Simple SmileДано скоро да имате по-голям успех с кърменето и те да са твоята помпа, да не се налага да цедиш.Аз не съм се цедяла с Мима, защото тя си сучеше дотолкова, че се чувстваше облекчение на 3-та минута Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 474
Гери,така се получава с шишето,знаеш.И аз бих проявила последни усилия да продължа кърменето,защото ако сега не "ги пречупиш" скоро ще минете изцяло на АМ. Hug
Танче,и на теб стискаме палци.Направо те побъркаха тия хора.То все едно бебета не се раждат на празниците според тях,разбирам че и те са хора,ама са си избрали професия та сами,а тя не е като другите. Peace
Тъкмо ви пишех,че няма да дойда утре защото не са ми превели болничният и получих съобщение,че имам превод и то с повече пари отколкото очаквах.Та ще се идва утре. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт