LA REDOUTE.FR - 208

  • 47 119
  • 654
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 517
вашите поръчки термине ли са или експеди?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 17 960
вашите поръчки термине ли са или експеди?

Експеди. Само поръчката ми, която е на стария адрес в Лил е със статус термине, но тя е и най-стара от 09.11.

# 47
  • Мнения: 217
И моите са Експеди Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 9 517
и моите са експеди, ама къде са експедирани ... кой ли знае newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 35 107
и моите са експеди, ама къде са експедирани ... кой ли знае newsm78
Е, където и моите Laughing
Имам една терминирана, предполагам е в Лил. На писмото което им писах преди 2 седмици сигурно- отговор нямам.

# 50
  • Мнения: 2 180
Да не би поръчките "с къщичка"/ без проследяване да се доставят по-бавно от тези с проследяване? Това да е причината да не е отразено все още връщането им към сайта?
И все пак няма да ги получим.  Sad ФТБ мълчи, значи няма отговор на запитването им към полицията и пощите... Междувременно времето си върви и шанса намалява. Беше 1%, а сега е 0.08%...утре ще е 0.07% и т.н., и т.н., и т.н.....

# 51
  • София
  • Мнения: 35 107
Да, с къщичката се доставят по-бавно. До 18 дни май беше максималният срок. Не знам, но не губя надежда.....все още.

# 52
  • Мнения: 207
Писах в темата за Пейпал,но да пиша и тук,понеже е актуално - имах поръчка без проследяване до Бонди,писах на Ларедут няколко пъти - никакъв отговор,накрая пуснах диспут в пейпал - пак без отговор,ескалирах и след 5 дни ми върнаха парите.Честно казано бих си предпочела играчката,но то я я получа я ще пия една студена водя...Сега не мога да вляза в акаунта,предполагам нарочно е блокиран,защото от същия компютър без проблем влязох в другия си акаунт  Rolling Eyes

П.П. Какво стана с Хрътките?

# 53
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Дали има някой със случай като моя... Пуснах поръчка на 06.12.11 с код за БД и подарък. Подаръкът ми беше изпратен на 08.12.11, а съществената част още стои на 4та стъпка. Минаха вече почти 10 дни от поръчването. Трябва ли да се притеснявам. Досега не ми се беше случвало да има подобно забавяне (изключвам големите намаления).  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 15
Писах в темата за Пейпал,но да пиша и тук,понеже е актуално - имах поръчка без проследяване до Бонди,писах на Ларедут няколко пъти - никакъв отговор,накрая пуснах диспут в пейпал - пак без отговор,ескалирах и след 5 дни ми върнаха парите.Честно казано бих си предпочела играчката,но то я я получа я ще пия една студена водя...Сега не мога да вляза в акаунта,предполагам нарочно е блокиран,защото от същия компютър без проблем влязох в другия си акаунт  Rolling Eyes

П.П. Какво стана с Хрътките?
Абсолютно същото се случи и с мен. Първо само автоматичните отговори от Ларедут, пуснах диспут- без отговор и две дни след като ескалирах ми върнаха парите. После след няколко дни ми отблокираха акаунта. Ама аз вече си направих нов, че с тоя да не съм попаднала в някой черен списък  #Crazy

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Момичета с проблемните поръчки - това все на адреса на Франсето ли е или и със СД се получава така  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 9 517
само до Франсето, СД продължават да работят, но не и за пратки от Ив Роше и 3 суис

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
  bouquet Мерси много за отговора

# 58
  • Мнения: 245
Искам да попитам в момента без посредник, за колко дни пристигат поръчките ???

# 59
  • Мнения: 2 180
Искам да попитам в момента без посредник, за колко дни пристигат поръчките ???

Трудно се прогнозира около празници, когато сайтовете и пощите/респ. куриерите са натоварени. Иначе пристигат за около 10-11 дни. Обаче сега направена поръчка може да дойде догодина.

Общи условия

Активация на акаунт