Скоро ДЕКЕМВРИЙЧЕ сладко ще се гушка с мама и татко!

  • 28 913
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 18
Аз да се отчета записаха ме в болницата и довечера в 20ч влизам и утре до обед секция и ще си имам малка бубка newsm44

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 13:38 от mistlu

# 736
  • Мнения: 702
Олеее, супер, Мистлу  Hug

Късмет, късмет и само напред Simple Smile   bouquet Чакаме те да докладваш Simple Smile

# 737
  • Мнения: 723
Ехааа Mistlu колко вълнуващо!!  Crazy Съвсем скоро ще гушкаш бебето  Heart Eyes

Поразяващата уста  по термин ми е рано, ама понеже съм почти без води и с много състарена плацента вече и няма да ме чакат до термин, та ако не тръгне сама близките дни ще трябва да предизвикват раждането и затова се опитвам по всякакъв начин да й помогна да тръгне сама.  Peace

Аз този реактив си го представям като тези лентички (забравих им името) по химия, които се оцветяват в различен цвят според веществото, в което ги натопиш.. леле колко съм оглупяла, как го обясних само  ooooh!  

# 738
  • Мнения: 1 172
mistlu, само така! Стискаме палци утре да дойде бързо и да мине леко и да ни разказваш! Hug

Току-що излизам от тоалетната и смятам, че ми падна тапата. Shocked Или поне част от нея. Спекох се, отивам да се обадя на таткото! #Crazy
Теди, спокойно, ако почнат конктракции в следващите дни, тогава значи че раждаш  Wink
Знам аз, знам. Ама това не ми попречи да се спека. Mr. Green Сега дишам, все едно съм тичала и не ми достига въздух. Шубето голям страх, ей! Laughing Иначе на таткото звъннах колкото да го уведомя, да е подготвен и той. Сега съм сигурна, че само за това мисли, миличкия, ама и на мен не ми е кой знае колко по-спокойно от на него. Grinning
А на мен какво ми се врътна из главата, чак ме досрамя... Ама ще ви питам. Секс при (полу)паднала тапа може ли да се прави? Или е опасно да не направим някоя инфекция? Питам, щото от известно време сме пас на тая тема и аз от няколко дни се каня, ама татито ми много уморен и заспива рано-рано още на дивана, та накрая да не се получи така, че да си родя и да си чакам още сума време за това удоволствие... Rolling Eyes

# 739
  • Мнения: 723
Теди и аз това се чудих вчера, защото нали тапата е защитата на бебето от външния свят. Ако падне тапата остава само мехурът и не знам той доколко предпазва ама май е най-добре лекар да каже, че да не стане някой фал съвсем накрая   Peace

# 740
  • Мнения: 18
Я аз да питам мамите роди ли със секцио-  таткото кога му показват бебето? веднага или след няколко часа. Става въпрос ,ч незнам дали да ходи на работа сутринта,или да чака, ама той неможе да стой постоянно в болницата? Споделете опит

# 741

Общи условия

Активация на акаунт