До ДЕКЕМВРИ малко остана, скоро ще бъда в прегръдките на мама

  • 26 790
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13

За Теди и хубавото оформление на темичката  Hug  bouquet
Само хубави бебоци да се раждат в нея Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 13
теди благодарим за темичката,и не се притеснявай винаги ще сме доволни от теб  bouquet

Бубси направлението за хоспитализация важи 30 дни но моята доки ми го даде въпреки това когато ми даде и болничния и каза че ми го дава за да си имам,а като изтече валидноста му ще ми даде друго Simple Smile
А за смъкнатите коремки,не се плашете бях ви го казала преди казвам го отново,моята приятелка от 7-ми месец ходеше с супер смъкнат тумбак и не роди на термин,а ПРЕноси !!! Naughty
 Явно всичко си е до коремни мускули,на който са по стегнати си държат коремчето високо,а на който са по отпуснати следователно и коремчето увисва по рано от тежеста  bouquet

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Simple Smile
Аз само веднъж писах и после започна едно наваксване на четене...
Колко хубаво, че вече имаме родени бебенца и не ни се свиват сърцата, че са много рано или нещо такова  Hug
Момичета, как разбрахте кога ви е термина? Аз започнах да се чудя, когато се оказа, че на мен и таткото се пада честта да си избираме дата за секцио, а термина ми на всички места където ходя варира от 23- 26. 12...
Аз, живот и здраве, ще раждам при Д-р Кирякова в Токуда. Трябва да я питам според нея кога е, че като мерим тонове, направо ме питат кога ми е термина.
Иска ми се детето да си има повече празници, а не и РД и Коледа и имен ден да са през няколко дни.
Та затова всички имена, които ми харесват с имен ден през декември отпаднаха. А т еповечето се оказаха тогава   Crazy

Доколкото знам, ако влагалищния секрет покаже пак печурки ще трябва да ги третирам, а при мен при бременност винаги е напълно безрезултатно, та се чудех, като съм секцио, защо да се тровя? Знае ли някой нещо по въпроса? След като родя се справям дори само с пробиотици.

Лека вечер!

# 18
# 19
  • Мнения: 473

Относно пуйката и аз съм против. Ама стига вече, торти, пуйки ще ме уморите вече, имайте милост.  #Crazy

Бубси, аз моя мъж освен по женски да го възнаградя  luvbed, не се сещам за друг начин, тъй като аз не работя. Е, помагам му в работата, но не е същото като някой да ти плаща в края на месеца. По-нататък и аз мисля да се захвана с нещо, но засега ще сме така.

Незнам вашите кореми кръгли ли са, но моя през повечето време е ръбат. Бебка яко го опъва, нищо чудно, че не издържа и ми се появиха стрии. Вече и е доста тясно, а до термин имам цял месец.


Teddy   bouquet

# 20
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 349
Аз нямам нищо против пуйки, печени прасенца, сърмички, пълнени шарани и т.н. Даже ще им се зарадвам  hahaha
Пък и пуйка се яде не само за Деня на Благодарността, както и не само в САЩ. У нас пуйки също има, че даже и за Коледа понякога правим. Ако тръгнем да се заглеждаме толкова в символи и традиции трябва да махнем Дядо Коледа от заглавията на темата, всякакви джуджета и прочие.

# 21
  • Мнения: 13
Аз нямам нищо против пуйки, печени прасенца, сърмички, пълнени шарани и т.н. Даже ще им се зарадвам  hahaha
Пък и пуйка се яде не само за Деня на Благодарността, както и не само в САЩ. У нас пуйки също има, че даже и за Коледа понякога правим. Ако тръгнем да се заглеждаме толкова в символи и традиции трябва да махнем Дядо Коледа от заглавията на темата, всякакви джуджета и прочие.

  202uu напълно съм съгласна с теб на 100% нека да има повече празнично настроение в темичката newsm44

# 22
  • Мнения: 723
Цоп и аз в новата темичка!  Hug
Аз днес го ударих през просото  Embarassed  отидох и си взех 6 донъта от Дънкин Донътс, че от 2-3  дни само за тях си мисля и вече опатках 2.. Опитвам се да се сдържа да не изям и останалите още тази вечер ама ми е трудно...   Ходих до Мол Сердика да огледам пак за обиколници и нищо не харесах  ooooh!
Единствено едни имаше много хубави в магазин Textura, въобще много хубаво бебешко спално бельо имат там и ако не намеря нищо по-подходящо ще отида от там да ги взема.

Още не съм се хванала да изгладя бебешките дрешки, но утре вече ще я свърша и тази работа, че са готови изпрани вече и само мен чакат

# 23
  • Мнения: 473
  chef

При нас пък откакто сме тук ни стана традиция на коледа да хапваме пуйка, а на нова година печено прасенце (от тези дето ти влизат в тавата цели ). А на другите празници и рожденни дни се готви морско: сепия, октопод, скариди и др. Само раци не купуваме, но незнам защо.  Thinking

Нямам нищо против да се говори за храна, но видя ли снимка, се чуствам като гаврош пред сладкарница.  Rolling Eyes

# 24
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 758
A_vagabоnd, спокойно аз всеки ден опуквам по половин тортичка  Embarassed Е, от малките, ама така ми се яде сладко  #Crazy

# 25
  • Мнения: 133
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка. Теди, благодарско и изобщо не се притеснявай, че не е допълнително и наново разкрасена.   bouquet  bouquet  bouquet

Майко мила какви теми сте захванали. Аз не мога да правя прасенца и пуйки, че фурничката ми е малка, надявам се като направим ремонта да си купя свястна фурна и да си готвя вече всичко, което ми се прииска.

Нямам нищо против да се говори за храна, но видя ли снимка, се чуствам като гаврош пред сладкарница.  Rolling Eyes

И аз съм същата като теб. Оня ден направо на пъпа ми излязоха ония торти дето ги бяха сложили със снимките.  ooooh! ooooh! ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 104
Леле,огладнях само ,докато ви чета Embarassed.Аз много се радвам на сутрешните закуски,които предлагате Wink.Напомнят ми за хотелски закуски и си представям,че вече е пролет и сме отишли някъде на така мечтаната от мен почивка Mr. Green.

# 27
  • Мнения: 13
Леле,огладнях само ,докато ви чета Embarassed.Аз много се радвам на сутрешните закуски,които предлагате Wink.Напомнят ми за хотелски закуски и си представям,че вече е пролет и сме отишли някъде на така мечтаната от мен почивка Mr. Green.

Оле милата гладна кокошка просо сънува,
аз пък се чудя дали ще ми се получи торта от бешкоти и нешесте,приготвянето да е като с бисквити newsm78 но бешкоти не съм купувала и хич си нямам и на идея,вие ако сте правили кажете ?!?!?!  bouquet

# 28
# 29
  • Мнения: 255
Здравейте момичета  Hug

Да са ни живи и здрави бебе Лора и бебе Любомир и Честито на техните семейства  bouquet

Аз днес ходих на тонове. Добре сме според докторката. На записа обаче се вижда, че на едно място пулса ни е над 160, но щом док каза, че е ок, май не трябва да се притеснявам. След това ходих, момичета, в Джъмбо. Извадили са коледните джунджории на фона на коледни песнички и без да се усетя оставих трицифрена сума на касата Rolling Eyes Това са ми любимите празници и с нетърпение ги очаквам. Силно се надявам за Бъдни вечер и Коледа с бебчето да сме си вкъщи при тати. Сега едвам чакам събота и неделя да си извадим елхата и да украсяваме Simple Smile
Олее и на мен ми се приядоха сърмички, но ще сме на пица тая вечер.  И пуйка ми се яде.. Изобщо много неща..само да имаше кой да ми ги сготви, че малко да постоя в кухнята и ми натежава доста  Mr. Green

   bouquet за Теди

Общи условия

Активация на акаунт