МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 91 723
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ще има ли на сбирката по-големи батковци, че нашия даже не ме изчака да се изкажа и веднага ме отряза, че няма да присъства.Но ако все пак има и други на неговата възраст имам шанс да го накарам да дойде.
синът ми е на 16г. Peace, достатъчно голям ли е newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 1 272
Моите момичета ще участват в конкурса с рисунки, темата " Моето голямо семество" остава нали?

Емили да оздравявате бързо .  Hug

Аз поприключих с работата и скоро ще си взимам малкоя бонбон. Толкова ми липсва, хем искам да се развивам в работата хем бебенце да е при мен , нямам  угодия. 
Незнам и при вас ли е така, но аз когато го няма някое дете се чусвтвам като отхапана, наистина все едно част от мен я няма. Дали защото са малки , дали като поотраснат това ще се промени ? newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 3 116
Емили, съжалявам, че сте болни! Sad  Пооправихте ли се малко? Rolling Eyes

При нас малката спи сама в стая, големите са в другата спалня. Синът ми определено има вече нужда от отделна стая, но ще изчакаме още малко с размяната на спалните. Все още имат какво да си кажат със сестра си вечер, като легнат Laughing. Вероятно следващата есен ще сложим момичетата заедно, а Косьо ще спи сам в Галинината стая. Wink

Аз съм ЗА някакви подаръчета, колкото и да са малки.  Peace
Не разбрах дали повечето семейства са съгласни да събираме пари, или не са. newsm78
За ролята на дядо Коледа няма ли някой татко доброволец? Rolling Eyes

Tanija, при мен е различно- понякога много ми липсват, понякога не. Simple Smile Честно казано, през деня не ми липсват, но когато се налага да работя в събота и неделя, или когато пътувам на турне, чувството е доста болезнено и мъчително.

# 63
  • Мнения: 229
И аз съм ЗА подаръци. Дори и да са малки, мисля, че децата много ще се впечатлят.

# 64
  • Мнения: 5 531
sweet_moniiмного се радвам за добрите новини за бебенцата. Пожелавам ви от сърце за Коледа да са си наистина у дома.
За това кой къде спи  - ние живеем в малък апартамент и това е редовен въпрос Mr. Green В детската стая имаме креват подобен на този на Янтра но е само един за големите деца, и един единичен креват засега за тати с перспектива за Михаил за в бъдеще.Да ви кажа понякога и аз си мисля дали няма да е хубаво да изравниме бройката на децата като съотношение - мочета срещу момичета, но не знам дали ще имам смелост за това Laughing.

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 15:26 от marychery

# 65
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Момичета, ние както се очертава ще пропуснем празника. Имам проблеми в работата, които едва ли ще се разрешат за ден-два. А това от своя страна съвсем ще разклати финансовото ни състояние в момента Crazy Ако случайно към края на месеца се появи светлинка в тунела, предполагам няма да ни изгоните дори да не сме записани Wink
Не ни планирайте за подаръци, няма смисъл Peace
Това е засега от мен, май няма да пиша за момента, да не ви натоварвам психически Naughty

# 66
  • Мнения: 2 022
Деси,  Hug
И ние сме така в момента. И няма изгледи за светлина в тунела не само в края на месеца, но и чак до следващата пролет... Евентуално ....
Но не сме само ние - уви! Накъдето и да се обърнеш, все е същото.
Добре, че я има Надеждата.
И усмихнатите детски личица.
   Heart Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 1 272

И ние сме така в момента.
 
   Heart Eyes
И ние, но не смея на никого да се оплача, за да не ми кажат " Ами кой те кара да ги раждаш тия деца"  Sad Тази вечер гледам , само ние не сме платили таксата в детската градина, а и колко други. Е верно че очаквам скоро едно плащане, но сметките не чакат и някак си човек се чувства неудачник, въпреки всички усилия които полага.

# 68
  • Мнения: 2 022
.... някак си човек се чувства неудачник, въпреки всички усилия които полага.

Точно това е най-отвратителното. Стремим се да си вършим работата, даваме всичко от себе си, а не получаваме адекватен отговор. И не обичам да гледам в чужди панички, но понякога ми става много гадно, когато синът ми ме попита защо не може да следва в чужбина при всичките му способности и старание, а някакви си мутренски синчета могат. При това той ИСКА да учи и да се реализира със собствени сили, а те просто искат да имат диплома от престижен университет.... Не е честно, наистина. Да не можеш с честен труд да осигуриш добър старт на децата си.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 001
Добър вечер, дами! Аз, като най-голямата оплаквачка тук ви прегръщам горещо!  Hug Hug Hug
Като бях най-зле, мама ми казваше по телефона - всичко ще се оправи, само търпение и надежда имай...ще мине, миличко, ще мине...
И то мина...И друго дойде...Ние сме едни приказни Златни момичета - седим до реката и чакаме да мине черната вода, червената, зелената, синята...да дойде златната, да ни спусне някой за плитките до дъното, за да си вземем съкровището, докато не е дошла пак черната вода...

Днешната доза надежда:
...може би ще започна работа на пълен работен ден с прилична заплата (равна на една вноска по ипотечния Mr. Green)...
...може би съдия - изпълнителя, дето са ни го назначили няма да се обади скоро, не че има какво да ни вземе...
...може би Кати ще свикне по-лесно отколкото очаквам да прекарва целия ден с баба си...и може би, когато стане художник ще си нарисува по-добър живот от моя...
...може би Криси ще оздравее бързо...и когато стане изобретател ще пътува във времето и ще намери по-хубаво време от своето...
...може би Дани ще спечели стипендия за университет, ще замине далеч, ще създава добре платени виртуални светове, ще има къща с две липи и четири деца отпред...
...може би, след като така или иначе мъжа ми взе билети за кино, ще му е останал някой лев и за пуканки...да не го мисля, докато за два часа и двайсет лева се пренеса в моето си ''щастливо място''...

...може би реката, която тече вътре в мен е винаги златна и аз съм съкровището, което търся...

...може би, трябваше просто да ви сложа по едно кафе - спокойно, няма да ви докара безъние и сърцетуп - омагьосала съм го! Laughing






# 70
  • София
  • Мнения: 3 116
Момичета, не искам никоя от вас да се отказва заради парите за подаръци. Най-важното е да се видим и да сме заедно! Hug 

Мони
, как можах да забравя да напиша колко много се радвам за бебенцата! Heart Eyes
Дай боже за Коледа да сте заедно! Praynig

# 71
  • Мнения: 723
 Ванче, Ванче, някой ден ще ти чета  книгите, сигурна съм,
и ще се фукам, че си ми съгражданка, и неслучайно си съгражданка на Петя Дубарова и Христо Фотев.....,
пиши , момиче, пиши........

# 72
  • София
  • Мнения: 3 116
Ванче, Ванче, някой ден ще ти чета  книгите, сигурна съм,
и ще се фукам, че си ми съгражданка, и неслучайно си съгражданка на Петя Дубарова и Христо Фотев.....,
пиши , момиче, пиши........

 smile3521

# 73
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Суит, въпроса не е в парите, не е в липсата на работа дори, работа има. Проблема е в това, че колкото и да се стараеш да правиш всичко както трябва, законите и закончетата в тази глупава, луда държава са написани така, че винаги да си  уязвим. И а-ха да си стъпиш на краката и някое държавно нищожество, пардон чиновничество, минава и те смачква. Наистина днес преди одита си мислех, че дори ще ни похвалят, толкова се стараем, колко съм била наивна. А то какво стана, закопаха ни 2 метра под земята, направо ни убиха, дойдоха с тази цел. Не искам да ме пускат да минавам метър, но искам всички да сме равни пред държавата, а не сме. За един нещата се тълкуват по един начин за друг............и нищо не може да се направи. И това се прави толкова безочливо и явно, виждаш че хората не ги оценяват по едни и същи критерии, а според симпатии и най-вече лични интереси. Та....ще си чакам актовете, а тази институция хилядарките за нищо ги няма. Тя трябва да си събере милионите от актове, пък нищо, че като ни унищожат няма да има кой да им плаща данъци и осигуровки за да им плащат заплатите. Важно е да закърпят бюджета  сега, а после каквото ще да става. И друго, ако ми напишат акт добре, ще се лишим от това онова, няма да има коледни подаръци, но ако ни вземат лиценза, наистина сме фалирали. Просто съм много, много огорчена. Винаги съм си мислела, че мястото ми е точно тук, искам да живея в родината ни, но какво остана от нея, какво да очаквам тук.

5-10 лева все ще намерим за празника, но някак като съм в очакване на най-лошото и хич не ми е до купони. Какъв е смисъла да си разхождам нацупената физиономия и да развалям настроението на всички Tired

Ванче, не успях да се сдобия аз с мечтания билет, за което също ми е много криво Cry

Изобщо, наоплаквах се, пък дано да ми олекне.

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 23:00 от no name®

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 6 593
No name,аз съм нова и не схващам за какъв одит става въпрос?
Няма ли как да обжалваш този акт?То в повечето случаи това не спира изпълнението му.
Чудя се дали не мога да ти помогна със съвет.

Общи условия

Активация на акаунт