За ДЕКЕМВРИ аз мечтая, когато с моето бебе ще играя

  • 28 821
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 677
Imam vapros kam LLL , no ne moga da go ocvetq s cherveno(dano go vidqt). Vyprosa mi e che rodih na 10.11 secio po speshnost, dnes veche mi e peti den a vse oshte nqmam karma, nito me bolqt gardite nito sa natejali.........izcejdam prez 3 chasa s pompa, no puska po nqkolko kapki kolastra i tova e. Bebeto nqma kak da go karmq, zashtoto e v kuviozche, a i az imah problem s kravnoto i dokato piq hapcheta mi kazaha, che karmata nqma da e godna. No primerno do mesec max trqbva da prekratq hapchetata i mnogo iskam da pochna da karmq. No vaprosa mi e za toq 1 mesec kakvo da napravq che da doide karmata i da q poddarjam, mnogo me e strah da ne spre, a celi 9 meseca po vreme na bremennostta i za sekunda ne sam si pomislqla che moje i da ne karmq......

Ще си позволя да копирам поста ти, за да го оцветя /ако това може да ти помогне/ и да го види който трябва!

Imam vapros kam LLL , no ne moga da go ocvetq s cherveno(dano go vidqt). Vyprosa mi e che rodih na 10.11 secio po speshnost, dnes veche mi e peti den a vse oshte nqmam karma, nito me bolqt gardite nito sa natejali.........izcejdam prez 3 chasa s pompa, no puska po nqkolko kapki kolastra i tova e. Bebeto nqma kak da go karmq, zashtoto e v kuviozche, a i az imah problem s kravnoto i dokato piq hapcheta mi kazaha, che karmata nqma da e godna. No primerno do mesec max trqbva da prekratq hapchetata i mnogo iskam da pochna da karmq. No vaprosa mi e za toq 1 mesec kakvo da napravq che da doide karmata i da q poddarjam, mnogo me e strah da ne spre, a celi 9 meseca po vreme na bremennostta i za sekunda ne sam si pomislqla che moje i da ne karmq......

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 113
Добро утро и хубава седмица на всички!
Търся чанта за количката, която поръчах, обаче какви са тия цени, какво е това чудо - за тия грозни чанти от плат цени от над 100 лв. Че аз малко още да додам и ще си купя чанта за мен от Nine West  или Zara  #Crazy Не ми се дават такива пари за чанта за памперси  #Cussing out

gadamer, и аз гледах за прилични чанти на по-нормални цени. Не е истина какви цени обявяват....80-100-120 лв. за платнена чанта. Гледах и едни на Чиполино ма са толкова грозни. хубаво е, че това не е нещо спешно и ще му намеря колая все някак.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 21
Добро утро! Закуската с кафе от мен:

Днес имам доста задачи за у дома, че е толкова студено и ветровито тук, че хич не ми се мърда навън! Ще трябва да си изтегля упражнения за у дома, че вече излизанията ще са рядкост. Като гледам цяла седмица ще е така, но ще се наложи някой ден да изляза, че имам още няколко неща за пазарене.
А как ме боли срамната кост .... кошмарно е, особено докато се раздвижа  ooooh!
Усещам как след броени дни и ще започне бебевалежа  Hug ! Много мами са вече в 9-я.
Вчера имах доста контракции, неболезнени, май се претоварих през уикенда  Tired ! Вие забелязвате ли учестяване на контракциите?  А как перете бебешките неща- на ръка ли  newsm78 ?

# 693
  • Мнения: 444
Мишела, при мен зачестяват безболезнените контракции вечер. А прането ще не пералня определено, но съм го оставила за другия месец...

# 694
  • Мнения: 18
Добрро утро и от мен   bouquet
Аз съм при мама и тати (там си е най-добре нали знаете  Laughing ) ...Снощи не можах да мръдна от масата 2  часа след вечеря от преяждане,много вкусно готви тази жена,може и да е щото съм и свикнала на начина  Laughing

Таничка Мила ,ако се сещаш на презентациите на Себа Мед ни бяха казали ,че се произвеждат само на 1 място в Европа и то е в Германия,дори и тези ,които са на българския пазар са произведени в Германия,така че според мен има смисъл да ги носят от Англия ,само ако там е по-евтино.

И моята сестра се връща от Австрия малко след раждането ми и се чудя какво да й поръчам,всеки ден ме пита детето,ама нищо не ми идва на ум..сигурна съм ,че като се върне ще се сетя за куп неща  ooooh!

# 695
  • София
  • Мнения: 26
Добро утро!
Това с чакането на раждането - аз съм на периоди - един ден чакам, следващия ден ми е: "не, днес няма да е". Всъщност съм решила да издържа поне до 24-25.11, след това да се ражда!

Таничка, в Токуда не те ли консултират нещо за кърменето? Защо съм останала с впечатление, че идват след раждане консултанти при родилката  newsm78

A_vagabond,
ти взе ли списък за багажа от токуда? Ако си, моля да го споделиш /може и на лични/, че малко ме стяга под лъжичката, искам да се подготвям вече  Crazy Ако не си, аз в четвъртък съм на преглед, тогава ще си поискам.

Относно покупки от Англия - там всичко ми се вижда 100 пъти по-готино от БГ. Един приятел ми изпрати подарък за бебка - два гащеризона, буйки и шапчица от mothercare - уникални! Аз съответно веднага в магазина им тук в мола - е няма ги тези дрехи, тук продават други дрехи, нямаше я тази колекция!! И цените са  #Crazy

пожелавам хубава седмица на всички с много усмивки и без контракции и болки  Party

# 696
  • Мнения: 498
Добро утро!
Дано задържим тоя бебевалеж,че нищо няма да остане за декември.Аз твърдо съм решила,че няма да раждам ноември! Mr. Green Нищо,че параноя ме гони,документите са ми в чантата и само чакам. Вчера си приготвих и останалата част от дрехите на бебето.Комплекта за изписване е готов и инструкции са дадени...да видим! Joy Остават моите дрехи и пустата пижама за болницата,която още не съм си взела. А и обиколник и спално бельо за детското креватче.Нищо не ми хваща окото по магазините или ако харесам нещо ще е над 100лв,което за мен е   Shocked Някой беше казал,че има някъде на Илиенци хубави чаршафи.Ако се сети да каже. Утре мисля да ходя на лекар в АГ-то,а не в женска консултация. Вече не усещам бебето като преди.Явно му е отесняло доста. А срамната кост боли много,кръста и левия крак мога да ги отрежа без капка жал! Mr. Green

# 697
  • София
  • Мнения: 695
Добро утро и от мен

Shadows
Чаршафи има в ИКЕА, също така и протектори и обиколници... но тъй като не съм купувала от там - цени не знам.. само протектора помня, че е около 8-9 лв-което е много добра цена. Аз почти всичко си поръчах от Френския Ла Редут.

Вече са ми излезли резултатите от влагалищния секрет -  даден в петък -  та всичко е ОК и съм супер доволна  newsm44

# 698
  • София
  • Мнения: 104
И аз нищо не съм приготвила-нито багаж,нито документите съм си взела.Това ще стане в петък,тогава съм на преглед.
Mishela, бебешките дрешки си ги изпрах на пералнята.
Днес ще ми е трудов ден,обаче се поуморявам и ще си посядам на компа.

# 699
  • София
  • Мнения: 217
Аз също ще пера със Сано. Не знаех, че не е хубаво да се слага омекотител, а той така хубаво мирише. Ще ги пера в пералнята и после мисля да ги суша в сушилнята. Дали обиколниците могат да се сушат в сушилня или ще се прецакат?

Още нищо не съм подготвила за болницата. Даже още не мога да повярвам, че ще влизам в болница. Мисля от днес вече да взема някой неща от ДМ и да подготвя нощниците. Направо не остана време, а у нас е като в Ирак с този ремонт. Луда работа сме, баш в последния момент. Така ще стане, че като се появи бебо и няма да имаме кухня и ще е голямо шоу  Laughing Ама нали бабите искат да помагат, та ще готвят и ще им пукат ушите  Laughing

# 700
  • Мнения: 171
Добро утрооо  Hug
И аз не съм приготвила нищооо, седя си и мисля какво да сложа , ама май по- често само си седя Joy
Нямам никакво чувство , че ще родя скоро ....нямам никакви контракции , болки или нещо такова , нооо не се знае кога ще дойдат с пълна сила  Crazy

# 701
  • София
  • Мнения: 2 109
Мацки, отивам на консултация, Стискайте палци всичко да е наред и да ми кажат, че постоянните контракции, които имам, всъщност не са контракции, а само така ми се струва  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 444
Успех, Марлийн!  Praynig
Колкото и да не ми се иска, ще трябва да изляза днес Sad Тая седмица ми е пълна с обикаляне и вече се чувствам изморена. ще ми се да не си показвам носа навън в следващия месец поне!

# 703
  • Мнения: 34
Tonita ima konsultanti i sestrite minavat da proverqvat kak sa ni gardite, no az tai kato ne karmq a samo cedq i zatova se chudq za neshto dopalnitelno kvo moga da napravq, che da ne otarva momenta i da ne ostana bez karma:) tuka tvardqt che nqma takava opasnost ama znam li:) a za bagaga spoko naistina nishto ne ti trqbva, noshtnici kolkoto si poiskash ti nosqt , za bebe rakavichki samo, za tebe si vzemi ednokratni gashti i prevazki, ednokratnite sa mnogo udobni,ako zabravish prevrazkite ti davat lignin kolkoto iskash ama e po neudobno s nego:) aaaa moje da si vzemesh chasha za voda che mivkite sa s fotokletka i e trudno da si izmie chovek zabite:) drugo.......sutien za karmachki ne e zle da imash che noshtnicite sa malko tvardi i draznqt gardite i kremche za zarna da si imash e dobre i pompa:)i mai tova e, to maja ti po vsqko vreme moje da idva v edna zala za svijdane ima i da ti nosi kvoto se setish:) aaaaa da vi pohvalq pompata na Medela elektricheskata vzeh super e !koito ne se e orientiral q preporachvam:)

# 704
  • Русе
  • Мнения: 2 613
Моля ви,напишете ми лекарствата за хемороиди дето стават!Не съм спала цяла нощ,а най-близката аптека е на 15 км.Не може  да е истина колко боли,облича ме 8 год. дете,много ме е срам!А  съм сама в това скапано място и дори не знам как ще изкарам колата??
Извинете ме за ревливия пост,ама май няма на кого друг.. Hug

Общи условия

Активация на акаунт