Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 659
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 937


И да не забравите да честитите празника и на всички мъже  Joy

# 676
  • София
  • Мнения: 1 877
Gale, ЧРД НА НА МАРИСКА!

Много здраве и усмивки желая и на двете ви!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на Иво от вчера и на Мариска от днес! Пожелавам им да са най вече здрави и щастливи!

И аз организирам РД  Wink - получава се нещо като малка сватбичка, но ще се повеселим!

Гале, ето обещаните снимки от манифестацията: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4064421445954&set=a. … =1&permPage=1

# 678
  • Мнения: 937
Честит рожден ден на патерица на дИвчо (както го изписва майка му)! Да е все по малко див, много усмихнат и умен!
Люба нямам търпение да разкажеш дали са се осъществили плановете ви, бабата дали гледа внуците си, как беше на палатковия лагер и и?

Ние вчера бяхме пред Народния театър Мариса опита от почти всичко там е освен най желаното от нея да язди понито, но пък се надявам да е доволна и най вече днешния ден да мине по план. Занесохме тортата в детската децата я наобиколиха и викаха Мариса има РД беше много сладко. След детска ще празнуваме с приятели и се надявам да е доволна от подаръци и всичко.

Ани какъв РД организираш тип сватба  Joy? Снимки ще гледам довечера ако остане време за компа, че тук нямам фейс.
Танче сподели за вашия празник може и с някоя снимка?

# 679
  • Мнения: 0
Здравейтеее,

Честито на всички рожденици, да са живи и здрави, с много щастливо детство!!!

Аз се позагубих, че бяхме на една кратка екскурзия до Швеция. Сега пускам снимки. Много хубава страна, много са напред във всичко, няма да ги стигнем и след 150 години. Чисто, усеща се, че са богати като цяло, спокойни и готини хора, абе невероятна работа е.

На който му се гледа, ето:
https://plus.google.com/photos/103690652522376164011/albums/5750 … 272353?banner=pwa


Целувки  Hug

# 680
  • Русе
  • Мнения: 526
  Да са живи и здрави Мариска и Ивчо! Да растат весели и безгрижни!
 Аз не можах да се включа навреме със поздравите, почивните дни се опитах да свърша много задачи и минаха като един миг! Утре е последният ми ден вкъщи, от сряда съм и аз в редиците на трудещите се, стискайте ми палци!
 Нанчи, Швеция е моята несбъдната мечта! Снимките са прекрасни Simple Smile От кой град са?

Последна редакция: пн, 04 юни 2012, 16:10 от Mimeto78

# 681
  • Мнения: 0
Миме, най-вече са от Стокхолм и има една - две с тумбести къщи от едно малко градче близо до Стокхолм.  Grinning

# 682
  • Мнения: 4 370
Нанчи, браво на вас за екскурзията! Страшна красота! А й ти си много добър фотограф, или този който е правил снимките. Великолепни!

Гале, ми първи РД , горе долу така се очертава!  Wink

# 683
  • Мнения: 0
Еее, то се знае, че не съм аз, в 99% е мъжа ми, това си му е голяма страст.  Laughing Аз в повечето случаи се дразня, че само спираме, ама вече посвикнах.  Mr. Green

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
ЧРД на Мариска и нашия приятел Ивчо!!!
Да растат здрави и щастливи!!!

Ние бяхме на село тези дни - оставихме там Бела с майка ми и сестра ми да се гледат - това ми е първото отделяне от Бел  Laughing Тя се отби преди 10-12 дни - забрави да си поиска поред 3-4 дни - пак стана доста плавно като при кака й  Heart Eyes

Кали не е много щастлива от сборните групи, но ще си походи този месец, после ще има няколко седмици на морето при баба и дядо

Отивам да гледам симките на Нанчи  Laughing

# 685
  • Мнения: 937
Ето и нашите снимки от двата дни празнувания:

http://galiushana.multiply.com/photos/album/88/6-th_BIRTHDAY_-_03-04.06.2012

Нанчи, разгледах няколко пъти снимките ти супер са, наистина няма да ги стигнем никога.

# 686
  • Varna
  • Мнения: 503
 
    Честито на патерица на рождениците, че аз покрай всичките ангажименти не пми остана много време . Живи и здравички да растат.
Нанчи страхотни снимки.
 Минала седмица Бетинчо имаше много изяви и много натоварена седмица а и откриването на двата хотела ми дойде в повече.
  Качила съм няколко клипчета във facebook 
https://www.facebook.com/photo.php?v=427303277290359

# 687
  • Мнения: 199
Здравейте,
понеже така и така влязох и исках да се обадя. Да си призная не съм влизала сигурно от година.

Надявам се, че ни помните!   newsm03   Embarassed
Само да ви кажа, че сме добре, Цвети ходи на градина, на рехабилитации напредва по малко, става все по-палава и щура пупупу.


Целувки на всички и до скоро!  Hug

мама Петя и малката Цвети newsm03

# 688
  • Мнения: 145
Здравейте всички!

Здрасти Петя, помним ви, как иначе! Браво на Цвети, браво и на теб! Simple Smile Само така, лека полека - напред.

Минаха празниците, аз не поздравих много. Извинете ме за което. Сега пожелавам на всички да са здрави, щастливи, да имат чудесно детство и да напредват по план (а понякога и извън него).

Ние бяхме на едно съчетание между сватба и екскурзия, ама наваксах с четенето за около 2 минути, което не говори добре за скоростта на форума. Поздравления специални за Ани, Галя, Люба и Мимето. Simple Smile Те крепят колата, така че от време на време да има къде да се 'курдисам' и аз.

(Не съм гледала снимките (то за това за 2 мин. изчетох), за туй си мълча по въпроса.)

При нас няма кьорава новина... май.. или поне не помня.

Айде да се наздравосам с едно винце...  Wine Glass



# 689
  • Мнения: X
Е,като се разписаха Дени и pipiiv,та вече мога пак и аз Embarassed/че пусти срам,да не досаждам.....и се въздържам от прекалено честото разписване/.
pipiiv,естествено,че те помним и се сещаме за Вас.Радвам се,че нещата вървят добре с Цвети и ти пожелавам скоро да ни се похвалиш с още напредък и постижения....
Гале,рожденния ден не беше съвсем по план,щото баш на деня,рожденника стана крив и не искаше ни торта,ни подарък,ни да пораства.....ама му мина,де.....Пък и ,понеже бабата ни е най-много веднъж в годината/като я издебнем и изненадаме,та да не може да забегне и да се разболее/,та за тях с батко му това си беше чиста проба приключение......пък и като са пообиколили насам-натам/и недолюбвания от мен "МакДоналдс"/ и даже бяха доволни....В понеделник пък,с тържеството в ДГ/те там са по организациите и винаги успяват да създадат атмосфера/ и най-вече с получаването на дългочаканата "ултрапаякомаймуна"/за момичешките мами ,това е от Бен Тен,поредния изрод/,вече нещата съвсем си дойдоха на мястото...В крайна сметка,се провали последното празнуване,но това е само временно-т.е. остана ни едно събиране с приятели за отмятане....и още малко подаръци за получаване...
Иначе,за феста......ми,размазахме се-и в преносния/откъм музика и емоция/ и в прекия/откъм дъжд и кал/ смисъл.Всичко хубаво,ама в тая дупка на полянята на летището дето ни бяха ситуирали,беше мазало......и отделно-това София не е като Пловдив/да си имаме уважението,ма си е баш тъй/-през деня умряхме от жега,после ни валя и накрая умряхме от студ.....та въпреки ,отлично подготвеното къмпинг оборудване-спахме в колата/но на паркинга си стана купон,щото не бяхме единствените минали на този вариант/.Но,като цяло-доволна съм,нищо,че трети ден не мога да се оправя/ма ме е стегнал ревматизма и другите бабешки болежки,се обаждат/.....А,снимките сигурно вече сте ги видяли във ФБ-ка.Иначе,да кажа,че Мариса много е пораснала и изглежда много уверена млада дама.. Peace.
Нанчи,много хубави снимки Peace
За Бетинка,както винаги-нямам думи...чудесна е Peace...И,за Макси и танцовите му умения-също мога само да кажа добра дума Peace.
Миленка,честито-значи вече си още по-свободна за кафе....?
Миме,как мина първият работен ден?
Дени,"Наздравето" от мен е с бира.....с лечебна цел/незнам какво лекувам,ама все за нещо ще помогне..... Mr. Green


О,да...и да не забравя:Честит празник на Ради!Жив,здрав и много обичан и обичащ!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт