Ясла "Зайо Байо" Варна

  • 13 213
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 33
Здравейте,
и моето детенце е прието на ясла. До 23.08 трябва да потвърдим, че ще ходи. Някой знае ли дали ако поискам да почне от 05.10.2016 г. - ще се съгласят?
Те ли определят в коя група да е детето или може да се съобразят и с това наше желание?

Отивате, потвърждавате и си казвате датата. На ден започват около 6-10 деца, за да не бъдат например 3 нови в един и същи ден в група. Синът ми беше приет през август, потвърдих, помолих за дата 1. ноември, но истината е, че започна да ходи през декември, защото имаше грипна епидемия. Хората работят с бебета от години и много добре осъзнават, че е трудно да се спазват дати и срокове. Колкото до предпочитания за група ... не съм имала, но бих Ви обърнала внимание, че както във всяко предприятие, така и тук има текучество на персонал, болнични и отпуски и няма гаранции за нищо.

# 16
  • Мнения: 26
Благодаря за бързия отговор.
Аз искам да го пусна след като навърши две годинки и затова държа да почне от 05.10.
Като чета правилата и там пише че до 30 дни от потвърждаване трябва да почне детето. А в случая аз искам да го пусна някъде около 40 дни след потвърждаване и излизаме извън срока, а ми е важно той да се води на ясла след като навърши две годинки, заради майчинството.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 381
Говорете с директорката, много е разбрана и вярвам, че ще ви влезе в положението и ще се съгласи на Вашия вариант. В краен случай винаги можете да отложите тръгването "по болест", с бележка от лекар.

# 18
  • Мнения: 26
Благодаря. Надявам се да ме разбере.
Документите които са необходими за потвърждаването, са - служебни бележки от двамата родители, удостоверение за липса на задължения и акт за раждане на детето, нали така?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 381
Служебни бележки, копия от първа и последна страница на трудовите книжки, копие на акт за раждане, май и копие на лична карта на родител искаха (не съм сигурна). За задължения си проверят на място, онлайн.

# 20
  • Мнения: 26
Благодаря за информацията. Радвам се че на място правят проверката за липса на задължения.
Надявам се всичко да бъде наред и да останем доволни от яслата.
Чувам и добри и не толкова добри отзиви.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 381
Дъщеря ми я посещава от декември 2014, в края на този месец ще я изписват. Аз лично съм с много хубави впечатления от яслата и персонала. Адаптацията мина много леко, детето ми е спокойно, щастливо и ходи с желание. Успех ви желая и дано да сте доволни  Hug

# 22
  • Мнения: 12
нас също ни изписват в края на август.Много съм доволна от яслата.Бяхме във втора група.Винаги е ходил с желание.

# 23
  • Мнения: 8
Дъщеря ми посещава Детска ясла № 3 "Зайо Байо" от около 2 месеца в трета група сме и не съм очарована от персонала и от отношението им към детето ми. Имах големи очаквания от яслата,но те не се оправдаха. Обмислям преместване в друго детско заведение. За тези 2 месеца ми се наложи 3 пъти да ходя до директорката с оплаквания от персонала. Детето ми е травмирано от това че е била насилвана да се храни на обяд и така всеки ден на обяд повръща обилно. Обадиха ми се да отида да я взема защото уж имала температура и веднага отидохме на личната лекарка - установи че дъщеря ми е напълно здрава и това системно повръщане, което прави на обяд е, че е била насилвана да се храни и трябва да посещаваме психолог.

# 24
  • Там някъде
  • Мнения: 38
В контраст с предишния пост, аз ще кажа, че съм изключително доволна от персонала на яслата. Мисля, че е важно да отбележа, че децата ми бяха в 5-та група(от тази година са отписани). Винаги ходеха с настроение на ясла, бяха обгрижвани и гушкани. Така че е много важно в коя група ще се паднат. Говори с директорката( наистина е много разбрана), дали може да смените групата.Аз също не бих си оставила детето някъде, където усещам, че не се държат добре с него.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Да, по-добре помислете за преместване в друга група, преди кардинално да смените детското заведение. Чувала съм добри неща за 4-та, 5-та и 6-та група. В 4-та едната г-жа напусна преди месец и сега не знам как е...

# 26
  • Мнения: 20
Да, по-добре помислете за преместване в друга група, преди кардинално да смените детското заведение. Чувала съм добри неща за 4-та, 5-та и 6-та група. В 4-та едната г-жа напусна преди месец и сега не знам как е...



Здравейте! От вчера сина ми посещава яслата и е в 4-та група. Вчера го прие г-жа Цветкова , която ми се стори много любезна , лъчезарна и раговорлива.Обстойно обясни какво трябва да носим и как протича деня на дечицата.Днес беше г-жа Пешева,която изглежа малко по-строга , но също усмихната.

# 27
  • Мнения: 3
Здравейте,
може ли да ми кажете как се казва директорката на ясла Зайо Байо? Разбрах, че е нова от три месеца, какво ви е мнението?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 117
Андреева се казва

# 29
  • Мнения: 26
Лично аз смятам, че е много добра директорката. За предишната бях чула, че е също е добра, но ние почнахме след като вече бяха я сменили. Нямам оплаквания към момента.

Общи условия

Активация на акаунт