Мъж Телец - 6

  • 60 902
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Подозира те в нещо. Или просто си затвърждава доверието. За това с ровенето.
А за другото може секса да му липсва Simple Smile

# 31
  • Мнения: 741
А може и просто да ревнува? Че вместо за него, времето се "хаби" за Бг мамите.
Може и да се нуждае от нежност, от глезене, от гушкане...  Flutter (не само интимно внимание)?  Flutter

# 32
  • Мнения: 0
При мене с телето също вървят добре нещата. Много мило се държи с мен. Няма какво да се оплача. Много ми е добричък.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 283
А може и просто да ревнува? Че вместо за него, времето се "хаби" за Бг мамите.
Може и да се нуждае от нежност, от глезене, от гушкане...  Flutter (не само интимно внимание)?  Flutter
и аз това си помислих  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 1
А може и просто да ревнува? Че вместо за него, времето се "хаби" за Бг мамите.
Може и да се нуждае от нежност, от глезене, от гушкане...  Flutter (не само интимно внимание)?  Flutter
и аз това си помислих  Rolling Eyes
smile3521

# 35
  • Под звездите
  • Мнения: 203
Аз пък да се оплача от моя. Като една дева да изкритикувам.. (въпреки и нетипична за зодията си) Crossing Arms
Ядосва ме напоследък. Много лесно му се дигат нервите, ругае... и имам чувството , че почна да ми се качва на главата.
Непрекъснато, върна ли се от работа първото нещо което ми казва е "направи ми кафе" ( аз му правя кафе по 1-3 пъти на ден, той на мен никога) второто е "разтрий ми врата" аз разбирам, че го боли ама всеки ден по 5 пъти минимум чувам тези думи.
Третото е "Гладен съм, направи ми да ям!"
Той не чисти никога,  винаги мен праща до магазина, него го мързи. мие чинии от време на време (а беше ми обещал че  никога нямало да ме кара да мия чинии.) хаха
Не мога да разбера, ако иска аз да върша всичката домакинска работа, защо аз да не спра да ходя на работа а той да изкарва всичките пари и да ме издържа?! Иначе щом и двамата работим, значи трябва да си поделяме по равно домашната работа, не мислите ли?
Лошото е, че един мъж както го свикнеш- така ще е.. а в началото така беше мил и добричък, готвеше ми, обгрижваше ме...
 
П.С. Освен това толкова ми се рови из нещата, че вече знае дори че пиша в този форум и ми е чел някои от коментарите!!!  Shocked


 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Много се смях извинявай ама така ме развесели. Като минете 20 години брак и ти ще се смееш. Моя готвеше,чистеше и пазаруваше само в студентските години докато ме сваляше, а това беше толкова отдавна Grinning Grinning, добре че пораснаха децата за да ми помагат Grinning. Остави го да ти се качи на главата, след като е сигурен че само той командва парада, ще си го коткаш по лесно и  малко по малко ще успееш да го култивираш Grinning Grinning. Аз и преди казах че голямо търпение се иска за това. Не си мисли че ако останеш в къщи нещата ще се оправят. Аз стоях 13 години в къщи с децата и бях се побъркала съвсем  Grinning Grinning. А за да ти рови във форума си има някаква причина открий я, те не правят нищо просто така.

# 36
  • Мнения: 741
за да ти рови във форума си има някаква причина открий я, те не правят нищо просто така.

"Кой ли е по-важен от мене?!"   smile3506       smile3516
Те трябва да са прозорецът, през който гледаме и единствената природна красота, на която се възхищаваме! Разбирате ли? Те могат да проявят ревност дори от приятелки или наши навици, които ни отделят (отдалечават) от тях!
Мен пък това много ме кефи...  Flutter

# 37
  • Под звездите
  • Мнения: 203


"Кой ли е по-важен от мене?!"   smile3506       smile3516
Те трябва да са прозорецът, през който гледаме и единствената природна красота, на която се възхищаваме! Разбирате ли? Те могат да проявят ревност дори от приятелки или наши навици, които ни отделят (отдалечават) от тях!
Мен пък това много ме кефи...  Flutter

Съгласна съм цялото ни внимание трябва да е насочено върху тяхната височайша особа Grinning

# 38
  • Мнения: 0
Ехооооо....добър вечер на всички Hug

Виждам, че темата лека полека се  възражда  , което е супер!  Sunglasses Grinning
Много интересни неща пишете... Laughing  Значи, казвате, както го свикнете тельо в началото newsm78 Ние още не сме заживели заедно, ама идея си нямам как ще е хавата, защото ми се иска да го обгрижвам, да му нося закуската в леглото, да го глезя, да му готвя...но пък като ви чета, ще го разглезя тотално ... Laughing
Той пък  казва, че като заживеем заедно, щял да ме глези той   Whistling Така че, ще му предоставя тази възможност, та да видим  кой ,  какво, как...и кого  ще глези  Grinning


..
 
П.С. Освен това толкова ми се рови из нещата, че вече знае дори че пиша в този форум и ми е чел някои от коментарите!!!  Shocked


 hahaha Дебне те в засада... hahaha Моя пък преди няколко дена направо ме кара да си отворя ФБ пред него Mr. Green Сакън да не би Дейвид Бекъм да ми е писал  Mr. Green  и понеже стана на въпрос нещо за известни личности,  споменах, че ми хареса като излъчване и му казах защо...защото е Телец, като него  Sunglasses
Така че, от време на време чувам  подмятания относно Бекъм... Mr. Green и  каза-добре, че не бил наблизо  Twisted Evil щот той Бекъм умрял за мен де...  hahaha Иначе при нас като цяло е много  весело! Имаме много сходен хумор Laughing Това много ме кефи!  Flutter

 Иначе при нас за сега всичко е 6!  Heart Eyes   Наистина си нямат равни тези телета... уникални мъже!   Blush

Последна редакция: нд, 09 окт 2011, 10:59 от waterlady17

# 39
  • Мнения: 19
Здравейте и от мен.От доста време чета този форум,защото търсех отговори на въпросите който си задавах относно характеристиката на мъжете от тази зодия.Прочетох всичко от край до край,но въпреки това не съумях да запазя мъжа до себе си.........за мое огромно съжаление.Бяхме заедно около 2 месеца(но се познаваме от години) през които аз бях най-щастливата жена на света.Бях заобиколена от много нежност,непрекъснато внимание,имах огромна подкрепа за всичко,когато бяхме заедно се чувствах наи-спокойното същество на земята(а по принцип съм доста неспокойна натура),виждах огромното желание на един мъж да бъде с мен.Той доста се потруди за да ме спечели и успя.Показа ми един приказен свят и в момента в който аз повярвах че това което се случва е реалност.............той просто стана и си тръгна,без обяснения,без кавги,просто спря да ме търси.Реши,че не съм аз неговата жена......а той самият правеше планове за бъдещето в множествено число.Аз се страхувах толкова скоро да започна с плановете,за 34 години преживях доста разочерования с мъжкият пол,а аз ги преживявам трудно,все пак съм зодия риби.След като изчезна въобще аз не успях да се преборя с липсата му и когато изневиделица пак се обади реших че трябва да опитам поне да разбера защо сложи край на всичко(знаех от прочетеното тук че няма да успея да променя решението му щом той сам го е взел).Отговора беше че съм се грижеле прекалено много за него,че съм била много добра с него(а аз си мислех че един телец на 36 години би искал точно това),каза че съм искала да командвам и да вземам решения,да бъда мъжа във връзката ни,което не е вярно,аз не съм властна жена и винаги съм му казвала,че искам да съм по-слабата страна в една връзка.Знам разбира се,
че съм бъркала в отношението си към него(няма безгрешни хора),но се надявах тои да има поне малко търпение(а уж тази зодия се слави с голямо търпение)за да успея да променя в себе си това,което той не харесва,а аз го приех такъв какъвто е ,и с отрицателното и с положителното в неговия характер.В крайна сметка се оказа че през тези 2 месеца(това наистина не е много време,но ние бяхме всеки ден заедно,даже и на почижка ходихме само двамата) той не е изпитал нищо към мен.Телците наистина не се влюбват и не се привързват толкова бързо, за съжаление.....Винаги съм била открита и честна с него,винаги съм го обсипвала с много нежност и съм отдавала цялото си внимание на него(когато го е искал разбира се,аз не съм от досадните,обсебващи жени).Ние даже не сме се карали почти,стараех се винаги да става както той иска,просто исках да го направя щаслив.Не предполагах ,че желанието при тези мъже колкото бързо се появява,толкова бързо и отминава.И  все пак моето мнение е,че това са невероятни мъже,изключително магнетични,чаровни,нежни а в същото време силни като характер,имат страхотно чувство за хумор и наи-важното знаят как да направят жената до себе си щаслива.......Благородно завиждам на всички жени,който имат до себе си мъж от тази зодия(макар да знам че не само зодията е определяща за един човек),обичайте ги и ще бъдете много щастливи,сигурна съм! Никога не допускайте да ги загубите,както направих аз........

# 40
  • Мнения: 741
Убедена съм в успехът на връзка между Риби и Телец. Вярно е, че понякога телецът си мисли (според мен си внушава), че искаме да ръководим връзката и не оставяме на тях да го правят, а те наистина държат всичко да става по техният начин. Мисля, че такива недоразумения се получават заради нашата рибешка интуиция, понякога далновидността ни е толкова голяма, че виждаме нещата още преди да са се появили на хоризонта, а телецът не ги е видял дори като сянка. Ако все още няма друга жена около него, опитай се да възстановиш отношенията си с него, има вероятност за успех. Само трябва да си по-оптимистично настроена, със свеж дух и да не натякваш нищо за тези недоразумения. Не се опитвай да изясняваш, просто върви напред и му покажи, че си готова да дадеш на него кормилото за вашата връзка. Не е лесно, о, дори никак, но пък ако успееш поне да го накараш да повярва, че той ръководи, ще си е заслужавало... Проявявай нежност и компромисност (а ние, рибите си го  умеем), и смятам, че отново можеш да го спечелиш!

# 41
  • Мнения: 19
Когато се видяхме след раздялата,той сам ми каза(без дори аз да го попитам) че не е бил с друга жена,и аз му вярвам.Но не мисля,че той ще ми даде друг шанс.Щом той сам е взел решението да се разделим смятам че го е взел окончателно и че аз трябва да се съглася и да се примиря с неговото решение.Той е на мнението че между нас няма да се получат нещата(по-скоро сам си го е втълпил) и като се има предвид,че представителите на тази зодия не се отказват лесно(а и той самият ми го е казвал за себе си),но в даденият случай той сам се отказа,мисля че той е категоричен и наистина не вижда бъдещето си с мен.Но ако ми се отдаде случай и видя поне искрица желание в него,бих направила всичко за да бъдем заедно ,все още съм готова на много компромиси от моя страна,защото за разлика от него аз виждах бъдещето си с това "теле".

# 42
  • Мнения: 741
От собствен опит споделям - телецът не умее да се сърди много категорично и да бъде чак толкова краен. (Но все пак не знам подробности за съображенията на твоя тельо, така че винаги има и други варианти.) Моят съм го виждала доста ядосан на някои хора, които са му причинявали ужасни неща, заричал се е, а след време - забравя и прощава... (А аз оставам ей така  Shocked )
Не губи надежда, просто му дай малко време, като все пак от време на време му напомняш за себе си с някое приятелско смс-че.

# 43
  • Мнения: 19
Много благодаря за съветите.Ще му дам време разбира се,всеки човек има нужда от време за да преосмисли нещата,макар че аз лично или искам да бъда до някой или не искам,това се усеща, не се премисля,но...........разни хора, разни идеали

# 44
  • Мнения: 741
Надявам се waterlady17 да ми прости, че ще напиша и тук част от писмото си до нея, но ми се иска всички влюбени жени в телец, да успеят да постигнат разбирателство с него и да имат безпроблемна и хармонична връзка...

При телецът в началото най-често връзките започват с харесване и привличане, но ако има с какво жената непрекъснато да предизвиква интереса му, се появява и увереността, че иска да е с нея. Харесват откритите, откровените и естествените жени.
Държат винаги да срещат разбиране, а не мърморене и критика.
За телците е важно да бъдат обичани, да бъдат приети такива, каквито са, да не се опитваме да ги променяме, да не им правим забележки, да не ги критикуваме, а напротив - все да ги уверяваме, че ги харесваме именно такива, каквито са. Харесват комплиментите, но искрените. Не харесват преструвките. Харесва им да се грижат за тях, да ги глезят. И да, харесват им интимните моменти, и колкото повече, толкова по-добре за връзката. Мразят да им се цупим, да им натякваме техни грешки...  Обичат усмихнатите жени, винаги оптимистично настроени, немрънкащи, мразят недоволството и мърморенето. Не обичат да ги засипваме с едни и същи оплаквания от нашите проблеми.
Харесва им да слушат за любовта ни, дори и да изглеждат дистанцирани. Може би по-бавно асимилират информацията, но пък ако се вкорени в тях, то е за дълго. Връзка с тях може да се запази, само ако хубавите моменти са повече от лошите. Всъщност лоши не трябва да има...
Решенията искат да си ги вземат сами (макар, че това става бавно). Защото ако се почувстват притиснати, няма да са сигурни, че пътят по който ги води жената е същият път, по който искат да вървят и те.
Не са лесни, но в тях има някакъв особен чар, особен магнетизъм. И жената остава с усещането, че това е мъж, който искат непременно да имат. Само не трябва да се обърква начина и подхода.
Общо взето - към тях да има силни чувства, вярност, спокойно отношение, привлекателна външност - писахме по този въпрос - жената да се поддържа редовно, да не се изоставя, да изглежда винаги свежа и никога намръщена...
Държат да им се вярва, да виждат доверието в очите ни...

Общи условия

Активация на акаунт